PDA

View Full Version : Нека изкореним идеята за безсмъртие



playboyche
11-02-2010, 11:00
Случайно се натъкнах на една тема във Фейс-а и там някой беше постнал следното видео моля всички да отделят малко от времето си да го изгледат http://vbox7.com/play:9a83c26b това повдигна една много нежна "част" от мен и ме накара да разбера колко крехък всъщмност живота ни.Това, че всеки ден хора загиват а ние дори не се замисляме за това и каква би била болката ако ние загубим някого?!?!Представете си живота си без майка ви (примерно) живота ви без най-милияти най-скъпият ви на този свят.Животът така или иначе е кратък ние НЯМАМЕ право да го "крадем" от другите.Мислите си защо публикувам в раздел "любов" защото това е "тема" която засяга любовта ни в директен смисъл един към друг и това, че не трябва да се опитваме да пазам само нак-близките си а всички по този свят.Не случайно публикувам в най-посещаваният тийнейджърски сайт защото Надеждата е в нас 14-15...25 годишните да променим бъдещето си към по-добро защото нима мислите, че един 40 годищен ще промени мисленето си ?! Нека да не допускаме да вяврваме на ЛЪЖАТА че на нас няма да се случи.В нас е силата да променим начина си на мислене.Ако обичаме себе си обичаме човека-ако обичаме човека ние си помагаме а това е смисъла на живота да постигнем духовно равновесие а не да мислим само за себе си.
Хора обичайте се пазете се и не допускайте да се случи и на нас не правете тази грешка едно убийство е грях към самите нас.

NeZaPoznat
11-02-2010, 12:18
Шофирам от близо 4 години - карам разумно . Няма нито на кой да се доказвам нито с какво но ме съмнява тези дето карат бясно да прочетат темата .. камо ли да се замислят :?

izlishna
11-02-2010, 15:12
Хората невинни загиват, заради "гъзари"..

OldSchoolRebel
11-02-2010, 16:10
Ако беше толкова важно, щеше да напишеш думата "Любов" без правописна грешка. Три пъти, при това.

strangerinhell
11-02-2010, 17:39
Моята приятелка ми изпрати този клип точно преди да тръгна на път с думите: Не ми го причинявай, карай внимателно !
Честно казано, ако не се прибирах при нея можеше и да не тръгна като знам какво става по нашите пътища.
Темата не е лоша, но винаги ще има "състезатели" заради едната гъзария :? Живеем в свят, в който показността блика отвсякъде и 14-15 годишните, които апелираш растат всеки ден с тази показност и става много трудно да се съхранят.

playboyche
11-02-2010, 17:52
Ако беше толкова важно, щеше да напишеш думата "Любов" без правописна грешка. Три пъти, при това.
Мисля,че си право и все пак не разбираш основната идея нека се опитаме да накараме МЛАДЕЖДА защото на нея разчитаме да не си мислят че за господ... и дори на напиша Лобоф важното е да дазберете какво искам да ви предам!

den4o7
11-02-2010, 17:53
Случайно се натъкнах на една тема във Фейс-а и там някой беше постнал следното видео моля всички да отделят малко от времето си да го изгледат http://vbox7.com/play:9a83c26b това повдигна една много нежна "част" от мен и ме накара да разбера колко крехък всъщмност живота ни.Това, че всеки ден хора загиват а ние дори не се замисляме за това и каква би била болката ако ние загубим някого?!?!Представете си живота си без майка ви (примерно) живота ви без най-милияти най-скъпият ви на този свят.Животът така или иначе е кратък ние НЯМАМЕ право да го "крадем" от другите.Мислите си защо публикувам в раздел "любов" защото това е "тема" която засяга любовта ни в директен смисъл един към друг и това, че не трябва да се опитваме да пазам само нак-близките си а всички по този свят.Не случайно публикувам в най-посещаваният тийнейджърски сайт защото Надеждата е в нас 14-15...25 годишните да променим бъдещето си към по-добро защото нима мислите, че един 40 годищен ще промени мисленето си ?! Нека да не допускаме да вяврваме на ЛЪЖАТА че на нас няма да се случи.В нас е силата да променим начина си на мислене.Ако обичаме себе си обичаме човека-ако обичаме човека ние си помагаме а това е смисъла на живота да постигнем духовно равновесие а не да мислим само за себе си.
Хора обичайте се пазете се и не допускайте да се случи и на нас не правете тази грешка едно убийство е грях към самите нас.

Знаеш ли? Смени си аватара. Със него не те приемам никак на сериозно...

awerw
11-02-2010, 17:56
Гледам, че съм го бил добавил в любими и се досетих за какво е клипа.
ОМГ БАСИ БЕЗСМИСЛЕНИЯ КОМЕНТАР ДЕТ НАПИСАХ

playboyche
11-03-2010, 11:12
Случайно се натъкнах на една тема във Фейс-а и там някой беше постнал следното видео моля всички да отделят малко от времето си да го изгледат http://vbox7.com/play:9a83c26b това повдигна една много нежна "част" от мен и ме накара да разбера колко крехък всъщмност живота ни.Това, че всеки ден хора загиват а ние дори не се замисляме за това и каква би била болката ако ние загубим някого?!?!Представете си живота си без майка ви (примерно) живота ви без най-милияти най-скъпият ви на този свят.Животът така или иначе е кратък ние НЯМАМЕ право да го "крадем" от другите.Мислите си защо публикувам в раздел "любов" защото това е "тема" която засяга любовта ни в директен смисъл един към друг и това, че не трябва да се опитваме да пазам само нак-близките си а всички по този свят.Не случайно публикувам в най-посещаваният тийнейджърски сайт защото Надеждата е в нас 14-15...25 годишните да променим бъдещето си към по-добро защото нима мислите, че един 40 годищен ще промени мисленето си ?! Нека да не допускаме да вяврваме на ЛЪЖАТА че на нас няма да се случи.В нас е силата да променим начина си на мислене.Ако обичаме себе си обичаме човека-ако обичаме човека ние си помагаме а това е смисъла на живота да постигнем духовно равновесие а не да мислим само за себе си.
Хора обичайте се пазете се и не допускайте да се случи и на нас не правете тази грешка едно убийство е грях към самите нас.

Знаеш ли? Смени си аватара. Със него не те приемам никак на сериозно...
хаха поредният пиклио аватарът ми няма значение просто ти си малко детенце!

valdesbg
11-03-2010, 15:33
И това какво общо има с любовта?

Изобщо... не ви ли писна да пускате послания, които никой не чете и разбира, просто защото не се докосват до сърцето му, и не претръпва той?

Схванете най-накрая че човек ще се замисли за коя да е идея, само когато тя лично и персонално го жегне. В противен случай е една от многото с които всеки единот нас бива заливан и в повечето случаи игнорира(по обясними причини).

DREAM95
11-03-2010, 17:40
:razz: то тарикатите винаги се разминават на косъм така че ... :? :lol:
Бързайте хора карайте си постарому , :o но преценяйте кога може и кога не имайте вяра в колата си и в нейните възможности :-D

ImmoralMind
11-03-2010, 23:46
Аз глупави емо клипчета не гледам.Стойте си във вас майна и се надявайте да не ви падне кирпич на главата

Радвам се, че видях поне едно свястно мнение.

А до човека, създал темата:
Пич, тряа ли ти шибано клипче да те подсети, че не сме безсмъртни?
Не можеш да промениш неща, които са извън твоя контрол. Животът изисква доза примирение и апатия.
Освен т'ва не можеш да наричаш хората "Детенце", ако не знаеш как се пише думата "Пикльо".
Вземи порастни и си мисли за т;ва колко са тъпи хората (и не се смятай за изключение).

OldSchoolRebel
11-04-2010, 07:29
И това какво общо има с любовта?

Изобщо... не ви ли писна да пускате послания, които никой не чете и разбира, просто защото не се докосват до сърцето му, и не претръпва той?

Схванете най-накрая че човек ще се замисли за коя да е идея, само когато тя лично и персонално го жегне. В противен случай е една от многото с които всеки единот нас бива заливан и в повечето случаи игнорира(по обясними причини).

+1