PDA

View Full Version : Как да го "разкарам" без да го нараня?



n3zabrawiimaa
11-02-2010, 14:06
Здравейте...Не намерих къде другаде да постна темата, та реших тука.
Преди няколко седмици мисля, че дадох излишни надежди на едно момче. Той ми призна, че ме харесва и ме пита дали аз харесвам някого, аз казах, че не. Той иска да излизаме, стана вече 2 седмици аз постоянно му се оправдавам, че съм болна или пък че няма да съм в града.. вече незнам какво да измисля.. Наскоро пак го видях в училище и той тъкмо идваше към мен и аз хванах за ръката едно момче от моя клас, и той само ни видя и се обърна... Продължава да ми пише в скайп, не му отговарям... Звъни ми, не му вдигам... Незнам просто...как да го отблъсна без да го нараня?

rns92
11-02-2010, 15:51
Ти го нараняваш и в момента. Може да му кажеш, че не изпитваш нищо към него и това е. Говорете си, не се прави, че не го познаваш, защото е гадно така, изпитвал съм го това чувство.

SmilezZz
11-02-2010, 19:11
Каквото и да правиш - каквото и да кажеш,той
пак ще бъде наранен..
Грешката е в тебе,че си му дала напразни надежди - така,
че поговори с него,обясни му как стоят нещата и му кажи,че
искате да си останете приятели..
Но както ти казаха и преди мен - в НИКАКЪВ случай не се
прави,че не го познаваш (:

OldSchoolRebel
11-02-2010, 22:06
Но както ти казаха и преди мен - в НИКАКЪВ случай не се
прави,че не го познаваш (:

Аха. Че ще вземе той да те нарани... Един приятел така му направи едно момиче, и после тя успя да прогледне с едното око чак след седмица...

SmilezZz
11-03-2010, 10:41
Но както ти казаха и преди мен - в НИКАКЪВ случай не се
прави,че не го познаваш (:
Аха. Че ще вземе той да те нарани... Един приятел така му направи едно момиче, и после тя успя да прогледне с едното око чак след седмица...Това какво ще рече ? 8-) ...че въпросният ти приятел е набил момиче ? - То тогава той не е никакво момче..
Ама това е друг въпрос 8-)

n3zabrawiimaa
11-03-2010, 13:24
Проблема е че аз някам НИКАКВО желание да говоря с него.. Снощи си писахме по скайп и аз вметнах,че не го харесвам. Мисля че се е отказал, вече нито пише нито ми звъни. (:

rns92
11-03-2010, 16:23
Нямаш желание, но се налага. Поддържай си връзка с него и се надявай, че ще спре да те търси постоянно. А за напред мисли преди да правиш каквото и да е.

n3zabrawiimaa
11-03-2010, 16:45
Благодаря на всички за съветите! <3 За напред ще внимавам повече.

DREAM95
11-05-2010, 08:14
темата е изчерпана...

OldSchoolRebel
11-05-2010, 09:30
Но както ти казаха и преди мен - в НИКАКЪВ случай не се
прави,че не го познаваш (:
Аха. Че ще вземе той да те нарани... Един приятел така му направи едно момиче, и после тя успя да прогледне с едното око чак след седмица...Това какво ще рече ? 8-) ...че въпросният ти приятел е набил момиче ? - То тогава той не е никакво момче..
Ама това е друг въпрос 8-)

И аз да бях, и аз щях да я пребия. В смисъл, едно е да ми обясни защо няма желание толкова да говори с мен, но да се прави, че не ме познава, след като сме били едва-ли не близки, меко казано ще си заслужи шамарите.

И всеки мъжкар който след това дойде да се опита да ми го върне като ме набие, първо ще му обясня защо съм го направил, и в 90 % от случаите ще отиде при нея в болницата и ще `и светне и той един шамар. В останалите 10 %, когато са прекалено тъпи и/или заслепени от женски чар, ще ги пребия и тях.

Със здраве. Няма нищо по-лошо от неуважението.