PDA

View Full Version : Не ми обръщат внимание



BlahBlah
11-02-2010, 15:48
Проблема ми е, че момчетата не ми обръщат внимание .. и когато сме с компанията и има още някои момчета те винаги закачат моите приятелки, а аз все едно не съм там ;х Какво не е наред ?

ThunderStyle
11-02-2010, 16:06
Първо: На колко години си ти и тези така наречени момчета?
Второ: Причините могат да бъдат много...

OldSchoolRebel
11-02-2010, 16:12
Очевидния отговор е "външен вид". Ако са по шести-седми клас, друго няма да ги интересува, така че ако блестиш с ум, вместо с вид, няма как да ти се обърне внимание.

ThunderStyle
11-02-2010, 16:16
Очевидния отговор е "външен вид". Ако са по шести-седми клас, друго няма да ги интересува, така че ако блестиш с ум, вместо с вид, няма как да ти се обърне внимание.

Е и на мен ми се въртеше това в главата но първо исках да разбера дали говорим за лапетий...
Всеки 1ви да кажем гледа външния вид... ако са някакви "гъзарчета" а такива вече много се навъдиха особено интервала 6-10ти клас ...

anonymous708973
11-02-2010, 16:36
Не че искам да съм гадна, но е нещо от външния вид. Не виждам друга причина.

MyImmortal22
11-02-2010, 17:04
Проблема ми е, че момчетата не ми обръщат внимание .. и когато сме с компанията и има още някои момчета те винаги закачат моите приятелки, а аз все едно не съм там ;х Какво не е наред ?
Емм... аз в думата "закачат" виждам само несериозно отношение и някакви тъпи лафове :? И тъй като не знам доста неща за случея.. просто ще ти кажа да се включваш по-активно в темите на "разговор" и да бъдеш себе си :)

Cybershot
11-02-2010, 17:26
Ако си някой глиган, нормално, въпреки че познавам и такива и става простотията и с тях :-o

bbabyy
11-07-2010, 09:08
Обърни повече внимание на външността си. Гримирай се, оправяй си косата, обличай се по-интересно. Проявявай интерес към момчетата..

ImmoralMind
11-07-2010, 10:31
http://1.bp.blogspot.com/_mI8BYlP2-gY/TJLliVl3wmI/AAAAAAAAEiQ/HhoSCeBvFko/s400/forever+alone+face.png

SchoolSucks
11-07-2010, 11:13
Дебела ли си?

ImSoInLove
11-07-2010, 11:37
Ни тъ бивъ

Bellatrix
11-07-2010, 11:44
Може би просто си по-свита. Като не им отвръщаш на закачките сигурно са решили да не те закачат изобщо.

pamii
11-07-2010, 12:01
яя дай една снимчица насам :)

sladur4etyYy
11-07-2010, 12:59
проблемът явно е във външността.

jimei
11-07-2010, 13:07
Нормално е да не намират за привлекателни момичета, които приличат на морж.

bbabyy
11-07-2010, 13:15
А вие защо веднага започнахте за я обиждате?? По какво решихте, че е дебела?? Как,па, няма една тема, в която да няма пост съдържащ обиди..!?

Bellatrix
11-07-2010, 13:18
А вие защо веднага започнахте за я обиждате?? По какво решихте, че е дебела?? Как,па, няма една тема, в която да няма пост съдържащ обиди..!?
Абсолютно. Виждала съм доста красиви момичета, които някак остават настрани. Просто приятелките им се бутат повече ;)
Да, може проблема да е във външността, но съвсем не е задължително.

kris4eto15
11-07-2010, 17:18
Може да е от външността , може и да е от начина по който се държиш ! Запомни - винаги бъди себе си , бъди различна и няма как да не те забележат :wink:

awerw
11-07-2010, 17:56
Външен вид сигурно, но познавам момичета на които също така не им обръщаха внимание и с грим и по отворени като станаха и станаха "звезди" :D

Paramour
11-07-2010, 18:18
Може да си по-дръпната. Да не им отговаряш на базиците?
Нещо такова.

п.п. може и да е от външноста ;\
Постни снимкааа

MitkoVoevoda
11-21-2010, 04:32
Не знам, ама пробвай и ти да се присъединиш към приятелките ти. Така, момчетата ще проявят интерес и към теб. :)

mechtaq_za_teb
11-21-2010, 07:30
Всички казват външен вид и донякъде са прави, но има значение и как се държиш. Ако си свита и притеснителна, няма как да ти обръщат внимание. Имай малко повечко самочувствие, отпусни се, говори с тях.

jghgh
11-21-2010, 12:36
А вие защо веднага започнахте за я обиждате?? По какво решихте, че е дебела?? Как,па, няма една тема, в която да няма пост съдържащ обиди..!?
Мен ми е интересно как ако някое грозно момче направи тема, няма такива обиди/квалификации като "глиган", "морж" и т.н.
Това само доказва, че мъжете са по-големите простаци и безчувствени говеда, защото един съвет винаги може да се даде по нормален начин :?


И аз мисля, че ще е от външния вид, но сигурно и от излъчването. Четейки тази тема, веднага ми изплува в съзнанието, че си неуверена, и липсата на внимание към теб те комплексира, което се отразява на външния ти вид и "аурата" ти. Слагам аура в кавички, защото не искам да изглеждам твърде метафизична, обаче има нещо като енергия, която всеки човек излъчва. Когато е неуверен, тя е по-скоро негативна и отблъскваща.
Неувереният и комплексираният изглежда свит, той обикновено стои и по-свит на стола си, и езикът на тялото му изпраща сигнали на хората тип "Оставете ме намира, не се чувствам удобно в кожата си"
Можеш да прочетеш някоя друга книга по тоя въпрос - за езика на тялото.

Предполагам, че от липсата на внимание си склонна да си по-мрънкаща и недоволна, да си мислиш, че светът е несправедлив и дори да завиждаш, което допълнително утежнява "аурата" ти и я прави непривлекателна.
Повярвай, всички тези знаци се "разчитат" на подсъзнателно ниво от хората, както и ти несъзнателно ги издаваш ;]


Успокой се, изправи се, ходи като мацка, напомпай малко самочувствие, но е хубаво да има на какво отгоре. Спортът влияе мотивиращо на самочувствието, смени прическата, шегувай се и не се притеснявай от нищо - не си по-грозна или тъпа от другите хора, за да се свиваш. Просто поработи малко над себе си, над комплексите ти, над слабите места и т.н. После и ти ще си по-доволна, че си станала една идея по-усъвършенствана.


Красотата е явление, а не физически дадености. Всеки поддържан и усмихнат човек е красив, така че се поддържай и се усмивхай ;]

sabaton94
11-21-2010, 12:48
А вие защо веднага започнахте за я обиждате?? По какво решихте, че е дебела?? Как,па, няма една тема, в която да няма пост съдържащ обиди..!?
Мен ми е интересно как ако някое грозно момче направи тема, няма такива обиди/квалификации като "глиган", "морж" и т.н.
Това само доказва, че мъжете са по-големите простаци и безчувствени говеда, защото един съвет винаги може да се даде по нормален начин :?



Точно така, извода ти е напълно логичен и смислен. Късмет с лесбийството.
Това дали ще и кажеш "глиган" или "приятно закръглена" няма голяма разлика, повярвай.

jghgh
11-21-2010, 12:51
Има разлика, повярвай ;]
Можеш да бъдеш директен и без да обиждаш.

А аз лесбийка няма да стана, но просто се занимавам с момчета с малко повече умствен капацитет :)

sabaton94
11-21-2010, 12:56
Има, ама не толкова голяма, тя пак ще си разбере, че я наричаш дебела.

А аз лесбийка няма да стана, но просто се занимавам с момчета с малко повече умствен капацитет :)
Достойно за уважение, ама нещо вс ни сложи под общ знаменател, това, че се изразяваме по-директно и не си слагаме на сърце драмите на всички петокласници не ни прави простаци (само повечето).

jghgh
11-21-2010, 13:05
Ставаме многословни, но ... обикновено дебелите хора знаят че са дебели.
Ако им кажеш, че трябва да поработят над вида си, защото са пълни, те ще го разберат доста добре. Кажеш ли им "глиган", това вече си е обида. Чистата психология е, че когато някой те подкачи с негативизъм, ти заемаш отбранителна позиция и започваш да се защитаваш, и не отбираш от съвета. /който би ти бил полезен/
Като кажеш на някого "глиган" ти по-скоро го квалифицираш, обиждаш го и му злобееш насреща, а не го критикуваш добронамерено. Така не му помагаш, даже можеш да го озлобиш, предвид че хората с проблеми във външния вид са обиждани от не един човек и са податливи на мизантропични възгледи.

Не е нужно да се създава душевен дискомфорт на хората - независимо дебели ли са, грозни ли са, или някакъв друг "дефект". Винаги има начини, по които да не накърниш достойнството на човека отсреща и да му кажеш какъв му е проблема.


А обидите как удрят мъжете, не е истина ;] Трябва да сме внимателни с всички хора.

sabaton94
11-21-2010, 13:10
Пак казвам - много си го слагаш на сърцето. Предвид обширното инфо, което е дала авторката и факта, че това е единственият и пост в темата смело мога да кажа, че тебе те интересува нейния проблем повече, отколкото нея. Просто не си заслужава.

tarlyo
11-21-2010, 13:38
:lol:

DronE_In_LovE
11-21-2010, 16:11
На какви ли не идитизми се начетох в тоя пост! То не бяха домашни любимци, горски животни или обитатели на морския свят! Ама май единсвените такива в момента стоят зад ПЦ-то и се правят на мъже.
Причините в 90% от случаите са защото "мъжкарчетата" ги е страх да признаят, че харесват някое момиче и затова решават да играят там дето им е сигурно. А да ти дреме, за некви неориентирани пишлкодръпи си е чиста проба губене на време ако питаш мене. Така, че главата горе, цъкай си с приятелките и хич да не ти дреме - нито от ония "мачовци" нито от тези "интелектуално извисени младежи", дето показват знания в предметът "Човекът и природата" за 2ри клас.

Успех!

loveisshit
11-21-2010, 16:34
ех как сложихте мъжете под общ знаменател :-D :-D
прост е отговора момчетата може да са решили да не те закачат заради поведенито ти ... външният вид няма нищо общо с закачките спокойно може просто да си по свита и да се зсягаш ... затова може да те отбягват почни ти да ги закачш и те ще почнат :D
не съм съгласен , че 6-7 ми клас момчетта обръщат внимние само н външният вид

bybz
11-21-2010, 18:19
Емиии аз май приспадам към групата на ''глиганите'' и простаците често са ме обиждали заради това мое ''състояние'', понякога се чувствам зле, понякога не :) Не мисля, че съм красива или поне с времето глупаците са ми втълпили, че съм грозна :). И въпреки това не ми липсва ''мъжко'' внимание... даже напротив, имам си приятел, с който подминахме година :) Просто си има мъже и мъже. Въпрос на възпитание и вкус :( :shock:

По темата... ако тепърва навлизат в пубертета въпросните момчета е заради вънщността ти... С това не искам да кажа, че си грозна, защото не съм те виждала, просто те си имат друг вкус :) :)
НООО много момчета избягват дадено момиче заради характерът й.. ако си някаква сръдла, не им се радваш на шегите и прочие, няма да им е особено приятно да общуват с теб :) :)