PDA

View Full Version : Защо съм такъв ?



whynot96
11-02-2010, 17:25
Когато приятелката ми я няма покрай мен и почвам да се дразня и когато се видим съм по студен към нея и леко по леко пак затоплям отношенията но защо :-x дори сигурно и на нея са и странни тези мои настроения докато сме си казвали обичам те и я няма за 2 часа и като се върне се държа сякаш не сме заедно може би защото преди я ревнувах много а сега по малко незнам много съм особен ако на някой му се е случвало или може да даде какъвто и да е съвет добре ми е дошъл

благодаря ви :)

ThunderStyle
11-02-2010, 17:32
Според мен проблема ти е точно ревноста, да речем че и аз съм имал подобни чувства от време на време... разбирам те :)

whynot96
11-02-2010, 17:35
И как премахна тези чувства :-o

ThunderStyle
11-02-2010, 17:38
И как премахна тези чувства :-o

Хах.. ми не съм :-D Това ти е в природата явно, просто се опитвам да ги пренебрегвам и понеже знам че следващия път като я видя ще съм в това настроение просто мисля за това и се опитвам да го обърна, да не го правя, мислейки за друго най-вече и радвайки се че просто съм с нея :) Знаеш че доверието е в основата на една връзка нали? Е не прави тази грешка като мен защото аз точно от ревност загубих приятелката си :) Бъди внимателен с нея и бъди откровен с нея когато нещо те притеснява свързано с нея или връзката ви :)

OldSchoolRebel
11-02-2010, 17:47
Пич, тя не е дресирано куче с по-приятни форми, не може винаги да очакваш да прави това, което ти искаш, така, както ти искаш... :( Кефи `и се точно заради това.

whynot96
11-02-2010, 17:47
Моята е доста търпелива и ще ме търпи докато може пък накрая ше му мислим и аз много съм размишлявал и стигам до пренебрегването и тук немога просто отдавна познавам това момиче и знам каква е била преди и ме е страх да не се върне по същия път (надявам се схващаш за какво говоря) И аз просто съм си такъв и с времето да се надявам че ще се оправя и тя да е послушна щот кат се ядосам режа глави 8-) ай мерси пич с теб намерихме решение и това е че няма решение :lol:

whynot96
11-02-2010, 17:49
Пич, тя не е дресирано куче с по-приятни форми, не може винаги да очакваш да прави това, което ти искаш, така, както ти искаш... :( Кефи `и се точно заради това. е но пък иначе нямам това чувство че е моя
аве оставяй няма да се разбера аз с никой за тоя проблем ама мс се пак на двама ви :)

den4o7
11-02-2010, 17:50
Моята е доста търпелива и ще ме търпи докато може пък накрая ше му мислим и аз много съм размишлявал и стигам до пренебрегването и тук немога просто отдавна познавам това момиче и знам каква е била преди и ме е страх да не се върне по същия път (надявам се схващаш за какво говоря) И аз просто съм си такъв и с времето да се надявам че ще се оправя и тя да е послушна щот кат се ядосам режа глави 8-) ай мерси пич с теб намерихме решение и това е че няма решение :lol:

96 набор ли си?

anonymous708973
11-02-2010, 17:54
е но пък иначе нямам това чувство че е моя


Сложи й медальон на врата с надпис "ХАПЕ!" ... 8-)
Не, шегувам се. Ще го преодолееш, малък си още да си правиш такива заключения :)

OldSchoolRebel
11-02-2010, 18:00
е но пък иначе нямам това чувство че е моя


Сложи й медальон на врата с надпис "ХАПЕ!" ... 8-)


Колежке, крадеш ми асоциациите, гледам... :-P

whynot96
11-02-2010, 18:01
е но пък иначе нямам това чувство че е моя


Сложи й медальон на врата с надпис "ХАПЕ!" ... 8-)
Не, шегувам се. Ще го преодолееш, малък си още да си правиш такива заключения :) Да съм написал някъде на колко съм ? май не ,а и много пъти съм изпадал в ситуации в които съм и създавал големи проблеми и съм и казвал да ме зареже тя аз немога незнам защо и и казвам когато иска да ме зарязва сама вижда кви проблеми и правя ама тя не е като не ще ме търпи

righteous
11-02-2010, 18:37
е но пък иначе нямам това чувство че е моя


Сложи й медальон на врата с надпис "ХАПЕ!" ... 8-)
Не, шегувам се. Ще го преодолееш, малък си още да си правиш такива заключения :) Да съм написал някъде на колко съм ? май не ,а и много пъти съм изпадал в ситуации в които съм и създавал големи проблеми и съм и казвал да ме зареже тя аз немога незнам защо и и казвам когато иска да ме зарязва сама вижда кви проблеми и правя ама тя не е като не ще ме търпи

Слагай точки , момко.Не се чете така. :)

PoRcHeTaTa1
11-02-2010, 21:31
Пич, тя не е дресирано куче с по-приятни форми, не може винаги да очакваш да прави това, което ти искаш, така, както ти искаш... :( Кефи `и се точно заради това.


+++++ :)