PDA

View Full Version : Калабалъка....



GSL
11-02-2010, 18:04
Мии... почваме от кадето почва. С едно момиче, което ще наречем "коспожица Х" сме в един клас - 12. Тя дойде в нашето У-ще миналата година , и още тогава ми направи впечатление но беше заета и си казах е здраве да е. Да но сега е самичка от вечееее хмм 5 месеца и малко по-малко работите стигнаха до 1 положение до което незнам как да се справя. Значи цитуацията е следната. Аз я обожавам тази "гостожица Х" и тя изпитва нещо към мен, силно или слабо незнам, но и личи по: маниери,поглед,жестове,физ ономийки и така нататък. Обаче тя си държи на онзи миналия който ще наречем "господин Й" . Та много ми е чудно как да постъпя че да и кажа е с мен няма да е както с него, принципно зареди това че в нея не виждам играчка за секс или просто да ми е поредната, а в нея виждам момиче с което ми е хубаво да разговарям, да седя до нея абе просто да сме си заедно. Та там е калабалъка че тя си държи на този бившия "господин Й" и май май малко по малко си ми се изплъзва, а аз не искам да стане това, си седя по цели нощи в леглото и си мисля и се чудя какво подяволите да направя.... колко ли пъти вече съм и казвал че тя за мен е единствена, просто няма друга. Май оплетох работите яко но дано да сте разбрали идеята на темата.

OldSchoolRebel
11-02-2010, 18:25
Ти си будалаааа.

http://www.youtube.com/watch?v=CsND_NRUQeM

:D

SuNsEt
11-02-2010, 18:37
Преди доста време едно момче беше писало тема във форума за почти същото,но разликата беше,че той вече беше изпуснал шанса си.Харесвал си момичето от неговия клас дълги години,но все не успявал да й обесни,да й разкрие чувствата си и да я убеди,че е сериозен и така се минало времето станали 12 клас.Момчето твърде късно разбрало,че след завършването пътищата им ще се разделят и съжеляваше много,много...

Не искаш да стане и с теб така,нали?
Според мен тя все още не може да преживее болката и е много наранена.Знам какво е да не можеш да се отпуснеш заради минали времена и много болка.Навярно и на нея й е тежко,че не може да се разкрие пред теб,а може би го иска.Трябва да намериш начин да сте само ти и тя и да й обясниш това,което мислиш...което чувстваш.Попитай я какво я кара да се държи така с теб ии...според мен ще успееш да намериш място в сърцето й ,но ще бъде трудно.Въоръжи се с търпение в случай,че ти каже,че иска да е с теб.

Rebus
11-02-2010, 20:02
Любовен триъгълник се получава X+Y+Й= ? :D

OldSchoolRebel
11-02-2010, 21:02
Любовен триъгълник се получава X+Y+Й= ? :D

I see what you did there! :D

GSL
11-03-2010, 19:00
Хе хе браво получи се смешката ;) ама не помагате изклютително много.


@SuNsEt толкова много съм и приказвал че вече нямам какво друго да и кажа....

Spikeey
11-03-2010, 19:06
Начи чакай малко... Господина по математика е зарязала Госпожицата и са ти искаш да намажеш?

valdesbg
11-03-2010, 19:07
Така като гледам ти си прожектираш филми, пък тя не е много настроена за кино. А и щом ти се изплъзва.. явно губиш по рейтинг от Й.

А какво имаш предвид под "държи на него"?

kindergarden
11-03-2010, 19:10
Ти си будалаааа.

http://www.youtube.com/watch?v=CsND_NRUQeM

:Dйес!
за крадец не ставаш сине ти си будала :grin: :D

ImmoralMind
11-03-2010, 23:08
Много умело използваш прякорите, сякаш сме в някой роман, ама... Пич, не ставаш за романи.
Мислиш ли, че някой тук може да ти помогне? О боже, не, зададох въпроса неправилно. Ето го редактиран - Мисиш ли въобще?
Вземи си признай чувствата, тъй като това е единственото решение с възможен позитивен завършек.
...И си оправи правописа. До колкото разбрах си 12-ти клас, а пишеш като 4-токласник.

awes0me
11-04-2010, 08:36
Много умело използваш прякорите, сякаш сме в някой роман, ама... Пич, не ставаш за романи.
Мислиш ли, че някой тук може да ти помогне? О боже, не, зададох въпроса неправилно. Ето го редактиран - Мисиш ли въобще?
Вземи си признай чувствата, тъй като това е единственото решение с възможен позитивен завършек.
...И си оправи правописа. До колкото разбрах си 12-ти клас, а пишеш като 4-токласник.


Пък ти случайно да си прочел/а, че той е говорил с нея много пъти, какво още да й каже?! Моя съвет е:Остави я на мира, вече си й изяснил всичко, тя ако иска да има нещо с теб, ще ти каже, не настоявай, защото така може и да си развалите отношенията.! :(

ImmoralMind
11-04-2010, 13:55
Пък ти случайно да си прочел/а, че той е говорил с нея много пъти, какво още да й каже?! Моя съвет е:Остави я на мира, вече си й изяснил всичко, тя ако иска да има нещо с теб, ще ти каже, не настоявай, защото така може и да си развалите отношенията.! :(

Да, вярно, моя грешка.
Еми тогава можеш само да седиш и да чакаш. Повярвай ми - каквото и да правиш, можеш само да затънеш повече.

jghgh
11-04-2010, 14:45
Абе щом не се е зарадвала (и възползвала) при признаването на чувствата ти, значи ги отпиши работите...

Просто си й бил най-вероятно флиртче и зарибявка, но не достатъчно силна, за да иска да е с теб.

Това, което й е в сърцето, не подлежи на заповеди - щом си обича още господин Й, нито тя, нито ти можеш да я принудиш да спре да го прави.

Нейна загуба е, че не го е преодоляла по-рано, за да те оцени :)
Но просто приеми - не откликва. И няма нужда да се насилваш и напъваш.