PDA

View Full Version : Дразнещо ли е...?



psihqsala
11-02-2010, 18:10
Понякога казвам на приятеля ми,че други мъже ме свалят,но не за да го подразня,но може би той се чувства кофти. Какво мислите,гадно ли е да казвате на гаджето си,че други мъже ви говорят мило?

deadshadow13
11-02-2010, 18:16
ами ако въпросното момче държи на теб то дори и да го излажеш че някой те е потупнал по дупето то той няма да повярва.

DarkTemplar
11-02-2010, 18:17
Зависи колко е ревнив и как приема тея свалки. Почти всеки би се почувствал кофти, като знае, че някой му зарибява приятелката/жената.

psihqsala
11-02-2010, 18:18
^^
Това не го разбрах. :D (мнението на deadshadow13)
А да спра ли да говоря на приятеля си за тия неща,за да не вземе да се ядоса?

DarkTemplar
11-02-2010, 18:20
Значи ще трябва да обяснявам. Ако е ревнив - да ще го подразни и ако стане свидетел на нещо подобно или ти, или сваляча ще го отнесе.

Ако ти има доверие, може да го приеме нормално, но вътрешно да се почувства кофти. До човека е.

Жените обичате да провокирате, но няма да е лошо да пресяваш подобна информация. Не му трови излишно живота.

SuNsEt
11-02-2010, 18:21
Хм...зависи.Била съм с момче,което само като чуе,че някой ме заглежда и вече се е ядосал на макс и пита кой е...Един друг пък,когато му казах,че двама са ме сваляли само се усмихна и каза "Е момчетата сигурно нещо са те базикали" ... :shock: :lol:
Колкото и дразнещо да е така понякога можеш да разбереш до колко се интересува от теб и до колко те приема на сериозно.

anonymous708973
11-02-2010, 18:53
Жените обичате да провокирате, но няма да е лошо да пресяваш подобна информация. Не му трови излишно живота.

\:D/

Тези малки... не флиртове... не мога да открия думата... прояви на внимание от друг, освен от партньора повдигат самочувствието, но не е необходимо въпросният партньор да знае за тях, след като очеизбождащо не е нищо сериозно.
Не знам дали се изразих правилно, но имах предвид нещо от типа на следната ситуация: "Виждаш, че определен индивид си пада по теб, ласкаеш се от тази мисъл, НЕ ДАВАШ АВАНСИ. Затова няма смисъл да се казва на партньора. Най-много да си вкара филмите в главата." :)

Gnom
11-02-2010, 19:44
Дразниш го,вътрешно. :?

OldSchoolRebel
11-02-2010, 19:50
Аз не бих се притеснил, докато ми говори за тях. Когато спре да се хвали, значи нещата между нея и ухажорите са сериозни. Ако само си се хвали, но си е моя, най-много да ми е по-кеф, както и на нея.

Biskfitka
11-02-2010, 19:58
Аз също си казвам и ще се радвам ако и на мен ми се казва (сега нямам приятел...) Предпочитам да му кажа,отколкото да разбере от друго място и да реши,че е нещо сериозно...

RoSKo0o0
11-02-2010, 21:04
много сте смели като ви свалят и се кефите като виждаш другия да ревнува, ама някоя путка ако ни се залепи на нас се връщате в предучилищната ... животни шибани

PoRcHeTaTa1
11-02-2010, 21:25
Ами постави се на неговото място и ще разбереш!!! 8)

flyingmonkey
11-02-2010, 21:33
Ако е сигурен, че няма да му избягаш, няма да те ревнува, даже може да ти пуска някой друг бъзик отностно това (:

LovEsIckk
11-02-2010, 23:39
Аз лично винаги си казвам всичко. И не за да го дразня или ядосвам, а просто защото му споделям абсолютно всичко и не мога да си премълча нищо. Нормално е да му стане кофти. И на теб би ти станало ако той ти разказва как някакви момичета го свалят. И въпреки всичко мене ми става тъпо и гузно, когато не му споделя.. въпреки, че няма нищо.

valdesbg
11-03-2010, 04:50
Големи сте моралисти всичките....

Малко акъл трябва да се сетиш КАК да поднесеш такава информация, ако толкова отчаяно искате да я кажете(защо е логичен въпрос). Ама предполагам не му споделяте кога ходите до тоалетната, нали? Защо да му споделяте че някой е плезил език по вас в автобуса примерно? Нищо няма да се промени към по хубаво, ако и двамата знаете, обаче филмите в главата може да е умножат доста.

Така че на Индивидите дето ви свалят, докато сте обвързани - не им давате аванси, както се изрази Ина по горе, благодарите сдържано и толкоз.

Sofff
11-03-2010, 08:07
Просто страдаш явно от липсва на внимание и по този начин си го търсиш и искаш да го " жегнеш " с тези неща, нормално е той да се дразни, но постъпката ти според мен е смешна и жалка сякаш казваш " искам вниманиеее " ...

OldSchoolRebel
11-03-2010, 08:48
Хъм, не, не е липса на внимание. Всъщност, има нещо подобно при котките - имат навика като хванат жива мишка, да я донесат при собственика, за да я довърши. По-скоро това е метод за споделяне с партньора, подсъзнателен, и е висш символ на доверие, комбиниран с похвала.