PDA

View Full Version : Програма сайт



ponomen
11-02-2010, 19:25
Трябва ми програма с която лесно се правят сайтове.Засега работя на Dreamweaver adobe cs 3 ама усвойх книгата която си зех те се питам някоя друга такава програма която да прави качествени сайтове.а друго то нещо което търся е понеже не ми се учат пхп имали такава програма като dreamweavera-a само че за пхп ???????????чакам предложенията ви мерси! :grin: :grin:

Cybershot
11-02-2010, 19:46
FrontPage ?

ponomen
11-02-2010, 20:41
a щях да помоял като даватеп римери за програми да давате линк от където да ги дръпна че нз 6то само теен проблем и абв ми отваря компа явно с вируси.линк също плс

Nam3less3
11-02-2010, 20:52
Dreamweaver-а е за абсолютно всичко и е най-доброто. А няма програма, която сама да ти пише php кода, ако ти се занимава с правенето на сайтове, се научи да програмираш.

MaGuSs
11-03-2010, 00:54
Трябва ми програма с която лесно се правят сайтове.Засега работя на Dreamweaver adobe cs 3 ама усвойх книгата която си зех те се питам някоя друга такава програма която да прави качествени сайтове.а друго то нещо което търся е понеже не ми се учат пхп имали такава програма като dreamweavera-a само че за пхп ???????????чакам предложенията ви мерси! :grin: :grin:

Ае аз да те питам,има ли програма ,която да мисли вместо мене(че нещо напоследък не ми се мисли,твърде изморително и ме мързи...),защото PHP-то изисква логическо мислене.Ако ми отговориш ще съм ти много благодарен :) .Чакам отговор...
:? :?

Нещо хубаво се постига с много труд,а ти искаш да направиш нещо "много хубаво" ,но с малко труд.Е няма такъв начин.Това се нарича мързел...

П.П. Най-добре не използвай програми за създаване на сайт.Използвай само редактор (Notepad ++) и редактор на снимки (PhotoShop).Нищо друго не ти трябва за създаването на един сайт.За да се увериш цъкай на тези бутончета ,които съм ти написал отдолу(Мои и на един мой приятел прозиведенията...)

Моето:
ТУК (www.mg-2014e.co.cc)

На приятеля:
ТУК (www.maxell4o0-web.co.cc)
ТУК (www.psd-codings.co.cc) -тук ще намериш и други сайтове ,които сме правили ние(под "правили" разбирай кодирали...)

go6o78
11-03-2010, 12:28
Тези програми отдавна са демоде
вече има готови системи за управление на съдържанието
като примерно wordpress или джумла
може да намериш и доста безплатни шаблони, за теб остава само да ги напълниш със съдържание