PDA

View Full Version : изтъняла коса



juliee
11-02-2010, 19:04
Такаа. Косата ми е изтъняла в краищата.Подстригах я преди месец и нещо с около 3 пръста заради това ,че беше нацъфтяла. И сега не искам пак да я подстригвам понеже искам да ми порастне до бала . Дайте идея за маски,балсами и каквото и да е за такава коса.

sunshine955
11-03-2010, 15:45
прави си маски с тривитаминол .. и много я подхранвай .. можеш примерно да я намержеш съсъ зехтин цялата и след няколко часа да се изкъпеш :) аз така правя косата става мн лъскава и се подхранва,а ако искаш може и да добавиш мед ... от него косата ми става ацки мека :) потърси в гугъл маски за подхранване и ще намериш още добри идеи ;p айде успех :]]

SmilezZz
11-03-2010, 17:11
Да,наистина - в маските си слагай и мед..
Има доста голям ефект..Косата ти се заздравява,
има повече блясък и става много мека..
За Тривитаминола също съм съгласна..
Аз преди седмица си бях направила тази:
- Заздравяваща маска срещу косопад с ябълков оцет
Затоплете ябълков оцет на водна баня. Втрийте в корените на косата. Завийте главата с найлон и отгоре с кърпа. След 1 час изплакнете обилно с вода.
Доволна съм,има ефект и то още от първия път..
Косопада ми понамаля..И чувствам косата си по - здрава..
Както и да е..

Авторке - извинявай,че ще попитам въпроса си
в твоята тема,но не ми се прави нова..

Искам да попитам - как е по-добре:
- Да филирам цялата си коса или само отдолу..
За информация - имам дълга коса,почти до кръстта
и леко чуплива коса..
Ако може и да ми дадете снимки как стои косата,
когато цялата е филирана и такава,когато е изтънена
само отдолу..

Едит - Можеш да погледнеш и тази тема,една приятелка си я прави тази маска,обаче без газ и е доволна:
http://www.svatbata.org/forum/index.php?topic=1015.0

koni
11-03-2010, 20:10
За меда съм чувала но не съм пробвала. Аз като имах проблеми с косата - беше почнала много да пада се мазах с какво ли не, но се оказа че трябва да се вкарва в кожата не само с втриване, а с апаратура. Ходих на специализирани процедури и не само спря косопада, но и се сгъсти и ми поникнаха нови косми.