PDA

View Full Version : Още ме боли



SuNsEt
11-02-2010, 19:06
Минаха се 2 месеца от раздялата ми с М.Мисля,че това е човека,който съм обичала най-много до сега и който същевременно ме нарани невероятно.Ставам и си лягам с мисълта за отмъщение.Да почувства тази огромна болка,която ми причини и която все още действа върху мен...Представям си как му го връщам,как го боли...
Същевременно се опитвам и да продължа напред.Истината е че точно една седмица след като скъсахме вече бях с друг,но се опитвах да намаля болката,а и нещата с онзи свършиха много бързо.Появи се друго момче,което до колкото виждам иска да е с мен и знае,че съм била много наранена.Тук е един от проблемите:не мога да се отпусна с него...страх ме е да не почувствам болка и от него.Той вижда това и е търпелив,но напоследък е много зает и се чуваме рядко и си мисля дали да градя някакви надежди,че той ще може да ми помогне да забравя.Не знам какво ми става...Опитвам се да изтрия спомените ми с М. и да продължа напред,но не става!
Когато се прибрах от 1та среща със новото момче в нас си мислех само как е минало и бях щастлива,точно тогава М. ми звъня 4 пъти продължително,но ...се вцепених и не можех просто да вдигна.Не исках и не можех да говоря с него,не бях готова още.Мина се време бях започнала да се пооправям съвсем мъничко...да си мисля за новия,но една вечер М. ми поиска приятелство във фейсбук.Чудех се какво става и му писах ЛС какво иска...Тогава той каза,че имал да ми казва нещо и трябвало да го приема в скайпа за да ми обясни.Писа ми там за да го приема,но аз не исках и му казах да казва каквото има и че не е в състояние да поставя правила след всичко,което ми причини.Почувствах се толкова гадно колкото и преди..онези топли и студени вълни,вкоченяване на ръцете и треперене.Сякаш не ми достигаше въздух,но се опитвах да бъда силна.Та...това,което ми писа в общи линий беше първо да го приема в скайпа и щял да ми каже.Приех го най накрая при което той:
-Ха ама ме прие,нали?Ами ще ти кажа по-късно.
-Кажи ми сега(казвам аз).
-Не бе...нямам кво да ти казвам...ше ти кажа по-нататък ;)
-Няма да има по-късно(аз)
-Ще има
-Не ..кажи ми сега и без това ще те блокна
-Няма да посмееш
-Ще ми кажеш ли или не?Ако е не тогава сбогом
-Споко (и нещо си там...не помня точно кво написа)
-НЕ.
След което го блокнах.Вечерта спах добре...сякаш това беше ключовия момент,който съм чакала и повече няма да мисля за него.На сутринта виждам,че още вчера ми е писал във фейсбук "Ти губиш" при което аз "Ти загуби преди доста време,а аз така или иначе нямам и какво да спечеля от теб" -и това беше.Търсеше ме може би за нещо...не знам какво може би да ми върне и парите,които ми дължи(макар,че не ги искам вече).Днес непознат номер ми е звънял-когато той няма пари в телефона звъни или клика от други номера...не знам дали е бил той.
Как се забравя всичко това?Как се продължава напред?Опитвам се с големи усилия...но толкова ми е гадно,че дори думите на новото момче не преминават през мен.Сякаш половината ми сърце е ледено.Какво значеше този цирк онази вечер?Дали той все още мисли за мен или вече ме е забравил?На профила му пишеше,че е обвързан...Не ме интересува толкова това,просто ...как трябва да подходя за да мога най-накрая да дишам спокойно...?

Wojczek
11-02-2010, 19:20
Според мен има малко пламък останал в него, но е горд аа и е толкова малко, че е склонен да те разиграва. Не знае какво иска. На 14 ли сте ? (просто питам, не ме разбирай погрешно). :)

spopi
11-02-2010, 19:26
О и аз съм в тази ситуация но при мен вече е 7 месец и имам моменти в който искам да му кажа обичам те но се сещам че много ме нарани.Макар че имам симпатии но и чувствата ми не са като преди обичам те вече не е толкова силно.Разбирам как се чувстващ ти сама знаеш че трябва да продължиш напред няма нужда до го казвам.Още не ти е минало и онова момче не може да стигне до теб. <--(дано си разбрала което казах)
Дай шанс на момчето.
Успех! :)

SuNsEt
11-02-2010, 19:35
Аз съм на 16 и половина(почти 17) ,а М. е с 1 година по-голям от мен.

Нещата между нас...преди бяха много сложни,но много силни,а сега ...и края също беше сложен.Дори и когато гледам другите момчета просто не мога да намеря някой,който да ми отива повече от него...Не мога да си позволя да кажа,че още го обичам,защото любовта ми към него беше най-болезненото нещо.В доста неща си бяхме първи един на друг...имали сме много мигове заедно,но той ме предаде най-неочаквано за мен точно когато имах най-голяма нужда от помощ.Искам да съм силна!
Тъй като се познаваме от много години той винаги ме беше харесвал,а сега сигурно съм се превърнала за него в поредната бивша...Не знам дали се залъгвам,че успявам без него и че не ми трябва при толкова голямата болка едно време...
А с новото момче...ами той е с 2 години по-голям и е свестен.Може би това,което ми подхожда(сравнително кротък,учи си уроците,известен в училище...чаровник и т.н.),но не го усещам достатъчно.Вероятно ми е рано?От няколко дена сме само на смси,защото покрай ученето(матурите) няма как да седне...ах ...как се получава,че точно в такива моменти имам нужда от някой. :( Как да му дам шанс?...като дърво съм всеки път,когато излизаме и не мога да си избия М. от главата.Но не искам да го потърся,защото знам,че ще се унижа и няма да излезе нищо хубаво.

OldSchoolRebel
11-02-2010, 19:46
На 14 ли сте ?

Просто питам. Мен ме разбирай погрешно. Yeah, I'm thinkin' it.

Salom
11-02-2010, 19:49
От разговора ви в Скайп разбирам, че момчето се държи направо нагло...

-Ха ама ме прие,нали?Ами ще ти кажа по-късно.
-Кажи ми сега(казвам аз).
-Не бе...нямам кво да ти казвам...ше ти кажа по-нататък Wink
-Няма да има по-късно(аз)
-Ще има
-Не ..кажи ми сега и без това ще те блокна
-Няма да посмееш
-Ще ми кажеш ли или не?Ако е не тогава сбогом
-Споко (и нещо си там...не помня точно кво написа)
-НЕ.

Нямало да посмееш да го блокираш???????!!!!! Аз след това бих отишла да му наритам задника....
Мисля, че трябва да му кажеш всичко, което мислиш(колкото и болезнено да е) :?

SuNsEt
11-02-2010, 20:05
Наистина не можах да повярвам как ми писа...сякаш,че сме приятели и се базика с мене и нищо не се е случило.Според мен той ме пробваше за да разбере дали все още съм склонна да ходя след него и да му прощавам.Не бих си позволила отново да искам да бъда с него,защото ме е грижа за здравето ми.
Salom имаш предвид да му пиша наново и да му кажа всичко,което чувствам?Дали ще има смисъл?Ние с него можем да се засечем на село някой ден...просто не знам каква реакция бих могла да имам тогава. :-o Егото му е повече от самия него...ах стъпка ме така брутално...Искам просто да го премахна от съзнанието си.Все трябва да има нещо,което да ме накара да спра с тези неща...Някой или някакво действие?Да изхвърля всичко,което ми напомня за него или ...хах какво какво какво???Много гадно ми става,когато изведнъж се сетя за него и после цял ден ми е кофти.Дори в съзнанието си казвам 'не ...той не заслужава да продължавам така' ...а и сегашното момче според мен не заслужава да бъда така резервирана към него. Мисля да му разкажа,когато имаме време,какво ме кара да съм такава и ...може би ще успея да се изтръгна от М. ...ужасен ...ужасен човек. :(

PoRcHeTaTa1
11-02-2010, 20:40
Всеки има или е имал такива моменти в живота си .... просто реябва да бъдеш силна и да направиш всичко възможно да го забравиш....Режи го колкото можеш повече било то в скупе или facebook. Наери си други занимания,прави неща който обичаш....знам че е тежко защото и аз съм го преживяла,но болката те прави по силна,по-предпазлива!!! :) :) :) :)

CyberMeX
11-02-2010, 21:12
Абе ей момиче, как ще търпиш такова отношение, първо ти иска скаипа после аиде чао. Aз съм момче и съм бил в подобна ситуация с една идиотка. Моя съвет: теглиш му една майна и си ларшиш с новия защо трябва да се мъчиш.

Jessie
11-02-2010, 23:26
Ами авторке - ти сама си направила първата крачка към забравянето му - блокирала си го в скайп. Блокирай го и във фейсбука (има такава опция, да), игнорирай обажданията му, а на непознати номера не вдигай. :)

NeZaPoznat
11-03-2010, 07:43
И кво сега - няма други момчета ли :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: ееей ама като почнете сами да си правите номера - никой не може да ви конкурира по гадост :-P :-P :-P :razz: :razz: :razz:

Sofff
11-03-2010, 08:02
Това сигурно го е направил, за да се опита да запази приятелски отношения и може би е искал нещо повече, но щеше да сгрешиш ако му ходиш по гъза отново ... Колкото до другото момче, отпусни се и го опознай, не го ползвай като отдушник ...

magita
11-03-2010, 14:52
Според мен пък това да тръгнеш с друг, за да забравиш дадено момче е адски егоистично... Не стига, че ще го нараниш, ами ще знаеш, че са постъпили по същия начин с тебе и все пак го правиш

До там ми стигнаха нервите да чета повече не можах

shanell1
11-03-2010, 15:20
Не му показвай, че още мислиш за него, че още те боли, че продължаваш да го обичаш.. Това ще го накара да си мисли, че си му в ръцете и когато се сети ще ти пише, ще се опитва да те обърква и мисля, че нещата биха се усложнили. А когато се опитва да има някакъв контакт с теб - игнорирай го, дори и да ти пише, с каквото и да те занимава - от твоя страна трябва да има пълно безразличие, нека разбере, че си осъзнала какъв боклук е всъщност :)


Разбирам, че ти е гадно сега.. но го погледни от тази страна - той не те заслужава, направил ти е услуга.. че ти е дал възможност да намериш някой по-добър :) Съсредоточи се в нещо - училище, приятели ии.. Горе Главата :) :)

VaNiTa
11-03-2010, 15:23
Виж времето лекува, според мен всичко е въпрос на психика и нагласа, но така или иначе времето лекува вс остават само спомените! Знаеш ли за какво си мисля сега, мисля си за това новото момче, как ли се чувства то..... незнам дали е правилно да бъдеш с него и да го лъжеш, след като още мислиш за бившия си .. ако нямаш чувства към него по добре не го наранявай! А относно бившия за мен те бъдалка нещо, недорасъл е и не те заслужава!

valdesbg
11-03-2010, 15:47
И кво дай сега да черним живота на другите, които ни обръщат внимание щото някъв парцал те е наранил?

Ей... верно си го заслужавате....

Кво да направиш ли - вземи се в ръце и почни да приемаш едно по едно нещата. Добави доза непукизъм и приеми че ти нямаш отношения с него. След всичко това, спри да се самонавиваш за всякакви дивотии, щото само си пълниш мозъка с глупости.

Как нямам автомат... че само куршуми заслужавате.