PDA

View Full Version : хубава пудричка



danibebi
11-02-2010, 19:26
Здрасти на всичкии. :) Понеже сега използвам една пудра, но ще я сменявам, защото не ми харесва.. моля ви, дайте ми идеи за хубава пудра. Някаква по- тъмничка да е, да не е светла, и да е хубава.. ии ако може да е такава,че да не пречи на пъпките, да не ги раздразнява или нещо от сорта. Сегашната ми пудра, като си сложа и след 2-3 часа все едно не съм си слагала, само дето съм бледа в лицето (защото пудрата е бяла) :( и искам да е такава,че като си сложа да си личи, че имам и да държи повече време. Като цяло хубава пудра. Мерси предварително. :)

koni
11-02-2010, 20:51
Опитай с Дермакол. Аз съм много доволна от техните пудри.

danibebi
11-03-2010, 13:04
Благодаря, ще го имам в предвид. :) Но няма ли и още мнения? :(

SWT
11-03-2010, 13:21
Аз ползвам една на AVON има различни цветове дилготрайна е.На мен много ми харесва :)

vIKToriYa
11-03-2010, 15:20
Аз ползвам пудра на TRENDY и ми харесва доста... покрива идеално ии не стои като маска ! :)

nnn1993
11-03-2010, 15:34
Кирилица!
kalpazanka

danibebi
11-03-2010, 18:23
Мерси за отговорите. :-) :-)

Harmonyy
11-03-2010, 18:30
Аз съм с Импала и съм доволна.Хем евтино,хем качесвтено : )

Fx1
11-03-2010, 18:41
Пудра на Импала не бих казала, че е качествена. На Дермакол не знам каква е пудрата, но фдт е супер покривен и стои като маска.

За да не ти запушва порите, гледай пудрата да не съдържа талк!

Препоръчвам минералната на Лумене: http://www.parfumi-market.net/pudra-lumene-matte-harmony-mineralna-arkticheski-ametist-p-3232.html Не е супер покривна, но изглежда естествено, много е хубава. За пъпките преди това си използваш коректор и после пудрата.

danibebi
11-03-2010, 19:26
Аз ползвам пудра на TRENDY и ми харесва доста... покрива идеално ии не стои като маска ! :)

Тази ме наинтригува най-много. А по лицето дълготрайна ли е? и ако може снимчица и горе-долу на каква цена е. :)

anonymous708973
11-03-2010, 19:31
Аз съм с Импала и съм доволна.Хем евтино,хем качесвтено : )

Импала и качество? ПЪЪЛЕН оксиморон!
По темата: Антибактериалната на Манхатън е готина, добра покривност и добър избор на цветове, обаче подчертава много мъха по лицето, аз затова спрях да ползвам пудра.

koni
11-03-2010, 19:54
Пудра на Импала не бих казала, че е качествена. На Дермакол не знам каква е пудрата, но фдт е супер покривен и стои като маска.

За да не ти запушва порите, гледай пудрата да не съдържа талк!

Зависи какъв фдт си ползвала. Тези които са за дневна употреба не седят като маска и пак са покривни. Аз затова ги поръчвам на козметичката си. Тя е и професионална гримьорка и знае добре какво да избере за съответната кожа.
А за пудрата просто не съм виждала по- добра в нито един от прехвалените молове.

holypotatoes
11-04-2010, 05:35
Тези на Ейвън са откровено казано боклуци.
Аз ползвам на Radiant.
25 пари е, трайна е.

LipSy
11-04-2010, 10:21
Аз ползвах една пудра на AVON. Не беше толкова хубава, тоест въобще не ставаше! :? Нито покриваше червенината на лицето, нито нищо. Сега съм с една на Golden Rose. Тя много ми харесва. Или самата пудра е качествена, или просто гъбичката разнася много хубаво. :D И аз не знам честно казано, но така дълго време си личи, че имам нещо на лицето. Като свърши мисля, да си взема или на L'Oreal Paris или на Max Factor минерална пудра. Чувам, че много хора са доволни от тях. Също така съм чувала, че седи естествено! :) Това за мен е важно, защото обичам да се гримирам, обаче не обичам гримът да се наслоява или нещо подобно! :)

vIKToriYa
11-04-2010, 14:43
Аз ползвам пудра на TRENDY и ми харесва доста... покрива идеално ии не стои като маска ! :)

Тази ме наинтригува най-много. А по лицето дълготрайна ли е? и ако може снимчица и горе-долу на каква цена е. :)

да дълготрайна е !!! иначе снимка ще пусна малко по-късно тази вечер да я снимам че в и-нет няма снимка...цената е 7,50лв

xoxodessitoo
11-04-2010, 15:34
За по-евтина пробвай Bourjous, Max Factor, L'Oreal или Maybelline. Мисля че Боржуа и Мейбалин имат по-хубави.
Ако мислиш да инвестираш повече, препоръчвам МАС :)

neeDaBosS
11-04-2010, 16:24
http://www.kozmetikvemoda.com/images/products/03/72/01/37201_buyuk.jpg много добра

MegiBoOm
11-04-2010, 16:43
Ейвън имат хубави ;)

koni
11-04-2010, 18:11
Извинявай, но нито един продукт на Ейвън до сега не ми е харесал.
Разбира се не смятам, че познавам всички но....

Snowwjhite
11-04-2010, 18:17
От много време ползвам Manhattan antibakterial.Предназначена е за проблемна кожа, доволна съм от нея.Като цена е от порядъка на 10.50лв. А и доста добри са на Лореал и Боржуа. Ще вмъкна така помежду другото ако се колебаете за фон-дъо тен горещо ви препоръчвам Виши!

danibebi
11-04-2010, 20:15
Мерси на всички, наистина не очаквах толкова мнения. 8-) Имам доста да помисля коя пудра да си взема. 8-) :-)

bloodyF
11-04-2010, 20:56
на мен на ейвън много ми допада една серия...в която има и пудра..пудричката е страхотна честно казано...аз я нямам но съм я ползвала на приятелка ии е върха...една черна кутийка с цветя отгоре нарисувани...обаче нямам достъп до каталози и не знам дали се продава защото си спомням че преди около 2 години може би я имаше серията..

п.п. име не помня, нещо от типа на кати или каролина може би да е било първото име на "издателката" (не знам как се казва човек, който пуска козметична серия на пазара :? )

billytalent
11-04-2010, 21:15
Опитай с Дермакол. Аз съм много доволна от техните пудри.

Да!!!

danibebi
11-06-2010, 09:43
Аз ползвам пудра на TRENDY и ми харесва доста... покрива идеално ии не стои като маска ! :)

Тази ме наинтригува най-много. А по лицето дълготрайна ли е? и ако може снимчица и горе-долу на каква цена е. :)

да дълготрайна е !!! иначе снимка ще пусна малко по-късно тази вечер да я снимам че в и-нет няма снимка...цената е 7,50лв

Чакам снимчицаа, мисля тази да си взема. :-)

ParisHilton
11-08-2010, 13:03
Аз ползвам една на AVON има различни цветове дилготрайна е.На мен много ми харесва :)

+1

danibebi
12-27-2010, 13:38
Най- накрая си купих пудра на Манхатън. Още утре ще я изпробвам, надявам се да е хубава. :-)

slynchoo
12-27-2010, 13:40
Най- накрая си купих пудра на Манхатън. Още утре ще я изпробвам, надявам се да е хубава. :-)

Ако си си купила антибактериалната,значи не си сгрешила! :)

viliana9
12-29-2010, 10:31
в момента използавам една на Ейвън към 4лв струваше, но не е много издържлива, стои кам 2часа и след това изобщо не личи, че съм си слагала пудра ........... иначе чувала съм добри отзиви за антибактериалната пудра на Манхатън- доколкото знам е около 10-12лв

LipSy
12-29-2010, 10:40
Антибактериалната на Manhattan. Не запушва порите и покрива добре! Ти каквто и пудра да си купиш всяка е в различни гами, така че преспокойно можеш да си избереш от по-светла до по-тъмна! :)

MegiBoOm
12-29-2010, 11:06
Има една прахообразна,минерална пудра на Арт Деко и е много хубавичкаа :grin:

danibebi
12-29-2010, 11:34
Ами никъде не пише да е Антибактериална, само знам, че е на Манхатън. Мислех вчера да я изпробвам, но реших да не си слагам нищо на лицето. Тези дни като я изпробвам ще ви кажа. :) :-)

hugelipsskinyhips
12-29-2010, 11:37
доволна съм от пудрата на Bourjois, от Creme Puff MF и от прахообразната на Rimmel.
Някой да е опитвал прахообразната на алверде
http://prikachi.com/images/322/2804322A.jpg

dqvolcheto9
12-29-2010, 11:51
на Импала е много хубава :)))

kik7
12-29-2010, 12:07
на Импала е много хубава :)))
+ :)

koni
12-29-2010, 17:38
Не съм пробвала пудрата на Импала, но някои други тяхни продукти ме разочароваха. :?

danibebi
12-29-2010, 17:48
Не съм пробвала пудрата на Импала, но някои други тяхни продукти ме разочароваха. :?

Аз имам фон дьо тен на Импала и не съм много доволна от него, но пудрата не съм я пробвала. :)
ПП: Сложих си днес от моята пудричка ии е хубава. :-)

blueberryyy
12-29-2010, 18:19
Опитай с Дермакол. Аз съм много доволна от техните пудри.

Да!!!

Къде ги намирате тези продукти на Дермакол? И коя пудра точно използвате?Минералната или тази за проблемна кожа?
Мерси предварително :-) [/i]

bloodyF
12-29-2010, 18:39
Ами никъде не пише да е Антибактериална, само знам, че е на Манхатън. Мислех вчера да я изпробвам, но реших да не си слагам нищо на лицето. Тези дни като я изпробвам ще ви кажа. :) :-)


може ли снимка с пудрата (на теб) да видя как седи?
защото много се колебая дали да си я взема (ако искаш ми я изпрати на лични :)) мерсии :-) )

koni
12-31-2010, 07:00
Опитай с Дермакол. Аз съм много доволна от техните пудри.

Да!!!

Къде ги намирате тези продукти на Дермакол? И коя пудра точно използвате?Минералната или тази за проблемна кожа?
Мерси предварително :-) [/i]
Поръчвам си я при козметичката си. Така си осигурявам не само продуктите на прилични цени, но и се консултирам кои от тях са подходящи за моята кожа. Ако си от София мога да ти дам координатите, ако не потърси от твоя град кой може да ти ги достави.

danibebi
12-31-2010, 14:33
Ами никъде не пише да е Антибактериална, само знам, че е на Манхатън. Мислех вчера да я изпробвам, но реших да не си слагам нищо на лицето. Тези дни като я изпробвам ще ви кажа. :) :-)


може ли снимка с пудрата (на теб) да видя как седи?
защото много се колебая дали да си я взема (ако искаш ми я изпрати на лични :)) мерсии :-) )

Добре, довечера ще се снимам и ще ти пратя снимката на лично, утре. :-) :)