PDA

View Full Version : Помощ! Когато пишкам, мокря всичко!



sanechka
11-02-2010, 20:06
Малко ме е срам да питам. Моля, не ми се смейте, а ми помогнете! Имам проблеми с пишкането от доста време. Преди не ми правеше впечатление, защото вкъщи сядам на седалката на тоалетната, но откакто съм на общежитие, ме е гнус да сядам и пишкам полуклекнала и струята не тече надолу, а настрани. Често се раздвоява и тече на всички страни. И никога, когато клекна, не знам на коя страна ще потече. Много ми е неудобно, защото тече по краката и подмокрям дънките си. С всички ли момичета е така? Възможно ли е да е заради девствената ципа?

OldSchoolRebel
11-02-2010, 20:45
Заради Химената? Всъщност... Ъъъ... Възможно е. :-o

rns92
11-02-2010, 20:57
Мисля, че може да е от това, че си девствена.
Това обаче не означава, че трябва да започнеш да водиш полов живот. Опитвай се с пръсти да контролираш уринирането, не знам и аз.

Yancheto
11-03-2010, 16:54
Хора! По дяволите! Тя не пикае оттам!
Та, момиче, най-добре отиди на лекар. Той ще ти каже как (и дали) може да се оправи, ще ти помогне повече от който и да е в този форум. Не се срамувай- през ръцете му ежедневно минават десетки пациенти и по никакъв начин не би намерил проблема ти за смешен.

DREAM95
11-03-2010, 17:02
спри да пишкаш :lol:

rns92
11-03-2010, 17:16
Хора! По дяволите! Тя не пикае оттам!
Та, момиче, най-добре отиди на лекар. Той ще ти каже как (и дали) може да се оправи, ще ти помогне повече от който и да е в този форум. Не се срамувай- през ръцете му ежедневно минават десетки пациенти и по никакъв начин не би намерил проблема ти за смешен.

Ясно ми е, че не пикае от там, но може срамните устни по някакъв начин да възпрепятстват действието.

Vilincetoo
11-19-2010, 17:04
решението е като ти се допишка да си слагаш гумени ботуши :razz:

cherrygloss
11-19-2010, 17:34
Ами или си постилай чинията с някакви хартии или продават едни такива специални за да го сложиш в/у тоалетната и просто си сядай :lol:

xKiFlA
11-19-2010, 21:00
Нормално е ..
мен ми се случва в у-ще щото и аз няма как да седна там :D
незнам какво ти пречи..като се намокри ще изсъхне и готово :P
:-)

chemist9009
11-19-2010, 21:09
Нормално е ..
мен ми се случва в у-ще щото и аз няма как да седна там :D
незнам какво ти пречи..като се намокри ще изсъхне и готово :P
:-)

Да и ще ходи уринирана :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

а "поведението" на урината явно е от химена...

xKiFlA
11-19-2010, 21:14
тя не се мокри чак толкова...пък и изсъхва :?

chemist9009
11-19-2010, 21:15
тя не се мокри чак толкова...пък и изсъхва :?

няма значение колко...важното е,че се мокри за т'ва е и темата 8) 8)

Longview
11-20-2010, 17:43
Абе кви са тия тъпотии? Как ще е заради химената?
Споко, sanechka, не си само ти.
Значи, аз като бях по-малка и ме беше гнус да пишкам в някви публични тоалетни, правих следното: наслагвах тоалетна хартия/кърпички по цялата чиния и тогава сядах. Друг вариант е просто да си сложиш ръцете на чинията и да седнеш върху тях; после си ги измиваш обилно със сапун.
P.S. Не можете ли просто със съквартиранката/ите в общежитието да се хванете и да почистите тоалетната ?