PDA

View Full Version : Влюбена в...



veryConfused
11-02-2010, 23:51
Здравейте , искам да ви споделя нещо , което явно не мога да го споделя на човека за който става въпрос.
И така ... започваме. Като за начало никога не съм очаквала да ми се случи , всъщност съм много объркана.
Влюбих се в най-добрата си приятелка , познаваме се вече близо година , но аз не спирам да си мисля за нея , не искам да бъдем само приятелки , но не мога и да и го споделя , защото най-вероятно ще си изгубим хубавото приятелство , защото не мисля , че тя има същите чувства към мен...
А най-странното е , че има вероятност да съм Би , защото си падам и по момчета. :shock: :shock:
Отношенията ми със нея са напълно приятелски , защото не искам да усети нещо и да се объркат нещата.

Моля ви , казвайте ми какво да правя : да си мълча и да търпя болката , защото тя все пак си има гадже , да й кажа или да се самоубия.
Наистина съм объркана , помогнете ми , моля ви :( :(

veryConfused
11-03-2010, 00:09
П.П :Всъщност има малки признаци от нейна страна да изпитва това , което изпитвам аз към нея . Ами ако просто се държи по-отпуснато пред мен ...
Незнам просто , но това ми се случва за първи път и е много силно и болезнено.
Способна съм да й го призная очи в очи, знаейки че тя няма да ме разбере (да отвърне на чувствата ми) , но просто според мен единственият начин да я запазя до себе си е да мълча , уви обаче по този начин адски много ме боли. А дали след като й кажа и реакцията й бъде недоволна и след като вече няма да бъде до мен , дали ще ме боли повече . Надявам се да има някой , който да ме разбере , щото в ума ми е пълна каша

DarkTemplar
11-03-2010, 05:18
Ако не си пада по жени, едва ли ще ти даде това, което искаш, независимо колко добри приятелки сте. Най-много да се стигне до секс, който тя ще опита от любопитство и заради близостта ви, а ти ще хлътнеш още повече. Бих ти препоръчал да си я избиеш от главата, но едва ли ще стане, щом сте толкова близки и (предполагам) се виждате често.

Тва ми дойде наум, не ги разбирам много еднополовите взаимоотношения.

На колко сте и кви са тези "малки признаци"?

OldSchoolRebel
11-03-2010, 06:20
Лесбийки - да. Гейове - да. Би... Ако са под 20 годишна възраст и го кажат, просто не ги вземам сериозно, защото просто звучи сякаш не са си избрали сексуалност още.

NeZaPoznat
11-03-2010, 07:38
Айде сега - ще се самоубиваш 8) глупости на квадратчета 8)

Усамотете се 8) кажи и го така както на нас 8) излижи я 8-) няма да сте първите нито последните я 8-)

SchoolSucks
11-03-2010, 10:12
А не е ли по-вероятно просто да ти се иска да си Би, за да си имаш оправдание за ревността си в моментите, когато приятелката ти си има гадже, а ти все си на сухо?

ShtrudeL
11-03-2010, 14:24
Да опитаме с по-интересното. - Самоубий се.

chemist9009
11-03-2010, 15:08
Еми кажи й в очите.Ако реагира добре...щом има и гадже направете една тройка :razz: :razz: :lol: :lol: Ако нещата не се получат Самоубий се :razz: :razz: :D :D Лесбийска история.......

izlishna
11-03-2010, 15:14
Регистриран на: 03 Ное 2010
Мнения: 1

Поредната еб*вка..

strangerinhell
11-03-2010, 15:17
Еее много сте лоши всички, девойчето е сериозни вие го обърнахте на простотия :?

Никакви самоубийства !!! По-добре не й казвай, сигналите които си видяла че ти подава, най-вероятно не са това което ти си мислиш, а това което ти се иска. Ако й кажеш и тя не ти отвърне най-много да си прецакате отношенията.

Spikeey
11-03-2010, 15:19
Регистриран на: 03 Ное 2010
Мнения: 1

Поредната еб*вка..
85% oт темите са ебавка, so it doesn't matter...

DREAM95
11-03-2010, 17:29
Лесбийки - да. Гейове - да. Би... Ако са под 20 годишна възраст и го кажат, просто не ги вземам сериозно, защото просто звучи сякаш не са си избрали сексуалност още. :-D

sLowm0tioN
11-03-2010, 17:53
Щом си има гадже,по-добре не се бъркай ...

kindergarden
11-03-2010, 18:44
:shock: въй и ко ш правим сега :D

valdesbg
11-03-2010, 18:58
:shock: въй и ко ш правим сега :D

Сйексове/шпакли?

PoRcHeTaTa1
11-03-2010, 19:54
Oще една тема която ме води към заключението ,че неможе да има приятелство м/у момиче и момче.Аз също съм имала такав случай.Само че обратното най-добрия ми приятел беше влюбен в мен.Но аз го имах само за приятел,за човека с които си споделям и винаги е до мен както и аз до него когато имаме нужда.След извесно време той ми каза за това какво чувства към мен и знаеше че аз съм влюбена в др момче,знаеше че не може да очаква от мен да му отварна на чувствата и един ден той ми каза че не може вече да сме приятели и ме остави.Беше ми много тежко,имах чувството че съм загубила част от себе си.Но с времето болката отмина,намерих си нови прятели...гадже който ме карат да се усмихвам всеки ден.За това ти казвам няма смисъл да се измачваш.Сподели и какво чувстваш и сложи край на болката си .... знам че е тежко но няма др изход!!! Успех! :)

DesireToFire
11-04-2010, 14:08
Oще една тема която ме води към заключението ,че неможе да има приятелство м/у момиче и момче.Аз също съм имала такав случай.Само че обратното най-добрия ми приятел беше влюбен в мен.Но аз го имах само за приятел,за човека с които си споделям и винаги е до мен както и аз до него когато имаме нужда.След извесно време той ми каза за това какво чувства към мен и знаеше че аз съм влюбена в др момче,знаеше че не може да очаква от мен да му отварна на чувствата и един ден той ми каза че не може вече да сме приятели и ме остави.Беше ми много тежко,имах чувството че съм загубила част от себе си.Но с времето болката отмина,намерих си нови прятели...гадже който ме карат да се усмихвам всеки ден.За това ти казвам няма смисъл да се измачваш.Сподели и какво чувстваш и сложи край на болката си .... знам че е тежко но няма др изход!!! Успех! :)
Е да, но темата е за момиче и момиче :Д

Spikeey
11-04-2010, 14:39
Най-добрия ми приятел е момиче. Така, че явно може да има приятелство между двата пола.