PDA

View Full Version : Лошо момиче - добро момче :D:D:D



waller12345
11-03-2010, 05:56
Както винаги отново се паднах на лошо момиче и какичка, което реши вчера да ми поиска скайпа в кафето и да ми попише, писахме си около 1-2 часа и гледам започна да ми пише, че е влюбена... Обаче аз знам всъщност каква е, така че знам, че просто иска да ме разиграва, но първия път като се хванах, не значи че и втория път ще се хвана на тия така лоши момичета :D

Та въпроса ми е тъй като аз съм "добро момче" :grin: не мога много много да се справям с лошите :lol:

Ако ми кажете как да се държа смело, без да ме е срам(не, че много ме е срам,но..) днеска, мисля че ще излизаме... Та въпроса ми е какви глупости да й говоря, че да не си мисли, че съм добро момче и може да ме разиграва, както си иска... Разиграха ме 1 път, сега аз съм наред 8-)

Вчера изобщо не знаех в скайп какво да й пиша и тя вика, защо не съм я зарибявала и т.н. :lol: Както казах добро момче съм и не се справям... :-D Кажете ми на к'ви теми да й говоря, какви глупости да й дрънкам :-D 8-) :shock:

Да й обръщам ли много внимание, да се правя ли на отворен и т.н. ммм ?! :lol: :lol: :lol: :lol:

OldSchoolRebel
11-03-2010, 06:58
Какво имаш предвид под "лоши" момчета или момичета, не разбирам? Истинските лоши момичета не се занимават с лигльовци. Кога е последния път, когато си се бил с някой, за да си подходящ за лошо момиче?

waller12345
11-03-2010, 07:00
Под лоши момичета искам да кажа, че е лигава к***а, а аз тъй като няма за сега с кво да се занимавам, викам да си я разигравам 8-)

А и не съм лигльо, напротив доста съм сериозен, но такива като нея не заслужават сериозност и внимание... А пък аз не знам как да се справя и просто да си я разигравам, тъй като не съм го правил, искам малко помощ

OldSchoolRebel
11-03-2010, 07:34
Ясно. Как да ги въртиш ли... Ами, най-добрият начин е да ги накараш да си мислят, че има други момичета, така ще се опитват по-усилено да са центъра на вниманието ти.

waller12345
11-03-2010, 07:37
Точно това е, ще се правя, че ми е безразлична, но не знам на кви теми да й говоря и т.н. Ако види, че си мълча като ... няма да е добре

И да ме игнорира няма да ми пука цент :D ... Аз и без т'ва искам няколко дена просто да има кво да правя :grin:

OldSchoolRebel
11-03-2010, 07:40
О, не, не се прави, че ти е безразлична. Ходете, гушкайте се, натискайте се, но междувременно споменавай как еди коя си от твоя блок нещо все гледа да те притисне в асансьора, и т.н. неща от сорта. Най-добрия начин да ги накараш да се почувстват непълноценни и да се позабавляваш, ако толкова желаеш.

...но пък може да се окаже, че тя не е толкова лоша накрая. Тогава те съветвам да спреш да я изтезаваш.

waller12345
11-03-2010, 07:45
Споко, знам точно 100% каква е 8-)

Според тебе момиче, което се натиска с друг в кафето и като си тръгваш, при това момче да ти поиска твоя скайп, не ти ли се струва малко прекалено... и по-късно да ти пише, че те обича аххахаха :lol: ... Има още куп други неща, които няма смисъл да ги пиша, целта ми е просто да я използвам, това е. Да видя и аз дали е толкова хубаво това да те използват само :-P

OldSchoolRebel
11-03-2010, 08:18
Добре, това е метода. Карай я да се чувства непълноценна, но се понатискайте малко, за да се чувства близка с теб преди това. Като цяло, добър метод за наказание, одобрявам. :o

waller12345
11-03-2010, 08:32
Oke 8-)

OldSchoolRebel
11-03-2010, 08:51
Светвай ме по ЛС ако ти трябват съвети. В добрите стари дни и аз правех така - да живее манипулацията. Айде, приятно забавление.

DREAM95
11-04-2010, 19:20
Светвай ме по ЛС ако ти трябват съвети. В добрите стари дни и аз правех така - да живее манипулацията. Айде, приятно забавление. добър си ... :-D

bob4oto1
11-05-2010, 08:13
Aко искаш да я разиграваш трябва да я унижаваш !
Кат ти пише по skype -Здрасти . Ти и пиши - Кво става ку*во .
Момичетата не се обиждат от това ! Даже ако се обидят имат повече уважение към тебе !
Ако почне да ти се изповядва и пиши - Да сигорно е така . И бъди безразличен !
Ако ти пуска некви сексуални намечета и кажи -Еми аре идваи у нас да те еба ! (или шибам како решиш)
И обшто взето трябва да бъдеш пълен задник с нея за да ти има уважението ако не и раздаваи яко хате !!!! Двете вълшебни думи са ку*во и спе*мо !

Пс : Аз така се оправям с парчотините от квартала :Д
надявам се никои да не се е обидил

SchoolSucks
11-06-2010, 16:30
^ 8-) bob4oto1 хубаво си прави гавра с автора.

Лоша, послушна, или просто тъпа, кучките обичат готино отношение. Не си позволявай да й говориш простотии освен, както каза @OldSchoolRebel, да й намекваш, че за теб си има конкуренция.

DREAM95
11-06-2010, 18:48
^ 8-) bob4oto1 хубаво си прави гавра с автора.

Лоша, послушна, или просто тъпа, кучките обичат готино отношение. Не си позволявай да й говориш простотии освен, както каза @OldSchoolRebel, да й намекваш, че за теб си има конкуренция. :razz: :razz: :razz:

fortvilelse
11-06-2010, 21:12
ти нали беше някъв мълчалив.

waller12345
11-07-2010, 13:39
Мълчалив безсрамник и ги ФАТАМ здраво тва е...

По-точно те ме хващат ама ... както и да е :D :D :grin: