PDA

View Full Version : Срамувам се от тялото си



onyx555
11-03-2010, 13:06
Др. Тийн искам да споделя с вас че откакто влязох в пуберитет се срамувам от тялото си. Ето защо - проблема се предава по наследство - един от родителите ми има по целия корем и гърдите множество образования наречени Хемангиоми (натрупване на капиляри). Имат цвят румено червен и с големината на бенка (около 2 мм) и при мене са сравнително малки но в етапа който се движат те ще станат много на брой по целия корем. Много ме е срам защото специално на моята кожа много гадно се виждат и вече ще ме е срам ако отида на плаж някъде да се покажа, и всеки ден се гледам пред огледалото и ми става тежко на душата. Дори не знам ако станат супер много както са при един от родителите ми дали някое момиче ще ме погледне. Супер ми е тежко на душата, и статиите които прочетох пише че такъв тип образования водят до рак ако искаме да ги премахнем. И не знам вече какво да мисля и някога когато лягам си поплаквам малко.
Ако има някакво решение на проблема - споделете, много ми е гадно вече ;X

rns92
11-03-2010, 16:24
До колкото знам, това са доброкачествени тумори. Мисля, че някой добър Дерматолог може да ти помогне за този проблем.

DREAM95
11-03-2010, 17:59
:? самоубийсе :(

LipSy
11-03-2010, 21:09
Отиди на дерматоло като цяло да се съветваш! Може и да има нещо, което да ти помогне! :)

LipSy
11-03-2010, 21:10
:? самоубийсе :(

Е, извинявай, ама това, ако се беше случило на тебе друга песен щеше да запееш, нали?! :x

OldSchoolRebel
11-03-2010, 22:30
За мъже не е толкова лошо, всъщност. Ние сме готини дори с разни белези, даже ни правят да изглеждаме по-интересни. За момиче щеше да е лошо, но щом си момче... Аз също имам разни белези, и също така няколко родилни белега, които не изглеждат толкова добре - успокой се, не е от значение.

SmilezZz
11-04-2010, 06:57
:? самоубийсе :(Офф,човек - аре спри да спамиш във всяка една тема...И вземи прочети правилата на форума :?

По темата:
- Консултирай се с дерматолог..
Може и да има нещо,което да ти
помогне..
- Ако не,не му мисли толкова..
- Ако някое момиче те "зареже"
заради това,значи тя не те заслужава..
Да не ти пука..Горе главата и продължаваш
смело напред..Не е дошъл краят на света я (:

11-04-2010, 11:11
Между другото SmilezZz не знам дали си забелязала, но си толкова грозна, че нямам думи... Гарвана се обади да му върнеш клюна и камилата си иска гърбицата.

П.С. Сега като го написах това с Bold като теб виждам, че малко ми е пораснала пишката... трябва явно така да продължавам.

DREAM95
11-04-2010, 19:34
:? самоубийсе :(Офф,човек - аре спри да спамиш във всяка една тема...И вземи прочети правилата на форума :?

По темата:
- Консултирай се с дерматолог..
Може и да има нещо,което да ти
помогне..
- Ако не,не му мисли толкова..
- Ако някое момиче те "зареже"
заради това,значи тя не те заслужава..
Да не ти пука..Горе главата и продължаваш
смело напред..Не е дошъл краят на света я (:
:) не разбрахте ли , че не го пиша на сериозно :-P

DREAM95
11-04-2010, 19:40
:? самоубийсе :(

Е, извинявай, ама това, ако се беше случило на тебе друга песен щеше да запееш, нали?! :x
Е, извинявай , ама човек , който не харесва тялото си или по-точно себе си външно , трябва да скочи от някоя висока сграда и да се самоубие .Извинете ме , че пиша така , но това е самата истина замислете се нищо лично и не приканвам или подтиквам да го правят лицата с проблеми от този вид , :? ако се гледаш в огледалато и всеки път си повтаряш ,че си развалина или че си грозен и не ставаш за нищо започваш да мразиш своята външност и самочуствието ти спада драстично докато не го изгубиш напълно :(

OldSchoolRebel
11-04-2010, 19:46
...Уау, Dream, пишем горе-долу от едно и също време, за първи път те виждам пишеш повече от едно изречение. :)

DREAM95
11-04-2010, 19:49
:-D ха ами темите го изискват ако за мене не е важно или не проявявам достатъчно интерес не пиша така ... не ги взимам на сериозно :-D

ParisHilton
11-08-2010, 20:00
:? самоубийсе :(Офф,човек - аре спри да спамиш във всяка една тема...И вземи прочети правилата на форума :?

По темата:
- Консултирай се с дерматолог..
Може и да има нещо,което да ти
помогне..
- Ако не,не му мисли толкова..
- Ако някое момиче те "зареже"
заради това,значи тя не те заслужава..
Да не ти пука..Горе главата и продължаваш
смело напред..Не е дошъл краят на света я (:


+1

А момиче, каквото е дала природата, това.. Не можеш да го промениш.. :)

everythingisrelative
11-13-2010, 20:17
:? самоубийсе :(

Съгласен съм :razz:

SladkaZagadka
11-14-2010, 10:33
:? самоубийсе :(

Съгласен съм :razz:

И какво ще постигне с това? Нито ще й помогне за отстраняването или заличаването на образуванията, нито ще се почувства по-добре от това "начинание".

flearness
11-14-2010, 11:35
:? самоубийсе :(

Е, извинявай, ама това, ако се беше случило на тебе друга песен щеше да запееш, нали?! :x


Ахам съгласна съм тук не е място за шеги.