PDA

View Full Version : Немога да я забравя



norain
11-03-2010, 12:29
Здравейте(незнам как да започна,затова почвам така)ОБъркан съм,тотално.Историята е следната.
Преди година и нещо се запознах с едно момиче,на пръв вид скромно,добро,хубаво,умно всичко нали.Трябваше ми една снимка за да я харесам.Пишехме си доста,след това имаше една пауза,няма да казвам защо,просто станаха някои неприятни неща,в следствие на което бях в траур.Предполагам сещате се вече.
След тази пауза започнахме отново да си пишем,чуствата бяха изстинали но след това пак се усилиха.
ПРодължихме да си пишем с нея,тя не е от моя град,а на 30ина километра.Както и да е мислех ,че нищо няма да стане,сякаш се отказах.След това се появи друга.С нея се карахме доста,често.Всяка вечер все нещо я дразнеше и все избухваше,карахме се ,след ден сичко ОКЕЙ,на другата вечер отново същото.След време тръгнахме,тя ми извъртя един тест - излезе с номера ,че вече нищо нямало към мен.Аз се паникьосах ии тръгнах почти гол вечерта към 10 да я търся,е тя пиеше с приятели в един ход.Оправихме се,след това поредния гаф и тя ме скъса ...3 пъти.
Докато бях с нея се видях с въпросното момиче.
Посрещнах я,казах и "Здравей,какво правиш" със леко ухилен поглед и с тракащи от студа зъби,Тя ме погледна и ми се усмихна и отговори...Гласа и бе за мен все едно слушам ангел,а усмивката и би озарила деня на нещастен човек.
Разходихме се,седнахме в парка,говорихме си,обикаляхме наляво-надясно и седнахме на една пейка,трудно да се нарече пейка ,но там стана всичко...
Започнахме да говорим за нещо,кой бил сладък и така :D Както спорехме аз я гушнах и я целунах.
Беше прекрасно,деня,всичко...Еди ден с нея ми стигна да се влюбя в нея :)
След време пак се видяхме,немога да кажа че се виждахме често ! ..
Тръгнахме...
Питах я искаш ли да дойдеш да учиш тук,тя се сългаси...
Оправи нещата дрън -дрън,Съгласи се да дойде с една приятелка,защото сама не я пускали.Всичко добре...но не толкова колкото мислех.
Всеки знае..момичетата,коя била курва,коя такава..
Че стигнал слух - "клюка" ,че момичето било курва,и то до майката на приятелката и..Тя казала няма да ходиш никъде на дъщеря си...
И така тя не дойде да учи...Е видяхме се още 1 път,прекарахме си супер,изпратих я с поредната целувка,гушнах я и и казах "Пиши ми като се прибереш,Обичам те !"
И от този ден всичко се СРИНА ... не е в кавички,защото буквално се срина всичко.
Не съм я виждал от 3-ти Август .....
На другият ден отиде в Гърция,върна се на 24,държахме връзка през това време....
Ето и фаталното
Върна се от Гърция и някак си,незнайно КАК !!! Спомена ,че иска да КЪСАМЕ !...
Питах я защо,каква е причината.
Отговора или по-скоро отговорите...НЕЕ оправданията :
"Искам да съм сама,далеч сме,не се виждаме често,писна ми,след време може пак да сме заедно..и прочие ... :(
Е тръгнахме на 27.03.2010 и ме остави на 27.08
Трагичен момент..е не чак(за някои) За мен е такъв.
Имаше много лъжи,че ме обича,че няма друг..
Истината беше ,че НЕ МЕ ОБИЧА и ЧЕ ИМА ДРУГ,с който предполагам не стана нищо.Каза че се е променила.
Мой приятели се опитваха да я разобедят,питаха я ..но тя НЕ и НЕ...
След няколко дена се запосна с един мой познат,пак от моя град,и след 2 седмици тръгна с него.Тя му предложила,много го обичала,дрън дрън.Той се мляскал с друга,тя го оставила...Но на него не му пука,той е за едното..е не е**не ,понеже не са правили нищо,но му е прес к*ра,кво ще стане..Та скъсаха...
и сега след седмица две на скайпа и пише : Много ме искат,но аз искам само един, " "име" (h) " (без имена) ... Знам ,че ще някога ще те имам.
И такива...Една нейна приятелка ми каза,че се мляскала с някакъв,че се напила на Хелоуин и я опипвали...
На това : "май не и пука :( " Тя каза "май май" - Което си е чисто : "НЕ НЕ И ПУКА"


Е това е историята ми...и сега към въпроса..
Тя...НЕ ме иска,не ме обича,има ме само за приятел
Аз...(Със риск да ме обидите) .. Нарязах си ръцете и лицето...просто хванах ножа и драсках,рязах рязах,докато не спре болката,плаках седмици наред И продължавам да плача,да мисля за нея,неможех да спя,сунувах нея и все още я,не се хранех изобщо,дни наред,свалих 7-8 колограма за няма и месец.Хората около мен не виждаха усмивка на лицето ми ! Нямах желание за нищо!
И сега след 2 месеца продъжалвам да мисля за НЕЯ,да Я сънувам,да копнея за нея,да плача за нея...
Въпроса ми е : КАК ДА Я ЗАБРАВЯ,а да не ме боли вече"
Казваха ми,"забрави я" !
Е немога мам**** , просто немога,излизам ,смея се,макар и често не от сърце,имам си друга приятелка.
..Аз съм си аз,немога се променя коренно.
ДА , емоционален съм,паля се от най-малкото..но немога се променя.
В училище се чуствам изолиран,макар и сред хора,чуствам се самотен.
Ето сега пак роня сълзи и....охх...
Ще питате - "на колко си "
Е на 16 съм,знам,малък съм,но съм си такъв.Това съм аз...
Ще има доста гадни коментари,обидни и пренебрежителни...
А за добрите..бих направил всичко,замо кажете :)
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

NeZaPoznat
11-03-2010, 12:37
И всичко това заради един боклук :shock: е вярно че човек каквото сам си направи - никой не може :shock:

Виж са омбре - имал си късмета да те зареже - защо се тикаш пак в лайната :o

norain
11-03-2010, 12:45
И всичко това заради един боклук :shock: е вярно че човек каквото сам си направи - никой не може :shock:

Виж са омбре - имал си късмета да те зареже - защо се тикаш пак в лайната :o

Човек,мисля че казах : Аз съм си аз !
Ти го мислиш това,но аз не :)

NeZaPoznat
11-03-2010, 13:00
Явно ти е било малко! :D :D

Виж какво омбре - така се става мъж но да се филмираш толкова не бива 8) Оправяй се :-P

norain
11-03-2010, 13:04
Явно ти е било малко! :D :D

Виж какво омбре - така се става мъж но да се филмираш толкова не бива 8) Оправяй се :-P

Хаха така се ставало мъж,много смешно,ти май си комик !??
Оправяй се ? аз съм писал тук за съвет , а не да ми казват това което вече знам :)

Bellatrix
11-03-2010, 13:11
За мен не си в ред. Ако беше загубил някое момиче, което те е обичало и и е пукало, и си е струвала - ок. Тогава има логика за депресии и изобщо.
Ама ти си загубил някаква флъорца, която и е през оная работа за тебе, натрясква се и се дава да я обарват по разни купони, пише си кифленски настроения по профилите и едва ли изобщо се сеща за тебе.
Аз съм губила човек, който и след късането не спря да се грижи за мен и още го прави пък не седя с ножче пред огледалото.

Що се отнася до забравянето - то е въпрос на воля. Ако всеки път като се усмихнеш си казваш: О, това е горчива усмивка... щом Пенка (примерно) си замина... или всеки път като се появи ново момиче си викаш: Ох, що не е Пенка... ми нищо няма да излезе. Ще я забравиш, когато си наложиш да не мислиш за нея нон стоп.
Хвани си някакво хоби, което наистина ти харесва и ти отвява мислите и след време ще си викаш: Хм, Пенка коя?

norain
11-03-2010, 13:19
За мен не си в ред. Ако беше загубил някое момиче, което те е обичало и и е пукало, и си е струвала - ок. Тогава има логика за депресии и изобщо.
Ама ти си загубил някаква флъорца, която и е през оная работа за тебе, натрясква се и се дава да я обарват по разни купони, пише си кифленски настроения по профилите и едва ли изобщо се сеща за тебе.
Аз съм губила човек, който и след късането не спря да се грижи за мен и още го прави пък не седя с ножче пред огледалото.

Що се отнася до забравянето - то е въпрос на воля. Ако всеки път като се усмихнеш си казваш: О, това е горчива усмивка... щом Пенка (примерно) си замина... или всеки път като се появи ново момиче си викаш: Ох, що не е Пенка... ми нищо няма да излезе. Ще я забравиш, когато си наложиш да не мислиш за нея нон стоп.
Хвани си някакво хоби, което наистина ти харесва и ти отвява мислите и след време ще си викаш: Хм, Пенка коя?

Права си за това,че и е през оная работа.Макар че тя все още говори ,че и е пукало за мен..Еми да и на мен ми пука за съседа,пекан човек :D
Явно нямам воля,щом немога да я забравя,или не е достатъчно силна.А за хобито - имам си - Китарката си е до мен,приятелите са на едно обаждане

Spikeey
11-03-2010, 13:20
По това което чета тая е голяма Курва. Натискала се с първи след тва втори и така... Повечето момичета на тая възраст са такива просто го приеми...

norain
11-03-2010, 13:23
По това което чета тая е голяма к***а. Натискала се с първи след тва втори и така... Повечето момичета на тая възраст са такива просто го приеми...

Повечето момичета За мен поне не беше такава :)

Spikeey
11-03-2010, 13:30
По това което чета тая е голяма к***а. Натискала се с първи след тва втори и така... Повечето момичета на тая възраст са такива просто го приеми...

Повечето момичета За мен поне не беше такава :)
Да за тебе, ама като постоянно като се зарибява и натиска с други каква е?

norain
11-03-2010, 13:37
По това което чета тая е голяма к***а. Натискала се с първи след тва втори и така... Повечето момичета на тая възраст са такива просто го приеми...

Повечето момичета За мен поне не беше такава :)
Да за тебе, ама като постоянно като се зарибява и натиска с други каква е?

Като е сама сега - ДА...докато бяхме заедно не го е правила.
За другото..незнам..натискала се с момче което харесва..охх незнам незнам незнам :(

Bellatrix
11-03-2010, 13:38
По това което чета тая е голяма к***а. Натискала се с първи след тва втори и така... Повечето момичета на тая възраст са такива просто го приеми...

Повечето момичета За мен поне не беше такава :)
Да за тебе, ама като постоянно като се зарибява и натиска с други каква е?
+1. А и нали били тръгнали някакви слухове, че е к*рва, които били стигнали и до майка и? Аз си мисля, че повечето слухове тръгват все от някъде и от нещо.

norain
11-03-2010, 13:44
По това което чета тая е голяма к***а. Натискала се с първи след тва втори и така... Повечето момичета на тая възраст са такива просто го приеми...

Повечето момичета За мен поне не беше такава :)
Да за тебе, ама като постоянно като се зарибява и натиска с други каква е?
+1. А и нали били тръгнали някакви слухове, че е к*рва, които били стигнали и до майка и? Аз си мисля, че повечето слухове тръгват все от някъде и от нещо.

Даа тя е девствена,а и тея които са пуснали слуха те са си истински такивa :D

Bellatrix
11-03-2010, 13:46
^^ А ти откъде си на 100%, че е девствена? :-o

Spikeey
11-03-2010, 13:51
Питал е Ники Кънчев.

norain
11-03-2010, 13:54
^^ А ти откъде си на 100%, че е девствена? :-o

Еми знам,вярвам и
А и щеше да си личи :D
И щеше да пусне на мене ;д

pisentseto
11-03-2010, 14:11
Знаеш ли , щом каза че си имаш приятелка , спри да си мислиш за нея.Знам трудно е , но ще свикнеш с времето с мисълта ,че не е до теб и че не те заслужава,защото определено е тъка

BaffaLsc
11-03-2010, 14:30
да се филмираш толкова не бива

norain
11-03-2010, 14:34
Знаеш ли , щом каза че си имаш приятелка , спри да си мислиш за нея.Знам трудно е , но ще свикнеш с времето с мисълта ,че не е до теб и че не те заслужава,защото определено е тъка]


Имам да...по-малка е от гореспоменатата.Но има по зрял разум.Като съм с нея се смеем повече,забалвяваме се..и така,но и с нея да съм,пак мисля за..

norain
11-03-2010, 14:38
да се филмираш толкова не бива

Немога да разбера защо за някой проблема е за други "базик"
Ква е тая дума "филмирам" не я намирам в тълковния

Bellatrix
11-03-2010, 17:05
да се филмираш толкова не бива

Немога да разбера защо за някой проблема е за други "базик"
Ква е тая дума "филмирам" не я намирам в тълковния
Филмирам (вкарвам се във филм) = приемаш разни не особено тежки проблеми за край на света, драма и половина, "Титаник 2" и прочие. Изпадаш в тежки депресии, започваш да търсиш знаци от съдбата, решаваш, че някое момиче/момче е смисълът на живота ти, сродната ти душа като все едно сте главни герои в "Листопад" и раздялата с нея те кара да загубиш контрол над себе си и да си скапваш живота, вместо да се опиташ да продължиш по-силен. Това е.

При наличието на милиони хора, страдащи от тежки болести, сираци, деца с родители - алкохолици/наркомани/педофили, вдовци (следователно, не просто са ги скъсали, а са ги напуснали... и няма да ги видят никога повече), хора, които нямат примерно пари да вържат двата края, гладуващи, бездомни и тн, и тн.... смешно е да наричаш късането с някоя патица, която не и дреме за теб - проблем, камо ли да се кълцаш с някви ножчета и да драматизираш.

Ssummerjam
11-03-2010, 18:00
От това, което прочетох - момата е пълен боклук. Разбирам да беше свястно момиче, че да се вживяваш... Просто не си заслужава сълзите. Между не мога и не искам има огроооомна разлика. МОЖЕШ да я забравиш, трябват ти време и воля просто. Занимавай се с приятни неща, гледай да си запълваш времето пълноценно и ще има резултат.

norain
11-03-2010, 18:07
да се филмираш толкова не бива

Немога да разбера защо за някой проблема е за други "базик"
Ква е тая дума "филмирам" не я намирам в тълковния
Филмирам (вкарвам се във филм) = приемаш разни не особено тежки проблеми за край на света, драма и половина, "Титаник 2" и прочие. Изпадаш в тежки депресии, започваш да търсиш знаци от съдбата, решаваш, че някое момиче/момче е смисълът на живота ти, сродната ти душа като все едно сте главни герои в "Листопад" и раздялата с нея те кара да загубиш контрол над себе си и да си скапваш живота, вместо да се опиташ да продължиш по-силен. Това е.

При наличието на милиони хора, страдащи от тежки болести, сираци, деца с родители - алкохолици/наркомани/педофили, вдовци (следователно, не просто са ги скъсали, а са ги напуснали... и няма да ги видят никога повече), хора, които нямат примерно пари да вържат двата края, гладуващи, бездомни и тн, и тн.... смешно е да наричаш късането с някоя патица, която не и дреме за теб - проблем, камо ли да се кълцаш с някви ножчета и да драматизираш.


Еее ама вие за тъп ме взехте вече,знам какво е това :razz: просто се базикам с него.Та както и да е.Иначе благодаря за изчерпателния отговор.
Та другите не гледат мен,защо аз да гледам другите...така ,че.
Какво като има по-зле от мен ? Аз гледам мен си,писна ми все другите да гледам,и аз да съм зле.
Имам покрив и не желая да го губя :)
И все пак благодаря !

norain
11-03-2010, 18:12
От това, което прочетох - момата е пълен боклук. Разбирам да беше свястно момиче, че да се вживяваш... Просто не си заслужава сълзите. Между не мога и не искам има огроооомна разлика. МОЖЕШ да я забравиш, трябват ти време и воля просто. Занимавай се с приятни неща, гледай да си запълваш времето пълноценно и ще има резултат.

Един от отговорите който очаквах е този.
Еми човек.Правя го това,забавлявам се ,смея се,но като видя името и някъде,сетя се за нея и веднага настроението ми спада драстично.

minionka
11-03-2010, 19:39
Спри да правиш глупости, като да се режеш с ножове... и не излизай с оправданието, че така се чустваш по-добре..ГЛУПОСТИ. Когато я видиш, когато ти се доплаче заради нея, когато хванеш ножа.. сети се какво ти е причинила..помисли дали си заслужава цялата болка.. физическа и психическа... и вместо да се чудиш как да я забравиш, вземи се съсредоточи върху новата си приятелка. Предполагам, че тя има повече стойност от другата. Ще отнеме време, но помни че ти не губиш нищо, но тази която те е късала толкова много губи. peace 8)

norain
11-04-2010, 10:58
Спри да правиш глупости, като да се режеш с ножове... и не излизай с оправданието, че така се чустваш по-добре..ГЛУПОСТИ. Когато я видиш, когато ти се доплаче заради нея, когато хванеш ножа.. сети се какво ти е причинила..помисли дали си заслужава цялата болка.. физическа и психическа... и вместо да се чудиш как да я забравиш, вземи се съсредоточи върху новата си приятелка. Предполагам, че тя има повече стойност от другата. Ще отнеме време, но помни че ти не губиш нищо, но тази която те е късала толкова много губи. peace 8)

Какво губи тя,през пут***а и е за мене,а аз печеля болка.Е не си заслужава знам.Прекарахме супер заедно.Тя взе да се събира със хора(момичета) които ги говорят много.И ги нарича "приятелки" ,а една от тях са я минали доста момчета(трупа си бройки момичето) по малка от мен ,а вече се чуства "жена" :D
Все едно.Като взема да мисля за друго ,и ОП нейното име,нейн спомен,лик в главата ми,или някъде...даже в граматиката ми по Англииски :D

minionka
11-04-2010, 16:04
Спри да правиш глупости, като да се режеш с ножове... и не излизай с оправданието, че така се чустваш по-добре..ГЛУПОСТИ. Когато я видиш, когато ти се доплаче заради нея, когато хванеш ножа.. сети се какво ти е причинила..помисли дали си заслужава цялата болка.. физическа и психическа... и вместо да се чудиш как да я забравиш, вземи се съсредоточи върху новата си приятелка. Предполагам, че тя има повече стойност от другата. Ще отнеме време, но помни че ти не губиш нищо, но тази която те е късала толкова много губи. peace 8)

Какво губи тя,през пут***а и е за мене,а аз печеля болка.Е не си заслужава знам.Прекарахме супер заедно.Тя взе да се събира със хора(момичета) които ги говорят много.И ги нарича "приятелки" ,а една от тях са я минали доста момчета(трупа си бройки момичето) по малка от мен ,а вече се чуства "жена" :D
Все едно.Като взема да мисля за друго ,и ОП нейното име,нейн спомен,лик в главата ми,или някъде...даже в граматиката ми по Англииски :D

Когато губиш, не знаеш какво печелиш... тази болка ще отмине. Времето лекува всичко. Както казах съсредоточи се върху приятелката си, че нищо чудно да я загубиш. Просто я остави(тази за която мислиш) зад гърба си и продължавай напред... ако се сетиш за нея...започни да правиш нещо като да си пуснеш някоя песен, или нещо което те вълнува..и ще видиш че ще ти излезе от ума.

DREAM95
11-04-2010, 17:54
Спри да правиш глупости, като да се режеш с ножове... и не излизай с оправданието, че така се чустваш по-добре..ГЛУПОСТИ. Когато я видиш, когато ти се доплаче заради нея, когато хванеш ножа.. сети се какво ти е причинила..помисли дали си заслужава цялата болка.. физическа и психическа... и вместо да се чудиш как да я забравиш, вземи се съсредоточи върху новата си приятелка. Предполагам, че тя има повече стойност от другата. Ще отнеме време, но помни че ти не губиш нищо, но тази която те е късала толкова много губи. peace 8)

Какво губи тя,през пут***а и е за мене,а аз печеля болка.Е не си заслужава знам.Прекарахме супер заедно.Тя взе да се събира със хора(момичета) които ги говорят много.И ги нарича "приятелки" ,а една от тях са я минали доста момчета(трупа си бройки момичето) по малка от мен ,а вече се чуства "жена" :D
Все едно.Като взема да мисля за друго ,и ОП нейното име,нейн спомен,лик в главата ми,или някъде...даже в граматиката ми по Англииски :D :)

Когато губиш, не знаеш какво печелиш... тази болка ще отмине. Времето лекува всичко. Както казах съсредоточи се върху приятелката си, че нищо чудно да я загубиш. Просто я остави(тази за която мислиш) зад гърба си и продължавай напред... ако се сетиш за нея...започни да правиш нещо като да си пуснеш някоя песен, или нещо което те вълнува..и ще видиш че ще ти излезе от ума.

mustang04
11-04-2010, 18:11
Еми аз съм една година по-малък от теб и мога да ти кажа две неща.Първо,че хората не лъжат когато казват че ако загубиш момиче няма да намериш друго като него и че момичета има много (осъзнах го преди една година след мисля че 5-тото си влюбване :D ).А второто е да си намериш ново хоби,нещо което не си правил досега.Например аз си немерих две такива.Едното е културизма (супер спорт),а другото е да свиря на китара,отвличат ми вниманието и вече нямам време за другите хора :D

norain
11-04-2010, 18:27
Еми аз съм една година по-малък от теб и мога да ти кажа две неща.Първо,че хората не лъжат когато казват че ако загубиш момиче няма да намериш друго като него и че момичета има много (осъзнах го преди една година след мисля че 5-тото си влюбване :D ).А второто е да си намериш ново хоби,нещо което не си правил досега.Например аз си немерих две такива.Едното е културизма (супер спорт),а другото е да свиря на китара,отвличат ми вниманието и вече нямам време за другите хора :D


Брат срода душа си ми :D Те не лъжат,ама 1вата любов не се забравя !
Та има да много момичета,знам.Но като си втълпиш нещо и изкуфяваш :grin: .
Е брат аз също свиря на китара :D от 3 месеца-нов съм.
Дай да правим група.

mustang04
11-04-2010, 18:37
аз пък нямам и 2 седмици зех от един приятел за 1 седмица да вида дали ше ми омръзне или наистина съм навит да свиря и се оказа че съм сериозен ама глей аз съм в София ти си във Варна.Имам тука 3-ма приятели ше прайм с тях група ама проблема ни е бас китарата никой не иска.Аз само като чух кво се свири направо се отвратих :D ми че то почти нищо не се свири тя никва музика не прай.Ше си зема на коледа ена акустична и ше се уча да свиря.На оная китара на приятела ми научих fade to black и nothing else matters и двете на металика.Иначе любими са ми Скорпионс,от 3-годишен ги слушам :D

sasha_90
11-04-2010, 18:41
За да забравиш нещо,в твоя случай момиче,са ти необходими воля и желание.

ivan_realmadrid
11-04-2010, 20:01
За мен не си в ред. Ако беше загубил някое момиче, което те е обичало и и е пукало, и си е струвала - ок. Тогава има логика за депресии и изобщо.
Ама ти си загубил някаква флъорца, която и е през оная работа за тебе, натрясква се и се дава да я обарват по разни купони, пише си кифленски настроения по профилите и едва ли изобщо се сеща за тебе.
Аз съм губила човек, който и след късането не спря да се грижи за мен и още го прави пък не седя с ножче пред огледалото.

Що се отнася до забравянето - то е въпрос на воля. Ако всеки път като се усмихнеш си казваш: О, това е горчива усмивка... щом Пенка (примерно) си замина... или всеки път като се появи ново момиче си викаш: Ох, що не е Пенка... ми нищо няма да излезе. Ще я забравиш, когато си наложиш да не мислиш за нея нон стоп.
Хвани си някакво хоби, което наистина ти харесва и ти отвява мислите и след време ще си викаш: Хм, Пенка коя?


Права си! Но трудно се забравят подобни истории. Но аз мисля, че тя не те е обичал а ти си я обичал и заради това неможеш да я забравиш.

OldSchoolRebel
11-04-2010, 20:17
За да забравиш нещо,в твоя случай момиче,са ти необходими воля и желание.

+1

Скорпиънс не помагат. Зверси лигави са, нищо чудно, че ти напомням бивши любови.

norain
11-05-2010, 14:03
За мен не си в ред. Ако беше загубил някое момиче, което те е обичало и и е пукало, и си е струвала - ок. Тогава има логика за депресии и изобщо.
Ама ти си загубил някаква флъорца, която и е през оная работа за тебе, натрясква се и се дава да я обарват по разни купони, пише си кифленски настроения по профилите и едва ли изобщо се сеща за тебе.
Аз съм губила човек, който и след късането не спря да се грижи за мен и още го прави пък не седя с ножче пред огледалото.

Що се отнася до забравянето - то е въпрос на воля. Ако всеки път като се усмихнеш си казваш: О, това е горчива усмивка... щом Пенка (примерно) си замина... или всеки път като се появи ново момиче си викаш: Ох, що не е Пенка... ми нищо няма да излезе. Ще я забравиш, когато си наложиш да не мислиш за нея нон стоп.
Хвани си някакво хоби, което наистина ти харесва и ти отвява мислите и след време ще си викаш: Хм, Пенка коя?


Права си! Но трудно се забравят подобни истории. Но аз мисля, че тя не те е обичал а ти си я обичал и заради това неможеш да я забравиш.

Аз това се опитвам да кажа!
Виж ,че ме разбираш :)