PDA

View Full Version : Малко съветче :?



uFko
11-03-2010, 13:15
Може би това е 100тната такава тема, и ви е втръснало да отговаряте и сори за това :D. На 17 съм, но нямам голям опит, и затова пиша темата...

Та да започвам :D Миналата седмица съквартиранката на едно момиче(живеят в пансиона до училището) ми каза, че ме харесва. Аз също я харесвах(малко) и така.. В четвъртак ни запознаха в училище, и след това вечерта излизахме с компания на кафе. Нищо интересно.. В петък тя си замина у тях... В неделя реших да я поканя на кафе. Испросих си номера й, и си разменихме няколко СМСа и се разбрахме в понеделник. Та дойде денят. Срещнахме се,и тръгнахме да се разхождаме.Тя в началото беше доста мълчалива, и естевено да не си мълчим на обща тема, аз говорех почти постоянно. Стараех се да не се получават моменти, в които да мълчим и 2мата. Разпитвах я как е минало пътуването, разпитвах я за нея, пусках смешни лафове, тя се смееше, отговряше ми, разказвах за себе си и така.. След около 1 час, мисля че се поотпусна и започна да говори повече, и да ми разказва разни неща. Отидохме в кафенето "X" и пихме горещ шоколад. Говорехме си доста, стараех се да я гледам в очите, аз платих сметката без да разбере и така... Испратих я до тях, тя ме прегърна и ми каза че й е било много приятно.
След това на другия ден, отново излизахме с компания(случайно се озовахме в една компания) и тя се държа, все едно не сме излизали предния ден. Изпратих ги до пансиона, и чао,чао и толкова.

Докъто се пребирах и си мислех: Тя ме мисли за приятел, няма да се получи сигурно... и точно в този момент погледнах към небето и видях падаща звезда :D

Та искам да попитам по-опитните какво да направя? Да и се обадя другата седмица пак да я поканя, да изчакам да излезем в компания 2,3 пъти още? Незнам просто. Много благодаря за отговорите по темата.. :)

pisentseto
11-03-2010, 13:55
Според мен , явно се притеснява от другите хора от компанията ви и за това се е държала така или просто те е използвала.

krisss1914
11-03-2010, 13:56
Изчакай една седмица и излезте пак само двамта. :)

DarkTemplar
11-03-2010, 13:58
Наблягайте на излизанките 2мата и нещата ще се получат. Големите компании само пречат на подобни неща. И не я свиквай отначало да й плащаш сметките, порочна практика е и жените обикновено не я оценяват.

uFko
11-03-2010, 14:31
Чудя се да не я поканя още утре, но ми се вижда рано... Та тя у тях(където се прибира за събота и неделя) няма нет, чудех се да ми дадете съвет по някакъв начин да контактувам с нея, някъкви СМСи, ала бала, по опитните да съветват :D


Според мен , явно се притеснява от другите хора от компанията ви и за това се е държала така или просто те е използвала.

Казаха ми че е доста срамежлива..

DarkTemplar
11-03-2010, 14:57
Щом е срамежлива трябва ти да си активната страна. Пиши й по някой закачлив смс когато се сетиш, та да поддържаш огъня. ;) После и като излизате, нещата ще се подредят.

ThunderStyle
11-03-2010, 15:08
Имаш шанс момче! Не я изпускай! Но не трябва да прекъсваш контакт с нея... е така на ден по 1-2 смс-а ... клипвай й дори само просто ей така да види че мислиш за нея... :) За излизането в компания когато сте били да нормално е да я е било срам... а и сам каза че е била срамежливка значи е напълно нормално, не я притискай карай по бавно и си показвай че я харесваш но в умерени количества (като те гледам как си писал виждам че доста я харесваш но не трябва да се отхласваш че избързаш ли нищо чудно и да се оплаши...) И да най-добре е да поизлизате само двамата за начало, закачай я ала бала... :) така се започва няма как да стане бързо освен ако не е някоя курветинка която търси забивката или секса... от такива по-добре бягай... щом е срамежливка ДРЪЖ и не пускай рядко се намират вече такива момичета и ако е свестно момичето това си е шанс който ако изпуснеш може да съжаляваш! :)

VaNiTa
11-03-2010, 15:18
Покажи и че се интересуваш от нея, пращай и смс-и от време на време, пиши и в скайп, когато сте компания опитай се на нея да обръщаш по специално внимание, за да се почувства важна и да разбере че означава нещо за теб! След няколко дни я покани на кафе, излезте двата и така докато се отпусне

uFko
11-03-2010, 17:14
Докъто е тука в общежитието вечер се включва в скайпа, и ми пише :) но докъто е у тях и няма нет... Ще и пращам чат пат СМСи :) Мерси за отговорите :)


закачай я ала бала...)
Сори за тъпия въпрос, ма дайте 1 пример.. :D Аз имам чувство за хумор и като говорим пускам доста шеги и базици(не по неин адрес...) И тя се смее :) Незнам дали се смее за да не ме убиди, или просто и е забавно.. Като излизахме посотоянно гледаше към мен докъто се разхождахме и си засичахме доста често погледите.

И btw, не бързам, имам цялото време на света :D Както казваха в един филм "Patience master, patience" :D

anonymous708973
11-03-2010, 17:19
И не я свиквай отначало да й плащаш сметките, порочна практика е и жените обикновено не я оценяват.

Абсолютно! Има такива невероятни мръхли... точно във форума четох, че на една гаджето й плащало телефона! Не я свиквай, жените са (хъх, сме, макар че аз не се причислявам към тая категория) неблагодарни създания.

Излизайте двамата, старай се да си активната страна. С мярка, обаче. По някое време просто остани пасивен. Ако тя те харесва, ще продължи играта :)

DREAM95
11-03-2010, 17:27
И не я свиквай отначало да й плащаш сметките, порочна практика е и жените обикновено не я оценяват.

Абсолютно! Има такива невероятни мръхли... точно във форума четох, че на една гаджето й плащало телефона! Не я свиквай, жените са (хъх, сме, макар че аз не се причислявам към тая категория) неблагодарни създания.

Излизайте двамата, старай се да си активната страна. С мярка, обаче. По някое време просто остани пасивен. Ако тя те харесва, ще продължи играта :) :)

uFko
11-03-2010, 17:28
По някое време просто остани пасивен. Ако тя те харесва, ще продължи играта :)[/i]

Аха.. Може ли да разясниш :)... Много съм изостанал с материала :D

anonymous708973
11-03-2010, 17:30
Ами виж, не можеш вечно ти да си инициаторът. Не може вечно ти я каниш да излизате, да се стремиш към физически контакт, да търсиш теми за разговор, да я разсмиваш.
В един момент ще ти втръсне. И ще имаш нужда от обратна връзка - тоест, "абе, има ли смисъл да се занимавам толкова или само си блъскам главата"...
И ако си важен за момичето, тя ще измисли как да привлече вниманието ти отново. (Защото за нея ще изглежда, че я игнорираш, а всъщност ти само ще си й прехвърлил топката.) :)

OldSchoolRebel
11-03-2010, 17:40
...Покани падащата звезда на среща! :grin:

uFko
11-03-2010, 18:30
...Покани падащата звезда на среща! :grin:

Уау .... Да позная ли че твоя идол е Къциииии.? Ако обичаш не сери повече в темата.

OldSchoolRebel
11-03-2010, 20:00
Извинявай, но ти си безнадежден. Куп съвети, а искаш още.

uFko
11-04-2010, 17:23
Днес пак излизахме. Тя ме покани да се разходим. :grin: Разхождахме се, говорихме си и след 1 час разходка , хоп срещнахме едни приятели, те ни се лепнаха и .... :D Обмислям варианта да я поканя в понеделник на кафе... само 2мата.. :D

DREAM95
11-04-2010, 19:30
Днес пак излизахме. Тя ме покани да се разходим. :grin: Разхождахме се, говорихме си и след 1 час разходка , хоп срещнахме едни приятели, те ни се лепнаха и .... :D Обмислям варианта да я поканя в понеделник на кафе... само 2мата.. :D действай :)

bybz
11-05-2010, 16:15
Да... очевидно някой тук се е влюбил... ето и няколко съвета от мен

1. Не я разлигавяй. Ако нещата станат по - сериозни, няма нищо лошо в това да й подариш например цвете.. (По романтично е една роза с панделка, а не някакъв огромен натруфен със треволяци букет... но мисля, че това го знаеш)

2. Дръж се мило, но и непременно. Не знам как се получава едновременно, но е изключително приятно момчето, с което излизаш да показва своята заинтересованост, но не и да досажда! Ние момичетата мразим досадниците (поне по - голямата част от нас ;д)

3. Закачай се умело! Не прекалявай!

4. Мери си думите! Може да се засяга лесно!

5. Бъди себе си...

изключихх :oops: :oops: :oops: :oops:

jghgh
11-05-2010, 17:00
Имаш шанс момче! Не я изпускай! Но не трябва да прекъсваш контакт с нея... е така на ден по 1-2 смс-а ... клипвай й дори само просто ей така да види че мислиш за нея... :)

Спрях да чета дотук.. това е малко досадно според мен и не мисля, че е добър съвет ;]

А момата може и просто от учтивост да се е разприказвала накрая, защото е било сконфузно само да мълчи.

Стискам палци, разбира се, да не е вярно това, което казвам, ами наистина да е хипер-мега-срамежливата...

Защото иначе на описаното й поведение аз заключвам, че няма интерес към теб. Иначе от какъв зор ще мълчи в компанията, все едно не е излизала с теб? Тъпо е. Или пък ще ти мълчи непрекъснато и ти трябва да си по-активен, по-напорист и т.н...

melinnna88
11-06-2010, 04:50
Аз мисля че трябва да излезете още няколко пъти за да се отпусне може би сега се притеснява когато те опознае по добре ще промени държанието си.

uFko
11-06-2010, 17:04
btw, Незнам дали има, или няма интерес.. Днес и пиша СМС - Как си **** :) Тя ми отговаря Супер съм , искаш ли утре да излезнем със :*, (hug) и :P накрая на СМСа. Аз наистина много я харесвам. :D Незнам дали е за добро, или лошо, но в четвъртък като излизахме(тя ме покани на разходка) доста по отпуснато се държа, и водихме диалог така да се каже :D А тя всъщност според мен е много свястно момиче, защото нито е надута, нито капризна, абе като мен общо взето :D

uFko
11-06-2010, 20:23
Искам да питам и още едно, последно нещо. Мисля кат излезем някой път, и като се раскарваме, да идем на стадиона (там е готино, има лампи, виждат се звездите вечер..) и да й кажа "Виж, аз наистина много те харесвам и се чудя дали и ти испитваш същото към мен." И ако каже да, какво да направя? Да я прегърна, само да й се усмихна? незнам :D

BladeDancer
11-06-2010, 21:08
Не тръгни си... прегърни я естествено :)

jghgh
11-06-2010, 21:22
Искам да питам и още едно, последно нещо. Мисля кат излезем някой път, и като се раскарваме, да идем на стадиона (там е готино, има лампи, виждат се звездите вечер..) и да й кажа "Виж, аз наистина много те харесвам и се чудя дали и ти испитваш същото към мен." И ако каже да, какво да направя? Да я прегърна, само да й се усмихна? незнам :D
По-добре не говори много-много, ами я целуни.

И ако те отблъсне, бъди мъж и приеми достойно отказа.


Успех :)

uFko
11-08-2010, 11:31
Хора, какъф автогол щях да си фкарам с това момиче, нямате си на идея... :D

ivan_realmadrid
11-08-2010, 12:01
btw, Незнам дали има, или няма интерес.. Днес и пиша СМС - Как си **** :) Тя ми отговаря Супер съм , искаш ли утре да излезнем със :*, (hug) и :P накрая на СМСа. Аз наистина много я харесвам. :D Незнам дали е за добро, или лошо, но в четвъртък като излизахме(тя ме покани на разходка) доста по отпуснато се държа, и водихме диалог така да се каже :D А тя всъщност според мен е много свястно момиче, защото нито е надута, нито капризна, абе като мен общо взето :D

Тя те иска щом ти праща :* и hug и ти я искаш. Прегърни я а по възможност и целуни.
А разбрал ли си дали си има приятел. Може да си има приятел и да си излиза с теб. :)

OldSchoolRebel
11-08-2010, 14:23
Хора, какъф автогол щях да си фкарам с това момиче, нямате си на идея... :D

Ами, разкажи тогава, де.

uFko
11-08-2010, 18:52
Та момичето, с което съм излизал, не е тя. Вероятно е слагала маската на доброто, умно и възпитано момиче. Изобщо не бих предположил, че тя ще ме исползва по толкова гаден и долен начин. Значи тя ми праща подобни СМСи, в скайпа ми пише, ти не мислиш за двама ни, искам да се излизамесамо 2мата, аз как да не си помисля че ме харесва? А всъщност тя не харесвала такива като мен - възпитани, с чувство за хумор, въздържани, един вид свястен тип момчета, НЕЕ тя си е харесала един женкар, който ходи чат пат на даскало, и ги разкарва по 2,3 едновременно. Тя е излизала с мен, защото нямало с кого да излиза, и аз съм утешителната награда, за това че онзи не я забелязва.
Едно момиче от моя клас(нейна приятелка) като разбрала кой харесва и кво прави мен, отишла при нея и й казала ти наред ли си да го предпочиташ него(по горе описания женкар) пред "*****(мен)" .Тя казала, "Не го предпочитам, има време може да го харесам (за мен става на въпрос)" Алоу, аз да не сам краставица на пазара та да има време?!
Цял ден се чувствам кофти. Тая вечер излизаме в компанията, тя там, пихме по 1 кафе, разхождахме се, аз се държа дистанцирано, след като съм разбрал вече за кво иде реч.

Та аз щях да й се обяснявам в любов... Чувствам се ужасно, прецакан, подценен, пренебрегнат...

А ето прясно прясно, тамън се прибрах и :
[9:55:25 PM] ****каза: az vikam ako iska6 i moje6 utre ili drugi den da izleznem
[9:55:27 PM] **** каза: samo 2-ta
За да сме си били побъбрили :D

annie96
11-08-2010, 20:45
уоу .. тая ше е баси тъпата .. илезте пак .. дръж се хладно .. виж кфо ше ти каже .. напрао не . тая чесно е баси шматката да те използва така .. чета си аз и ми става някфо приятно че ще се получи между вас двамата и изведнъж БУМ .. ненене .. тая е мн зле .. излизайте дръж се студено и никво обясняване в любов ..

Spikeey
11-08-2010, 20:50
Whore, whore, whore #-o

uFko
11-09-2010, 04:30
Ами ддз, тя продължава да се държи с мен сякаш е влюбена 1 вид в мен. Това(предния ми пост) ми го каза 1 нейна съквартирантка, която е от 3 години с нея, и едно друго момиче. Незнам може те да и правят сечено. Незнам как да разбера. Довечера излизаме и й казвам ква е ситуацията, щот главата ми е компот, незнам на кой да вярвам вече... :x

uFko
11-09-2010, 04:35
Ддз, мисля да си излизаме, да не предприемам нищо, тя ако има чувства (надявам се истински) би ми казала, или показала нз ..

annie96
11-09-2010, 09:23
Ддз, мисля да си излизаме, да не предприемам нищо, тя ако има чувства (надявам се истински) би ми казала, или показала нз ..



да тук си прав .. виж кфо ще стане ако нищо не ти каже и продължава да се държи '' влюбено '' кажи и това което са ти изръсили приятелките и .. виж и реакцията и как ще го обясни .. :)