PDA

View Full Version : какво да правя



Akulard
11-03-2010, 15:17
такаа както можете да предположите щом съм стигнал дотам че да питам по форуми какво да правя едва ли ми е лесно

Има едно момиче от класа ми което осъзнах преди време че я харесвам и то доста. Като започна новата година и почнахме да се сближаваме ама само като приятели. Вървим заедно постоянно, чатим си , излизаме с компания. Един път като чатехме и се стигна до това че тя ми сподели че харесва най-добрия ми приятел ... и да не се сърдя ама мен не ме е харесвала. Аз и казах че не се сърдя обаче още не и бях признал че я харесвам . И понеже не искам да преча на приятеля си се мъча да и помогне да му каже . Най-гадното е че аз не искам да и досаждам и да и преча защото явно тя харесва моя приятел обаче той не проявява никакъв интерес към нея. Не си пишат не си говорят в училище . Помогнете ми и кажете какво да правя

Мерси предварително

izlishna
11-03-2010, 15:25
Не се отказвай от нея, заради най-добрият ти приятел, който не изпитва симпатия към нея.. Не я притискай, дръж се съвсем приятелски и забележи дали има промяна в отношението и към теб.. :)

Akulard
11-03-2010, 15:33
да ама тя ясно си каза че не ме харесва и то 2 пъти
преди 1 седмица и казах че я харесвам и тя каза че иска да ми помогне и знае кво ми е ама просто положението е гадно и няма как

най-гадното е че моя фр нищо не прави не говори не чати с нея аз постоянно гледам да съм мил да я разсмивам. просто ми е тъпо че не осъзнава че съм по добър за нея .. отколкото някой с който не са си говорили от 1 месец и нещо вече

valdesbg
11-03-2010, 15:42
Е смотан си... иначе досега да си я свалил 50 пъти.

Какво да правиш - в твоя случай я остави да гасне по приятеля ти. Така или иначе ти не можеш да и предложиш нищо, кой знае какво.

Akulard
11-03-2010, 15:46
мерси ама можеше вместо да ми казваш колко съм смотан да ми кажеш как да я сваля .. :)

valdesbg
11-03-2010, 15:50
Е ти вече си отписан в графата "Приятели, с които никога няма да спя"

А от там измъкване няма :)

Така че няма значение какво ще направиш.

Akulard
11-03-2010, 15:52
какво спане е ???
аз съм на 13 да не мислиш че я харесвам за да спя с нея ???
искам просто да разбера дали да я оставя заради моя фр или да не се отказвам ??

valdesbg
11-03-2010, 15:56
Пич, това простичко казано - че тя 5 пари не дава за теб в любовен план. И няма начин да се измъкнеш от тая ситуация.

Което преведено означава че няма значение какво ще направиш, тя ще си мсили че ти си досадника, който се влачи след нея, защото я харесва, но не си го признава.

И от горното следва че ще те игнорира и/или избягва.

Така че каквото и да направиш - няма да има никакво значение :) Ти си оставаш на същия хал.

Akulard
11-03-2010, 16:02
добре "пич" тогава искаш да ми кажеш че тя няма да ме намрази още повече ако и преча да тръгне с моя приятел ???

valdesbg
11-03-2010, 16:05
Предвид че той така или иначе не и обръща внимание и нищо не става между тях... не знам как можеш да им пречиш....ти имаш ли идея?

А другото е че ще започне да страни от теб, ако си прекалено досаден.

Което ни връща към точка едно - че ти си оставаш само с гологлавия смок в ръка, и момичето няма да ти обърне внимание :)

Akulard
11-03-2010, 16:08
с теб не ми се спори ти си държиш на твоето
ТЯ ГО ХАРЕСВА и тва е важното и докато той не и го каже че не я харесва се връщаме до там че няма как да я свалям докато не се разбре с него тя и за това пиша тук не за да ми обясняват че съм малоумник и смотан ами да ми кажат какво да правя и моля те не пиши в темата повече ти на мен не можеш да ми помогнеш защото явно не ми разбираш положението

valdesbg
11-03-2010, 16:14
Хихи :)

Добре, така ще ти го кажа - остави я, нямаш шанс с нея. Това че тя го харесва теб не те вълнува изобщо. Защото тя е необвързана => потенциална приятелка. С него няма какво да се разбират, защото той явно си е решил проблема -> не и обръща внимание.

По принцип си свободен да сваляш която искаш. Друг е въпроса дали ще имаш успех във въпросната свалка.

Положението ти го разбирам прекрасно, защото и аз съм бил на 13 някога. Ти не разбираш хумора и сарказма ми. Което е проблема, защото те обърква.

Pa3yMeH
11-03-2010, 16:23
Подкрепям valdes. Тъп си, човек. И аз съм на 13, ама когато ме зарежат не им ходя след гъза.

Akulard
11-03-2010, 16:38
точно за тва не исках да пиша ... всички почнахте с обидите и колкото до тва че и въря след гъза ти изобщо прочете ли кво написах ?? както и да е не пишете в темата повече като ще обиждате и мерси все пак

valdesbg
11-03-2010, 16:42
Пич, освен в първия ми пост, друга обида към теб няма в темата ти.

Самонавиваш се. Не сме ние виновни че момичето не те иска.

И между другото - да като опашка си и на тая девойка. И това не е обида.

Дай поне една снимка, да видим толкова ли е хубава?

Ssummerjam
11-03-2010, 16:52
На тая възраст няма особена разлика м/у това да ходите и да сте просто приятели. Щом харесва приятеля ти, не мисля че имаш шанс с нея.

OldSchoolRebel
11-03-2010, 16:53
Момичетата решават в първите пет секунди, подсъзнателно, дали биха преспали с дадения индивид от мъжки пол. Ако не покажеш нещо в първите пет секунди, нататък шансовете са малки. А ако са те отписали в другата графа, никога не можеш да я преминеш - вероятно, както всички, които някога са били на това място, и ти няма да се довериш на тези с опит, и ще продължиш да гаснеш по нея, така че няма да се опитвам дори да ти помогна.

^ Валдес is da truth, man.

izlishna
11-03-2010, 17:44
А защо не опиташ да се държиш по-отдръпнато от нея, да не бъдеш толкова мил..Тогава може тя да започне да те занимава, но минуса в това е, че няма да бъдеш себе си..

Pa3yMeH
11-03-2010, 18:06
Да не се разбираме погрешно - не си наистина тъп. Просто ти казвам, че се държиш като такъв. Като те е зарязала, това е. Ако смяташ, че можете да сте "просто приятели" (което ме съмнява), продължавай....

Spikeey
11-03-2010, 18:09
Остави я. След време няма да се интересува от приятеля ти, а от някой друг. На тази възраст просто не знае какво иска.