PDA

View Full Version : Писна ми вече !!!!



essential919
11-03-2010, 17:08
Ше ми кажете ли защо става така.Начи накратко един идиот се опитва да ме сваля , а си има гадже.Опитва се да се сближи с мене , опипва ме , гледа ме непрекъснато , се си намира за кво да ме заговори.Просто ми става гадно като знам , че си има гадже и ме сваля.Вие кво ше кажете по въпроса...

ПП:11клас сме

anonymous708973
11-03-2010, 17:11
И ти е толкова неприятен, а ти не си намерила време и начин да му кажеш да се разкара? Не вярвам. 8)

Spikeey
11-03-2010, 17:12
Playboy wannabe?

DNJ
11-03-2010, 17:12
Поредният келеш, който не може да си държи малкото пишле в гащите. Какво да правиш? Нищо. Никакво внимание не му обръщай, колкото и да е тъп рано или късно ще се откаже.

essential919
11-03-2010, 17:14
Обаче проблема е , че здраво съм хлътнала

anonymous708973
11-03-2010, 17:15
Обаче проблема е , че здраво съм хлътнала
И що не го каза от началото? Начи "идиотът" не е съвсем идиот, а?
И щом не е, допирът му не би следвало да ти е неприятен.
И след като той е преценил, че не му пука, че има приятелка, защо на теб ти пука? :)

izlishna
11-03-2010, 17:16
Може би изпитва нещо към теб, а не към нея.. и те занимава по тоя начин за да разбере дали ще му отвърнеш и дали ако зареже приятелката си може да се получи нещо между вас, или се притеснява, че ще го одрежеш и не иска да остава от два стола на земята.. Ако ти е неприятен до такава степен, просто му кажи.. сегашно време лесно се произнасят тежки думи пред човек за който не ти пука..

DREAM95
11-03-2010, 17:18
:-D една тройка ще управи нещата :lol:

DNJ
11-03-2010, 17:18
Обаче проблема е , че здраво съм хлътнала

Това вече е друго ... не мога да ти кажа какво да направиш - това ти си решаваш. Аз лично обаче не бих се занимавала. И да стане твой не се знае кога и ти ще бъдеш в позицията на сегашната му приятелка.

essential919
11-03-2010, 17:30
Точно от тва ме е страх - дали ако се хвана с него няма и аз да съм на мястото на сегашната му приятелка.Той доста често си сменя приятелките (е не на няколко седмици ама се пак е често).Проблема обаче е доста по-голям отколкото изглежда.Тва продължава повече от година-сменя си гаджетата обаче продължава да ме преследва , аз съм влюбена в него , но ме е страх да започна връзка.Тва е накратко.

Ssummerjam
11-03-2010, 17:32
Хаха, идиот, ама си здраво хлътнала :-D Не си струва, щом си има гадже, а се занимава с теб. Ако тръгнете 100% ще се опитва да "сваля" и други потенциални жертви. :?

OldSchoolRebel
11-03-2010, 17:46
Опипва те? Ако беше достатъчно добра с лактите... ИЛИ ДОСТАТЪЧНО настоятелна, нямаше да прави така. Май нещо не се стараеш особено да го възспреш, а?

valdesbg
11-03-2010, 17:53
Който го е страх от мечки - да не ходи в гората.

В твоя случай - който го е страх от раздяла, да не се обвързва :)

MiMcHeToOo
11-03-2010, 18:18
Сигурно си му План Б.

iveetyy
11-03-2010, 18:30
Може и да се окажеш поредната ..
Зависи от човека,а какъв е той би трябвало ти да знаеш , не ние. =)
Държи ли на приятелката си по принцип ?

kindergarden
11-03-2010, 18:40
Е ти пък да не би да мислиш,че вечно ще сте заедно ? 8-)
Кажи му да я зарязва онази и да те подхваща :D

valdesbg
11-03-2010, 18:57
Ивелина пак се изказа. Тоя път съм 101 % ЗА нейното мнение :Р

kindergarden
11-03-2010, 19:05
Ивелина пак се изказа. Тоя път съм 101 % ЗА нейното мнение :Рбрей веднъж да сме на 1 мнение :D

puhi14
11-09-2010, 07:57
Обаче проблема е , че здраво съм хлътнала
И що не го каза от началото? Начи "идиотът" не е съвсем идиот, а?
И щом не е, допирът му не би следвало да ти е неприятен.
И след като той е преценил, че не му пука, че има приятелка, защо на теб ти пука? :)

омфг :lol: ,, щот знае,че ако е на мястото на момичето ще и стане тъпо е ! за кво вика ти пука .. пф .. #-o

по темата : изчакай го да скъса с другата ( а щом те сваля ,значи ще е скоро .. от личен опит ти казвам :) ) и нападай . :grin:

NeZaPoznat
11-09-2010, 14:18
Точно от тва ме е страх - дали ако се хвана с него няма и аз да съм на мястото на сегашната му приятелка.Той доста често си сменя приятелките (е не на няколко седмици ама се пак е често).Проблема обаче е доста по-голям отколкото изглежда.Тва продължава повече от година-сменя си гаджетата обаче продължава да ме преследва , аз съм влюбена в него , но ме е страх да започна връзка.Тва е накратко.

Боли ме , сърби ме , драго ми е :lol:

Т'ва е накратко :P

NeRoX
11-09-2010, 14:34
Ако наистина си хлътнала, какво губиш в края на краищата? Така или иначе си хлътнала и по-зле няма на къде да стане. Отдай му се поне да си начешеш крастата. После, АКО те постави на мястото на сегашната му приятелка може пък вече да я няма емоцията и да не ти пука много. Рискувай! Хубавите неща са с неочакван край и стават трудно! :)

OldSchoolRebel
11-09-2010, 14:53
Ивелина пак се изказа. Тоя път съм 101 % ЗА нейното мнение :Р

+1

jghgh
11-09-2010, 16:42
Обаче проблема е , че здраво съм хлътнала
И що не го каза от началото? Начи "идиотът" не е съвсем идиот, а?
И щом не е, допирът му не би следвало да ти е неприятен.
И след като той е преценил, че не му пука, че има приятелка, защо на теб ти пука? :)
Защото хората случайно имат МОРАЛ и не са чак толкова "нахакани" в мненията си, и защото такива типове, които се натискат с други момичета, преди да са разкарали приятелката си, са НЕНАДЕЖДНИ типове. Ще постъпи с нея по тоя начин, когато му омръзне, което не е никак КОРЕКТНО. Когато започваш нови отношения, е редно да си приключиш старите.
Ето затова.

Така че аз съм 101% против мнението ти, ако ти си Ивелина.



Бтв той може да иска да те оп'не без да си скъсва с приятелката, което ти ще прецениш дали е така като прецениш доколко държи на гаджето си и има ли тенденция да я зареже скоро. За всеки случай ако ще се занимаваш с него, по-добре го изчакай да я зареже - това да му е гаранта, че наистина те иска ;] Не бъди глупаво пиле, което му пада в нозете - мъжете-плейбои са свикнали на това и ще си просто поредната, която от глупаво хлътване не си знае цената и се впуска във връзка с "женен" мъж.

От една страна, може да те е взел насериозно, щом цяла година не те оставя намира, но може и да си просто едно приключение за него - момичето, което не му е паднало още. Така като го описваш той е 100%-ов плейбой, който като си поиска ново гадже, то само идва при него и затова си му голямата атракция. Бас държа че всички момичета, които той поиска, не му се правят на недостъпни, ами веднага се хващат с него, което малко или много го разглезва. Плейбоите са разглезени и със самочувствието, че могат да покорят всяка. Той е свикнал на изобилие от приятелки и го приема за даденост. Това че той от година те сваля не значи непременно, че много му пука за теб, но ти сама ще прецениш по блясъка в очичките му. Факт е обаче, че щом често си сменя приятелките, то значи не е от най-сериозните, и че автоматично ще е по-привлечен от едно недостъпно момиче като теб, отколкото към достъпните, лесни момичета (тип шарани)
Не мисля че това задължително е хубаво, но стискаме палци ти да не си просто един връх за него! Наблюдавай какво е готов да направи за теб, за да те има и по-добре не се впускай във връзка, ако не спечели твоето доверие. Успех! :)

На мен ми звучи гнил тоя младеж, но не го познавам.

sasha_90
11-09-2010, 17:10
Какво да кажа?Чудя ти се на акъла как позволяваш да те обарват.