PDA

View Full Version : Много ма дразни...



SwEtyy
11-03-2010, 17:32
В даскало има една дет са прави на голямата работа. Значи, до сега 4 години сядах с едно момиче, нали се двете бяхме, тая година постоянно се прегръщат кат некой обратни :D и май го прави за да ме дразни. Постоянно си вре носа навсякъде и са мисли за най-красивата и да не ви казвам как върви, сякаш има нещо в гъза :-D Се гледа някак да ме дразни и аз кат и кажа нещо и тая дет седи с мене на един чин я защитава. Все кат си зема нещо ново му търси косура и говори зад гърба ми. Много ми е противна. Е кажете (ако можете) некви тактики щот вече ма нервира :-x Пууу, то такива кифли ми иде да ги фрасна! :x Трябва ми нещо с което да я нервирам, да я дразня още повче. Миналата година щях да я фрасна, ама се сдържах. :o И само не ме нападайте, щото еди какво си! :booooomb:

за тази дет говорим, е тая дет съм споменала в началото, дет се прави на голямата работа

fUcKsMiLe
11-03-2010, 17:41
Просто няма как да не питам .. кой клас си ? 8-)

Защо и обръщаш внимание на тая "кифла" ? :shock: .. Аз ако бях до ся да съм и казала кфо мисля и да съм и направила живота черен .. :? Баааахтии как се заяждат тия .. и аз много се дразня, но всичко си има граници .. !!

Знаеш ли кое ще е по добре ? Вместо да се мъчиш да я нервираш, просто не и обръщай внимание.А относно онази дето сяда с теб .. тя изобщо приятелка ли ти е ? .. о.0 Защото ако ти е .. това е просто тъпо от нейна страна ..


тая година постоянно се прегръщат кат некой обратни е па и аз се прегръщам с мойте приятелки ... :D ... и кфо ли още не правим .. ама тфа е друга тема 8-)

Тази "кифлата", нова ли е в даскалото или просто ся почва да ти прави впечатление ? :)

SwEtyy
11-03-2010, 17:52
Просто няма как да не питам .. кой клас си ? 8-)

Защо и обръщаш внимание на тая "кифла" ? :shock: .. Аз ако бях до ся да съм и казала кфо мисля и да съм и направила живота черен .. :? Баааахтии как се заяждат тия .. и аз много се дразня, но всичко си има граници .. !!

Знаеш ли кое ще е по добре ? Вместо да се мъчиш да я нервираш, просто не и обръщай внимание.А относно онази дето сяда с теб .. тя изобщо приятелка ли ти е ? .. о.0 Защото ако ти е .. това е просто тъпо от нейна страна ..


тая година постоянно се прегръщат кат некой обратни е па и аз се прегръщам с мойте приятелки ... :D ... и кфо ли още не правим .. ама тфа е друга тема 8-)

Тази "кифлата", нова ли е в даскалото или просто ся почва да ти прави впечатление ? :)

Не е нова. 5 клас съм. Ама те така са прегръщат... Още малко сякаш са целунат :D Ами аз не и обръщам внимание , но тя пак идва при мене. Разхождам са с някоя друга приятелка из коридора и тя идва. Баси! Аз искам са махна от нея, тя пак идва. Просто няма как. :x

П.П трябваше да я ударя миналата година, ама....

xWandereRx
11-03-2010, 18:16
5 клас съм.
.

danibebi
11-03-2010, 18:27
5 клас съм.
.

темата приключва до тук! :lol: :lol: :lol:

SwEtyy
11-03-2010, 18:31
Оф, добре! Махай те я! Аз си знаех, че ши стане тей! Хубо аре, махайте я!

lori4kavd
11-03-2010, 19:10
Izvinqvam se 4e ne pi6a na kirilica,ne6to iz4ezna ot kompa....!!!
:D
Ta... nqma ni6to kato e 5ti klas , az v 5ti klas sam imala mnogo problemi s momi4eta (koito sa si izqjdali tupanika,no kakto i da e) :D

Trea da i pokaje6 4e ima6 visoko samo4upstvie,gledai q na krav i cifki,pogovori normalno s tazi tvoita priqtelka 4e na teb ne ti e priqtno(tova momi4e) i ako moje da ne i obra6ta vnimanie,ako ne popitai taa kifla kakav i e probema s teb.Popitai q dali zavijda.Ako te ti otgovori ''za kakvo da ti zavijdam'' Ti i kaji emi qvno e za ne6to 6tom ne prestava6 da me drazni6 8-) ah pi6i na LS ako problema prodaljava 6te se opitam da ti pomogna i po dr.na4ini :-)

Izvinqvam se pak za KIRILICATA :-D :oops:

Tempest
11-03-2010, 19:52
щях да питам кой клас си... ама то за тоя въпрос няма значение - защо изобщо й обръщаш внимание?


Детска раота...

tArIkAt
11-03-2010, 19:55
Оф, добре! Махай те я! Аз си знаех, че ши стане тей! Хубо аре, махайте я!
знаИше ли, че тЕй шИ станИ ;хх

WaterLilly
11-03-2010, 20:26
Ти си същата.

fUcKsMiLe
11-04-2010, 14:46
Оф, добре! Махай те я! Аз си знаех, че ши стане тей! Хубо аре, махайте я!
Споко .. това че си 5ти клас нищо не значи .. просто питах от любопитство 8-) Аз 5-ти клас ъсм си имала работа с едни момчета които ме закачаха, сега не смеят в очите да ме погледнат, особено едно от тях .. 8)

Та да си мина на думата .. заеби я и просто когато дойде при теб не за 2-ри а за трети път!.. и кажи че не искаш тя да е около теб .. и кажи THE END ! ..

П.П. Трябвало е .. ама не си .. :D :o :lol:

KumchoValcho
11-04-2010, 14:53
Ти си същата.

gabi_94
11-04-2010, 15:17
Само един въпрос: От Русе ли си? :-D

П.П. Малки сте още, нищо не разбирате, избивате се за глупости...И аз съм го минала тоя път. Остави ги да правят квото искат...не се занимавай повече и не им обръщай внимание.

Spikeey
11-04-2010, 15:29
тая година постоянно се прегръщат кат некой обратни :)[/quote]
Тва не е нищо, тея от моя клас всяко междучасие се целуват.

SwEtyy
11-04-2010, 15:51
Само един въпрос: От Русе ли си? :-D

П.П. Малки сте още, нищо не разбирате, избивате се за глупости...И аз съм го минала тоя път. Остави ги да правят квото искат...не се занимавай повече и не им обръщай внимание.

Не не съм. Мерси за някой съвети. За сега ши й са правя на приятелка, като почне да се заяжда ши и кажа каквото трябва. Ама аз и THE END да и кажа пак няма да разбере :D

gabi_94
11-04-2010, 19:39
Само един въпрос: От Русе ли си? :-D

П.П. Малки сте още, нищо не разбирате, избивате се за глупости...И аз съм го минала тоя път. Остави ги да правят квото искат...не се занимавай повече и не им обръщай внимание.

Не не съм. Мерси за някой съвети. За сега ши й са правя на приятелка, като почне да се заяжда ши и кажа каквото трябва. Ама аз и THE END да и кажа пак няма да разбере :D


Питах за града, защото там говорят на "мИеко" и доста ми прилича начинът ти на писане на начинът на мои познати от Русе, ама карай...И все пак, моля те оправи си правописа иначе много подигравки ще отнесеш!

mim4enceto00
11-04-2010, 20:09
Да от къде си всъщност, че ми стана любопитно...
Аз във 5 клас(миналата година :D :D :D ) като си спомня кви работи правихмеееее...
Значи имам едни съученички, които се заяждаха с нас(ние бяхме групичка от 7 човека, а те бяха 5 или 6). Смисъл пишеха си бележки за нас, даже имаха една тетрадка, в която коментираха целия клас. (Накрая тетрадката момчетата я скъсаха от мн подмятане и я хвърлиха в коша... 8-) ). Прайха ни номера(звъняха по вратите и бягаха :-x ), даже ни викаха "Групата на идиотките" 8-) . Ние пък им викахме(на "главните" - Свилена, Анджела и Патрисия) СвиНена, Пърданджела и Миризлисия или Групата но аще по-големите идиотки. Правехме клипчета, на които ги иматирахме, даже те качиха едно тяхно клипче, дето ни имитират във фейсбук... Та на нас ни омръзна. И написахме една тетрадка, в която си написахме всичките 7 човека мнението за тях и им я дадохме. Щяхме още да се караме, ако не ни бяха казали, че ако не се сдобрим, няма да имаме екскурзия за края на годината и на следващия ден бяхме БФФ 8-)... не точно де, ама... разбирахме се. И тва беше нашия Сакъз.
Та предлагам ти(на авторката) следващия път като ти направи нещо, отиваш направо при нея и казваш всичка, което си мислиш за нея. Питай я къв й е проблема, що се прай на голямата работа и такива някви. Постави я на място, не се оставяй да те тъпчат. Ако оная другата пак почне да я защитава и казваш да си затваря устата, да не си събира зъбите на пода, пък гадната я питаш толкоз ли е проста, няма ли си акъл, че другите я защитават. Ама внимавай все пак, щото ако те хванат... Най-добре тия работи след училище. Ако те е страх да се оправяш с нея, недей. Кажи на класната или класния ви.(или ако не е подействало)

Spikeey
11-04-2010, 21:43
^ Ебати драмата ебати нещото :lol: , ние кат бяхме 5 клас не праихме такива малоумни неща :lol:

xKiFlA
11-04-2010, 22:41
И в моя клас има такива които ме дразнят НО те знаят че не са повече от мен и сам по хубава и завиждат :?
:-)

SWT
11-05-2010, 08:37
Аз 5-ти клас с куклите си играех :D :D дори не знаех какво е кифла :D

fUcKsMiLe
11-05-2010, 13:10
И в моя клас има такива които ме дразнят НО те знаят че не са повече от мен и сам по хубава и завиждат :?
:-)
LOL !!Това исказване е малко егоистично .. :? С извинение..

StolenBliss
11-05-2010, 13:23
И в моя клас има такива които ме дразнят НО те знаят че не са повече от мен и сам по хубава и завиждат :?
:-)
LOL !!Това исказване е малко егоистично .. :? С извинение..

По-скоро самохвално 8-) Хората казват 'Скромността краси човека' :D Дай снимка да те видим :)

А иначе кво като авторката е 5ти клас...Аз още кат бях 2ри клас почнаха момчетата да ме заяждат..До 3ти клас ревях някой като ми кажеше нещо, после почнаха да ми се оплакват, че не могат да си седнат на гъзЪ от тва дет съм ги ритала :D

SwEtyy
11-05-2010, 16:17
Дзз... Темата може да се затвори.

fUcKsMiLe
11-05-2010, 16:59
И в моя клас има такива които ме дразнят НО те знаят че не са повече от мен и сам по хубава и завиждат :?
:-)
LOL !!Това исказване е малко егоистично .. :? С извинение..

По-скоро самохвално 8-) Хората казват 'Скромността краси човека' :D Дай снимка да те видим :)

А иначе кво като авторката е 5ти клас...Аз още кат бях 2ри клас почнаха момчетата да ме заяждат..До 3ти клас ревях някой като ми кажеше нещо, после почнаха да ми се оплакват, че не могат да си седнат на гъзЪ от тва дет съм ги ритала :D

Хубаво не уцелих думата :lol:

sp33der
11-05-2010, 19:49
Ау леле как тА дразни...