PDA

View Full Version : Може ли да ми препоръчате подобна книга ?



make_you_mine
11-03-2010, 17:41
Интересувам се от книги,в които се обяснява как ние да бъдем царе на положението в собствения си живот,как да се справяме със сложни ситуации,как да изхитряваме ''ближния''. Нещо може би на икономическа тематика или просто как да станем по-замислени за себе си,да правим така,че сами да контролираме живота си. А,да манипулираме другите-това беше думата,която търся. Някакви идеи ?

arizona
11-03-2010, 17:47
Значи:"Wishpin","В тази книга има нещо вярно"(въпреки ,че не съвсем,ама..)имаше няква "Как да се защитава ме с думи"или нещо от сорта,но първата е много добра :) препоръчвам ти нея :P

anonymous708973
11-03-2010, 18:56
На мен тия книжлета ми звучат като написани от некадърни автори и предназначени за хора, които вярват, че като прочетат една книга - хоп! живота им ще се оправи - ще се научат да "манипулират хората", да спрат да пушат, да се научат на самоуважение. Еми, нъц!

An4i7yy
11-07-2010, 18:27
"Как да бъдем популярни в училище" или нещо такова беше амаа..не помня

Ssummerjam
11-07-2010, 18:35
Не мисля, че която и да е книга би ти помогнала. Всичко е до вътрешна нагласа. Но щом държиш - както казаха преди мен, Wishpin може би е ще ти е от полза, има верни неща в нея.

Mar7i
11-07-2010, 20:20
На Хорхе Букай "Нека ти разкажа" или "Приказки за размисъл". Има интересни и смислени истории, върху които можеш да се замислиш :)

Gnom
11-07-2010, 20:55
Всъщност,за да манипулираш хората не се изисква разни книжа,а само акъл и поглед.Повярвай ми - свикнеш ли с погледа и подбереш ли правилно думите си и ти е богат речника можеш да накараш едни 90% от хорицата около тебе да те слушкат. :shock:

Прави го в добрия смисъл,разбира се. 8)