PDA

View Full Version : кво стана бе мамкаму стара....



blackfireXx
11-03-2010, 19:10
Здравейте, няма да си играя да пиша с подробности и да става дълго защото все и все по-малко хора ще го прочетат...та направо по темаа.
Харесвам едно момиче от нашия клас, цяло лято си писахме по скайп, лафихме, бъзикахме се, разказвахме си вицове...с часове сме си чатили...буквално....и дойде учебната година...и в началото малко по гадно беше държанието и към мене...обаче сега на скоро..вече прекалява...вика ми олигофрен, тапак и т.н...ето примерно едно момче от класа я хвана за гъза и аз се засмях и ми вика "тоз па гей кво са хили"...вместо да земе на него да вика вика на мене...кипна ми един ден и я фанах и я питах закво се държи така...и тя ми вика " абе кво прайш бе тапак я ми се махни от главата " а като се замисля...преди колко хубаво момиче беше...как си лафихме...и ся като погледна хронологията на скайпа...та понеже сме от различни градове...аз даже хващах маршрутката до другия град само да я видя и да полафим...мн мило се държеше а сега...все едно не ме познава...все едно я отвръщавам...а най-лошоте е че нищо не съм направил... :( за най-малкото нещо все ще ми каже нещо...а другите момчета...за гъза, за циците я хващат...и нищо не им казва...ето неска по физическо играхме волейбол...тя не удари хубаво топката, едно момче и вика "тапачка" и аз се засмях и ми вика " кво се хилиш бе тъпак"...не знам просто какво стана с нея...не е същата...а преди беше толкова приятна...и от скайп ме е блокнала...направих нов скайп и я питах защо прави така а тя ме блокна пак...

извинявам се за правописните грешки и дългия тексто но се упитах да го съкратя максимално...

xdanitox
11-03-2010, 19:24
Много ясно че проблема не е в теб-а в нея! Нямам представа защо се държи така но наистина е много тъпо. Явна се е променила . . към лоша ;ддНе знам какво да ти кажа . . ;x :(

blackfireXx
11-03-2010, 19:26
ейтва е мн ебана работа...те и фр-тата ми викат кво става зако се държи така само с тебе...

xdanitox
11-03-2010, 19:30
Ми виж може би трябва да и покажеш че държиш на нея може би тогава ще започне да се държи пак така . . . На знам вече почти всички момичета са . . ;xx :? :(

blackfireXx
11-03-2010, 19:37
упитвал съм...гледах ако някое момче я закачи да яде пердаха...но...никав ефект...вика ми "абе ти да не си ми бодигард бе я се махай от тука"

xdanitox
11-03-2010, 19:39
Еми не знам какво друго може да е . . странно е . . днес е една -утре е друга :?

OldSchoolRebel
11-03-2010, 21:32
Обидил си я нещо. От обидена жена по-опасно нещо няма, така ми обясняваше винаги баща ми, като бях малък. Помисли с какво, щом сте били приятели, а вече се държи така.

anonim4e14
11-04-2010, 10:06
Защо не пробваш когато някои я хване за газа да не се смееш а да я защитиш .. това и мен би ме подразнило

blackfireXx
11-04-2010, 11:02
OldSchoolRebel: никога не бих я обидил с каквото и да било, и тя го знае много добре...

anonim4e14: 1-2 пъти се бях засмял...и после ядяха пердах другите...винаги гледах да съм на нейна страна...но все и все повече тя се "отвръщава" от мене... :(

OldSchoolRebel
11-04-2010, 18:03
OldSchoolRebel: никога не бих я обидил с каквото и да било, и тя го знае много добре...

anonim4e14: 1-2 пъти се бях засмял...и после ядяха пердах другите...винаги гледах да съм на нейна страна...но все и все повече тя се "отвръщава" от мене... :(

Брате, явно не го "Знае много добре" щом се държи така с теб.


Другия вариант е, че си прекалено мек с нея, загубила е уважение и те смята за мижитурка. Ходи я сграбчи за задника едно мазно.

DREAM95
11-04-2010, 18:25
Обидил си я нещо. От обидена жена по-опасно нещо няма, така ми обясняваше винаги баща ми, като бях малък. Помисли с какво, щом сте били приятели, а вече се държи така. :lol:

blackfireXx
11-04-2010, 18:42
OldSchoolRebel: никога не бих я обидил с каквото и да било, и тя го знае много добре...

anonim4e14: 1-2 пъти се бях засмял...и после ядяха пердах другите...винаги гледах да съм на нейна страна...но все и все повече тя се "отвръщава" от мене... :(

Брате, явно не го "Знае много добре" щом се държи така с теб.


Другия вариант е, че си прекалено мек с нея, загубила е уважение и те смята за мижитурка. Ходи я сграбчи за задника едно мазно.

и това съм пробвал...и повярвай знае го...и "мек" съм бил, и "твърд" съм бил...незнам вече просто...ай остай..няма се занимавам с тая путка...

sasha_90
11-04-2010, 19:14
Не виждам да си ти сгрешилия.По-скоро вината за влошените ви отношения,е нейна.Щом така иска,така да бъде.Нека тя се прави на интересна,ти пък от своя страна не й обръщай внимание,стой максимално далеч от нея.

DREAM95
11-05-2010, 05:59
Не виждам да си ти сгрешилия.По-скоро вината за влошените ви отношения,е нейна.Щом така иска,така да бъде.Нека тя се прави на интересна,ти пък от своя страна не й обръщай внимание,стой максимално далеч от нея. точно ... :)

bob4oto1
11-05-2010, 08:02
Oк пич ако момичетата почнат да се държат с тебе гадно и надменно трябжа да обурнеш и ти страницата! Аз имам няколко метода за унижаване на момичета които ти можеж да използваш! ето ги и тях:
1. Наричам ги спе*ми , к*рви и тн , примерно когата минава по коридора и викаш : Кво става спе*мо !?
2. Ако ти вика или ти се кара и кажи :
- Да сигорно си права сега се връщаи в кухнята където ти е мястото !
3: Кажи и че е дебела , но само в краен случаи !


Късмет с проблема ти аз моя го реших така !
ПС: Надявам седруги момичета да не са се обидили от поста !

Fx1
11-05-2010, 08:40
...
3: Кажи и че е дебела , но само в краен случаи !


Късмет с проблема ти аз моя го реших така !
ПС: Надявам седруги момичета да не са се обидили от поста !

Toва ли е най-голямата обида, че чак в краен случай :lol::lol::lol:

malkataa
11-15-2010, 20:18
ами щом им дава да я бутат, това само показва каква е.. хората се променят, но при нея явно е към лошо.. но от друга страна е тъпо, когато й се смеят да се хилиш като идиот!! :)

nikito0116
11-18-2010, 13:35
ами според мен трябва да покажеш че е нещо специално...може да се наложи да се държиш с другите момичета гадно но е желателно тя да забележе...ак отя остава след дскл и ти остани с нея...смисал в група ако сте щото иначе сиг ща пита ко прайш с тука и т.н........ и след се държи поне малко по добре говорете насаме...или излезте ....разбери каде се събира и отиди там само по скайп не става !!! :?