PDA

View Full Version : малко помощ



pa1n
11-04-2010, 08:56
Здравейте!Скоро хванах приятеля си да си пише с момиче,което всашност не познава-от друг град.Бяха си писали много неща общо взето голяма зарибявка...Тогава той ми каза "Никога няма да те оставя заради друго момиче..това няма да се повтори и,че просто обичал да флиртува".Често се караме заради други момичета от интернет и точно определено за 1 момиче му казах да не я "ръчка" във фейсбук.Той каза добре няма и краи всичко до там.Днес видях че са си писали...общи работи,но това няма значение явно иска да контактува с нея а са просто познати 1 път да се виждали.Какво да правя?Няма как да му кажа,че съм ровела и съм видяла всичко?Ако можете дайте някой съвет..ще ви бъда благодарна.Вече ставам параноична по тази тема.

OldSchoolRebel
11-04-2010, 08:59
Спри да ровиш. Остави му малко свобода. Всъщност, колкото повече свобода, толкова по-малко ще му се иска да направи нещо за да се възползва от тази свобода. Хората са парадоксални същества. Сигурно, когато му кажеш, че няма да проблем да си флиртува с момичета по интернет, ще спре да го прави. :-D

BlueKnife
11-04-2010, 09:00
просто спри да му ровиш из регистрациите и да се чудиш в къв филм да се вкараш

Greennight
11-04-2010, 09:04
Къв е проблема като са от друг град ? :-o

pa1n
11-04-2010, 09:08
Това момиче с което последно видях,че си е писал е от нашия град...Какво да си затворя очите и да го оставя да се забавлява с други ли?

OldSchoolRebel
11-04-2010, 09:17
Точно така. Ако го притиснеш много, ще ИСКА да се освободи. Ако му дадеш свобода, ще иска да се притисне до теб. Затвори си очите... Знаеш ли какво, приеми, че съм много по-умен от теб и ти давам правилен съвет, от който ще останеш доволна, окей?

dimitar_ak
11-04-2010, 09:18
Това момиче с което последно видях,че си е писал е от нашия град...Какво да си затворя очите и да го оставя да се забавлява с други ли?

Ами сложи му каишка и наморник. Не е хубаво, че го ровиш. Направи му заблежка, но се приготви да отговаряш на въпросите защо и как си разбрала.

ThunderStyle
11-04-2010, 09:18
Поставяш му ултиматум и толкоз... и според мен не е нормално да прави такива неща, отстоявай позицията си, докажи му че не е правилно и че, трява да се съобразява с теб, защото едва ли ще му е приятно ти да започнеш да правиш подобни неща... Ии наистина не рови повече в регистрацийте му, по-зле за теб ще е, доверието в една връзка е много важно! А и освен това ще те боли като виждаш подобни неща... изпитал съм го знам какво е... не унивай, поговори с него :)

kindergarden
11-04-2010, 09:20
Ей такива сте ми много смешни.Какво искаш да спре да общува с други хора ли?Няма как да стане това!Още повече,че те само си пишат,ти си тази до него и имаш огромна преднина пред тези,с които само си пише.Няма нищо лошо да има приятели от женски пол.Просто бъди по-сигурна в себе си!Не може да го затвориш и да го спреш да контактува с хора.

dimitar_ak
11-04-2010, 09:26
Поставяш му ултиматум и толкоз... и според мен не е нормално да прави такива неща, отстоявай позицията си, докажи му че не е правилно и че, трява да се съобразява с теб, защото едва ли ще му е приятно ти да започнеш да правиш подобни неща... Ии наистина не рови повече в регистрацийте му, по-зле за теб ще е, доверието в една връзка е много важно! А и освен това ще те боли като виждаш подобни неща... изпитал съм го знам какво е... не унивай, поговори с него :)

Ако някоя ми постави ултиматум за подобно нещо и то след като ми е ровила в нещата ще се превърне за секунди в бивша.

pa1n
11-04-2010, 09:32
Май наистина най-добре да си затворя очите.Все едно нищо не знам да го оставя да прави какво иска ще се опитам да му дам свобода.Той сам да реши дали е редно да прави такива неща и дали на мен ми харесва..Доста ще ми е трудно но..

Vilencety
11-04-2010, 10:05
Ей такива сте ми много смешни.Какво искаш да спре да общува с други хора ли?Няма как да стане това!Още повече,че те само си пишат,ти си тази до него и имаш огромна преднина пред тези,с които само си пише.Няма нищо лошо да има приятели от женски пол.Просто бъди по-сигурна в себе си!Не може да го затвориш и да го спреш да контактува с хора.
Наистина не е много приятно, но по-добре си затвори очите и продалжавай напред ;-)

pa1n
11-04-2010, 12:16
Казах му,че му давам свободата да прави каквото иска...и няма никакви забрани от моя страна :)

PoRcHeTaTa1
11-04-2010, 12:39
Кажи му какво си прочела...набиий му шамарите и му кажи че при още едно такова изпалнение му биеш шута и това е .... :)

CrAzYanDlaZy
11-04-2010, 12:49
Щом ти е казал, че иска да е с теб според мен нямаш повод за притеснения. С тези другите момичета е някакъв мимолетен флирт, който не бива да те притеснява. Той сам ти е казал, че обича да флиртува. Макар да ти е трудно опитай да му дадеш малко повече свобода и да му имаш малко повече доверие. : )

Sintya
11-05-2010, 07:19
Имай си едно наум, но го остави. Ако наистина те харесва, ще види че ти е неприятно и ще спре.

AliceSw
11-05-2010, 11:40
Казваш му и се разделяте...това не е връзка...той флиртува с различни други, ти му нямаш грам доверие и му ровиш по регистрациите...

Penov
11-05-2010, 12:59
ходя на курс по компютри има една готна учителка

нормално ли е да я харесвам

аз съм на 23 годин

? ? ? ? ? ?

LovEsIckk
11-05-2010, 13:50
Колкото повече се ровиш - толкова по-зле става, но и толкова повече те човърка от вътре да ровиш.
Просто седнете и поговорете сериозно, иначе няма да стане. Ако е толкова пристрастен към тия флиртове, направо му показвай пътя.

OldSchoolRebel
11-05-2010, 16:15
ходя на курс по компютри има една готна учителка

нормално ли е да я харесвам

аз съм на 23 годин

? ? ? ? ? ?

Пенов, 320 волта да те ударят челно.

tigity
11-05-2010, 19:57
излишно притеснение..... отусни се релаксс.... :D

melinnna88
11-06-2010, 04:14
не бързай да му правиш сцени на ревност така само ще го отблъснеш изчакай малко за да видиш как ще се развият контактите му с това момиче ако се задълбочат поговори с него и изяснете чуствата си един към друг.

Penov
11-06-2010, 19:17
хубав съвет така ще направя :)

deadshadow13
11-07-2010, 07:47
Спри да ровиш. Остави му малко свобода. Всъщност, колкото повече свобода, толкова по-малко ще му се иска да направи нещо за да се възползва от тази свобода. Хората са парадоксални същества. Сигурно, когато му кажеш, че няма да проблем да си флиртува с момичета по интернет, ще спре да го прави. :-D

не мисля че трябва да се пише повече...

sweet_sorcerer
11-07-2010, 08:18
просто спри да му ровиш из регистрациите и да се чудиш в къв филм да се вкараш
yep :)

LoVe3e
11-07-2010, 16:49
Имай му доверие ако те обича както твърди тези неща ще са само за забавление ... ако не нзз :D