PDA

View Full Version : Хининова вода и/или Тривитаминол ?



mecheeeee
11-04-2010, 09:56
От 1-2 месеца използвам Хининова вода , но чувам много добри мнения за Тривитаминола ... Таа може ли да ми кажете каква е разликата между 2та продукта и кой е по-добре да използвам ... възможно ли е да се ползват едновременно :(
а всъщност Тривитаминола какво представлява ? Как и за какво се използва ? В аптеките ли се продава и колко струва ?

Благодаря :)

3oPuTy
11-04-2010, 10:07
Регистрирана си от близо година,а все още не си чувала за търсачката на форума,а?! :x
Тривитаминола е комплекс от витамини в "конски дози".Продава се във ветеринарните аптеки и по принцип е предназначен за животни,при които се отделя голямо внимание на козината (коне,овце и т.н.).
С Тривитаминола се прави маска (за рецептата може да погледнеш в Гуугъл!!!Не чакай всичко на готово!!!).Нанася се на измита и влажна коса и се стои няколко часа (за предпочитане е цяла вечер).След нанасяне на маската се слага една кесийка на главата,а отгоре кърпа за да се запари.
Хининовата вода е по-слаба и ефекта при нея е по-бавен.
Не е препоръчително да използваш и двата продукта!!!

neeDaBosS
11-04-2010, 15:13
аз използвам толкова много неща за растеж и ефекта е по-добър,така че.... :wink: но все пак според мен тривитаминола е по-доброто решение моята коса стана гъста,расте,не цъфти ии много яко блести :-)

MegiBoOm
11-04-2010, 15:18
аз използвам толкова много неща за растеж и ефекта е по-добър,така че.... :wink: но все пак според мен тривитаминола е по-доброто решение моята коса стана гъста,расте,не цъфти ии много яко блести :-)

Ооо може ли да пуснеш снимчици!? :) :P

neeDaBosS
11-04-2010, 15:22
не съм си снимала косата скоро,ще го направя когато порасне още малко.Само искам да кажа че отначало беше много опърпана . .купих си удължения и така нататък започнах нали с тривитаминол,хининова вода,бадемово масло,шампоани,елсев,лореа и такам..сега пак си е късичка но състоянието и е много по-добро от преди надявам се да съм ви дала някаква представа долу - горе :-)

MegiBoOm
11-04-2010, 15:40
не съм си снимала косата скоро,ще го направя когато порасне още малко.Само искам да кажа че отначало беше много опърпана . .купих си удължения и така нататък започнах нали с тривитаминол,хининова вода,бадемово масло,шампоани,елсев,лореа и такам..сега пак си е късичка но състоянието и е много по-добро от преди надявам се да съм ви дала някаква представа долу - горе :-)

Благодаря! :) А да питам това бадемово масло откъде се купува и каква е цената му!

ПП. Да не спамя аз използвам Хининова вода!

neeDaBosS
11-04-2010, 16:12
аз го купих от аптеката беше 3 лв. но в другите аптеки е повечко..мама ми каза че нейното е било 4,50 :o ако искаш нещо за растеж,обем гъстота мога да ти препоръчам нещо! :)

mecheeeee
11-04-2010, 17:32
Благодаря за отговорите ... :) мисля да си продължа с хининовата вода , а събота или неделя да си правя маска с тривитаминол :( Дано да няма лоши последствия от "смесването" им :)


ако искаш нещо за растеж,обем гъстота мога да ти препоръчам нещо! :)

Ще съм ти благодарна да споделиш и с мен :D :oops:

neeDaBosS
11-04-2010, 17:40
пиши лс :-)

kindergarden
11-04-2010, 18:45
защо направо не споделиш в темата :D сигурно има доста ,които се интересуват :oops:

MegiBoOm
11-04-2010, 19:15
защо направо не споделиш в темата :D сигурно има доста ,които се интересуват :oops:
+1 :D