PDA

View Full Version : Помощ



itkof
11-04-2010, 10:24
Здравейте всички. Аз съм момче на 13 години. Наскоро се влубих в едно момиче се указа, че чувствата са взаимни.Станахме гаджета на 11.10.2010 до сега нямахме никакви проблеми, но напоследък си личи че е много тъжна(когато ме няма е плакала доста пъти) . Всички ми казват да я утеша,но ето го и проблема,не знам как. Моля по-опитните за помощ.

valdesbg
11-04-2010, 10:45
Да прекарвате повече време заедно примерно? Да я гушкаш повече? Някакво споменче/сувенирче лично от теб да и дадеш за да си спомня за теб, когато те няма? (снимка твоя би била добра идея)

itkof
11-04-2010, 11:15
Ок надявам се да потръгне.

ThunderStyle
11-04-2010, 12:00
Да прекарвате повече време заедно примерно? Да я гушкаш повече? Някакво споменче/сувенирче лично от теб да и дадеш за да си спомня за теб, когато те няма? (снимка твоя би била добра идея)


Подарък би помогнал... нещо със сантиментална стойност да не е лоша идея! Но погрижи се тя да ти има доверие, довери и ти някоя твоя тайна! Покажи и че си до нея, разбери какъв е проблема опитай всеячески да и помогнеш! Просто не я оставяй, определено в труден за нея момент...

CrAzYanDlaZy
11-04-2010, 12:52
Да прекарвате повече време заедно примерно? Да я гушкаш повече? Някакво споменче/сувенирче лично от теб да и дадеш за да си спомня за теб, когато те няма? (снимка твоя би била добра идея)


Подарък би помогнал... нещо със сантиментална стойност да не е лоша идея! Но погрижи се тя да ти има доверие, довери и ти някоя твоя тайна! Покажи и че си до нея, разбери какъв е проблема опитай всеячески да и помогнеш! Просто не я оставяй, определено в труден за нея момент...

темата се изчерпа

itkof
11-04-2010, 16:26
Лошото е, че няма точно определен проблем тя просто е объркана.

izlishna
11-04-2010, 16:45
Лошото е, че няма точно определен проблем тя просто е объркана.

Какво я обърква ? Докажи и, че не си безразличен към нея..

DREAM95
11-04-2010, 16:58
Да прекарвате повече време заедно примерно? Да я гушкаш повече? Някакво споменче/сувенирче лично от теб да и дадеш за да си спомня за теб, когато те няма? (снимка твоя би била добра идея)


Подарък би помогнал... нещо със сантиментална стойност да не е лоша идея! Но погрижи се тя да ти има доверие, довери и ти някоя твоя тайна! Покажи и че си до нея, разбери какъв е проблема опитай всеячески да и помогнеш! Просто не я оставяй, определено в труден за нея момент...

темата се изчерпа :)

MissNothing
11-04-2010, 17:06
Първо да я попиташ какво става ли викам аз?

itkof
11-04-2010, 17:22
Питах я доста пъти,защо е тъжна,но тя казва че незнае.

OldSchoolRebel
11-04-2010, 17:53
Нарича се "клинична депресия". В този случай става дума точно за депресия, когато човек няма от какво друго да се оплаче, или от скука, по моя сметка. Всъщност, вероятно, ако вие се карахте/връзката ви беше на ръба тя НЯМАШЕ да плаче, защото щеше да е неспокойна. Ако всичко `и е наред, тя ще продължи да плаче.

Тежко е. Познавах няколко момичета с нещо подобно. Тия по-добре да ги няма.

sasha_90
11-04-2010, 18:12
Можеш да я утешиш като я прегръщаш повече,като излизате по-често.Щом плаче,като те няма,означава,че й липсваш.

Paramour
11-04-2010, 18:22
Нарича се "клинична депресия". В този случай става дума точно за депресия, когато човек няма от какво друго да се оплаче, или от скука, по моя сметка. Всъщност, вероятно, ако вие се карахте/връзката ви беше на ръба тя НЯМАШЕ да плаче, защото щеше да е неспокойна. Ако всичко `и е наред, тя ще продължи да плаче.

Тежко е. Познавах няколко момичета с нещо подобно. Тия по-добре да ги няма.

Най-вероятно е така..
Но все пак ако има друга причина да плаче, разбери каква е, иии .. хората по-горе ти дадоха съвети, няма да ги повтарям. :)

itkof
11-06-2010, 08:51
Благодаря на всички за съветите.

cvetinka95
11-06-2010, 09:39
Ами ..не й купувай по скоро й дай нещо твое ...Може да имаш гривничка нещо.. или дрешка .. Иначе .. прекарвай повече време с нея бе ..ии много много ..не спирай да я гушиш :P

itkof
11-06-2010, 10:11
На 11.11.2010 правим 1 месец от както сме заедно и искам да и подаря нещо ПОМОЩ.