PDA

View Full Version : Маска за коса



MegiBoOm
11-04-2010, 13:14
Здравейте! След малко мисля да отида до един магазин за козметика да си купя маска за коса...въпросът е че незнам каква точно? Моята коса цъфти често иначе като цяло е добре, не се омазнява и е гъста! Моля препоръчайте някоя маска за коса. :)

shanell1
11-04-2010, 13:33
Моя съвет е да си поръчаш маска от фризьорката си. Тя ще ти препоръча нещо за сухата коса ( щом ти цъфти ) и някоя дето ще помогне за омазняването. Повечето маски, които ще намериш в козметичните магазини, не са особено качествени ( поне тези, които аз съм използвала ) . Иначе си слагах една на Miosotis http://www.nisea-bg.com/images/items/2847.jpg доволна съм, май че беше с костен мозък и плацента, пробвай я - мисля, че ще си доволна :) :) :)

MegiBoOm
11-04-2010, 13:40
Амиии бях чувала за някаква маска с змийско масло май че...? И се чудя дали да ен си взема нея :)

one_love
11-04-2010, 13:41
Аз съм много доволна от маската за коса на LORYS snake oil май беше. Към 6 лева е 1 литър :)

MegiBoOm
11-04-2010, 13:43
Аз съм много доволна от маската за коса на LORYS snake oil май беше. Към 6 лева е 1 литър :)

Аааа да, май че за тази ставаше на въпрос! :)

vIKToriYa
11-04-2010, 14:27
да със змийското мляко е хубава на LORYS но също е хубава и на ORZENE но те са две.. 1. за боядисана коса 2. възтановяване на косата . Аз ползвам втората има същия ефект като тази на LORYS но е със страхотен мирис когато се изкъпеш мирисът от маската остава до следващото миене .Моята коса много добре я подхранва и възтановява.... http://beautycosmetic.biz/sarantis-orzene-extracts-mask-for-intensive-care-pi-3979.html мската е в кутийката другото е шампоан и балсам но на мен не ми харесват :) :) :) :) :)

MegiBoOm
11-04-2010, 14:51
А каква цена е и колко гр е? :)

neeDaBosS
11-04-2010, 15:03
написаха по-горе :? :? 6 лева 1 литър..и все пак може да е или повече или по-малко

MegiBoOm
11-04-2010, 15:10
написаха по-горе :? :? 6 лева 1 литър..и все пак може да е или повече или по-малко

Извинявай, но питах момичето, което по горе спомена за маската на Orzene! :? И все пак за маската на Лорис ще кажете ли какъв е мирисът след нанасянето и измиването!?

xoxodessitoo
11-04-2010, 15:18
Аз исвестно време ползвах една която фризйора ми беше препоръчал. Сега съм с една за суха и овредена коса, но не помня точно на коя марка беше. Май във йълта опаковка и бишеше GLISS нещо си. Косата ми не е суха или овредена, но върши прекрасна работа, особено за връхчетата и мирише приятно. :)

art
11-04-2010, 15:23
Аз си взехтази на Лорис. Само веднъжсъм я ползвала за 6 лв.някъде я взех. Хубаво ирише маскатаи не е някакъв натрапващ се мирис, така че за миризмата не се притеснявай.