PDA

View Full Version : Спрей за коса



CrAzYanDlaZy
11-04-2010, 13:50
Здравейте! Мисля да си взема спрей за коса, обаче идеята ми е да не я оцветявам цялата, ами да боядисам няколко кичура, но както е самия кичур да наприскъм определена дължина след това да оставя малко ` кестеняво` и после пак и така да ги редувам. /имам предвид това, където се редуват синьото и черното- http://store.picbg.net/pubpic/AE/01/0a131f37487dae01.jpg /
Въпроса ми е дали ще се получи, защото моята коса е кестенява, а искам да си взема син спрей. И другото ми питане е когато се напръска със спрей пак ли е така мека и гъвкава или става по- твърда и `стегната` , както когато се пръска с лак или се оформя с вакса?

ElinoOor
11-04-2010, 13:56
Пробвай с гел,не със спрей. Последния път като пробвах със спрей боята едвам хвана. Правих един приятел на кичури и косата му стана доста по-твърда на пипане.

От къде точно ще си купуваш спрей?

Cucko0
11-04-2010, 14:01
преди си бях направила цветен кичур (в моя случай беше бял кичур) със тюркоазено зелено (използвах една стара спирала) закачих си кичура и нямах никакви проблеми

CrAzYanDlaZy
11-04-2010, 19:02
Пробвай с гел,не със спрей. Последния път като пробвах със спрей боята едвам хвана. Правих един приятел на кичури и косата му стана доста по-твърда на пипане.

От къде точно ще си купуваш спрей?

Амии не съм решила точно откъде ... ти какво предлагаш 8-)

ElinoOor
11-04-2010, 19:26
Преди да закрият ку-ку магазина от там купувах. Иначе последния път открих в Metal Heaven. ;}

FuckingFreak
11-05-2010, 07:39
О не,не,не. Със спрей, моля те не се залъгвай. С моя приятелка си бяхме купили 2 спрея- червен и зелен. Косите и на двете са ни тъмни - моята е кестенява, а нейната почти черна. Идеята беше за същото рае или зебра още му се вика май. Червеното почти не хвана и стана като керемидено. Зеленото стана доста тъмно, като някакво отровно, много много тъмно. От метри се личеше, че кичурите ни са слепени до безобразие, все едно са клечки. Решихме ги с гребенче, ефект никакъв. Грешка! Ефект имаше - половината от засъхналия спрей оставаше по зъбците на гребена.След има-няма 1 час и нещо нямаше и помен от цветовете. Не си взимай подобни боклуци, по-добре си купи един кичур който се прикрепя към косата и си го оцвети него с нещо. Има и още един вариант : с маркер. Знам, че не е брилиантна идея,ноо.. ;d Незнам в моя случай, маркера ли беше много качествен - 50 стотинки беше ;d или косата ми много държи. 3 дена неможах да го измия, с какво ли не търках - сапун, циф, лакочистител.... И след това даже имаше още оттенъци :D

ParisHilton
11-08-2010, 13:06
О не,не,не. Със спрей, моля те не се залъгвай. С моя приятелка си бяхме купили 2 спрея- червен и зелен. Косите и на двете са ни тъмни - моята е кестенява, а нейната почти черна. Идеята беше за същото рае или зебра още му се вика май. Червеното почти не хвана и стана като керемидено. Зеленото стана доста тъмно, като някакво отровно, много много тъмно. От метри се личеше, че кичурите ни са слепени до безобразие, все едно са клечки. Решихме ги с гребенче, ефект никакъв. Грешка! Ефект имаше - половината от засъхналия спрей оставаше по зъбците на гребена.След има-няма 1 час и нещо нямаше и помен от цветовете. Не си взимай подобни боклуци, по-добре си купи един кичур който се прикрепя към косата и си го оцвети него с нещо. Има и още един вариант : с маркер. Знам, че не е брилиантна идея,ноо.. ;d Незнам в моя случай, маркера ли беше много качествен - 50 стотинки беше ;d или косата ми много държи. 3 дена неможах да го измия, с какво ли не търках - сапун, циф, лакочистител.... И след това даже имаше още оттенъци :D


+1 за първата част от коментара, втората част, където говориш за маркера не ми харесва. ;д