PDA

View Full Version : Да се меся ли?



prosto_edin_chovechec
11-04-2010, 15:12
Здравейте.. :_)

Момче съм на 17 години. Не че има значение,но все пак да кажа..
Моя проблем е малко "тъп" ...
Та движа се с едно момче.. от моя клас е и нали излизаме насам-натам,играем билярд и т.н. абе добри приятели сме общо взето..
И единственото нещо,което на мен не ми харесва е,че пуши. И той ако пушеше сериозно добре,а той по скоро,когато е в компания и когато е "нервен" ... като стане тема .. да го попитам закво пуши .. "ами нз" "шот ми е нервно" "купих си ги кат бяхме с компания" и такива..

Пък и не знам.. имам чувството,че едва ли не само и само за да го харесат там другите,които пушат и той го прави..

Та чудя се да се бъркам ли където не ми е работата или да го оставя да прави каквото иска.. На мен не ми е за друго,ами просто ако ще ги отказва,то това сега ще е .. после като почне да пуши сериозно ще му е по-трудно.. пък закво да си вреди на здравето.. от тая гледна точка.. не,че на мен ми пречи кой знае колко

Ако сте на мое място какво правите? Стоите на страна или говорите с дадения човек?!

gabi_94
11-04-2010, 15:15
Била съм в такова положение, говорих с приятелката си на тая тема - не помогна! Един човек като си е наумил, че ще се прави на гъзар пред останалите и като търси внимание, никой не може да го спре... На твое място все пак бих опитала да поговоря с него, може пък и да се замисли, макар че се въмнявам... Пробвай обаче.

someonerandom
11-04-2010, 16:04
Едва ли ще постигнеш нещо.Може все пак да говориш с него,само не бъди прекалено настоятелен,защото може да се ядоса и да се скарате.

prosto_edin_chovechec
11-04-2010, 17:43
Едва ли ще постигнеш нещо.Може все пак да говориш с него,само не бъди прекалено настоятелен,защото може да се ядоса и да се скарате.

Именно. И все пак ме е яд много.. ама нищо :?

bababe
11-04-2010, 17:59
Гей двойка ? :shock:

prosto_edin_chovechec
11-04-2010, 18:48
хаха .. да ве :D Само дето си имам приятелка нали? Виж ся.. за тебе не мога да кажа .. ако избиваш някакви комплекси .. сори :D

DREAM95
11-04-2010, 20:37
ами живота си е негов :) да прави квото иска бе ...

bababe
11-05-2010, 18:37
Момче съм на 17 години. Не че има значение,но все пак да кажа..
Моя проблем е малко "тъп" ...
Та движа се с едно момче.. :-o
Освен това според думите, с които се обръщаш, например: "Само дето си имам приятелка" ( това ми говори, че си момче, ноо..), "И той ако пушеше сериозно", "той по скоро,когато е в компания и когато е "нервен".
Така и не разбрах какво си и кой е гея в случая, хаха.. :D

prosto_edin_chovechec
11-05-2010, 19:58
Ок,виж ся маняк...
Може и да съм го написал малко неразбираемо за теб.
НО споко. Ще ти го изясня.
Движа се с някого - това значи,че се размотаваш с някого,правите си кефа. Наречи го компания,отделен човек.. каквото и да е се се "движиш" тъй,че ти като си неграмотен,аз вина нямам..

Другото не го разбрах много,ама карай.. да върви :-o

Di
11-06-2010, 07:53
няма тема, в която да не се заядете с някой,свине

по темата: кажи му,че ако ги спре сега ще е по-добре за него.
все пак нищо не губиш
но на мен не би ми попречило по никакъв начин ако някой го прави :)

anonymous708973
11-06-2010, 09:06
И на мен са ми смешни. "Що пушиш?" "Оооф, много се изнервих неска в даскало!" или "ааа, бясна съм, живота си давам за цигара"
ТООООЛКОВА ми е смешно... Всяко междучасие пушат на тая лавка. Кво, толкова ли са изнервени? :lol:
Една съученичка припалваше от време на време, но тъй като гаджето й пуши и приятелките й от класа пушат, вече и тя пуши с тях всяко междучасие. Да я питаш що...

Не се бъркай наистина. Ще ги откаже един ден, но сега се прави на гъзар.

BeezyJey
11-06-2010, 09:18
Не се бъркай наистина. Ще ги откаже един ден.

sToyAncHo
11-06-2010, 18:17
Има си причина човека. Не, че се прави на гъзар. Може наистина да се е изнервил или просто като е в компания и т.н. Има хора, които пушат за удоволствие. Прим. сутрин с кафето и като отидан на кафенце като пие нещо с цигара. Естествено тези хора се отличават. Твоя фр си пуши, но не много често. Пуши си като мен. Аз пуша като сме в компания и то 5 цигари макс. :)

king95
11-06-2010, 18:21
на мен пък ми е все тая дали някой пуши.. не ми прави впечатление :)

a1a2b3v
11-07-2010, 05:47
Еми намекни му, но в никакъв случай недей да му натрапваш, че трябва да се откаже. Подметни му на няколко пъти уж случайно ако стане добре ако не здраве да е. Само недей всеки път като пуши да го упрекваш щото ще му стане неприятно и нищо чудно да започне да те отбягва. :)