PDA

View Full Version : Интересни теми за разговор към момичетата...



vitorio94
11-04-2010, 15:58
Здравейте , може ли да ми дадете няколко интересни теми за ,който може да ги развивате на дълго и на широко ... ? Иил пък неща който ви вълнуват . Защото имам малък проблем с разговорите с 1 момиче :oops: . Благодаря ви предварително!

nepowtorima
11-04-2010, 16:00
Ами зависи и аз много се чудя какво да си говорим ... Ако сте си приказвали за много неща и си се изчерпал от идеи нищо не ти идва на акъла и на мен в момента :D :D :D :D

vitorio94
11-04-2010, 16:04
понеже сме още в началото и нямаме много общи неща и вече почнах да изчерпвам темите ,а пък и тя е срамежлива , както и аз и това влошава още нещата ,но започнах да се отпускам вече ,както и тя и дано нещата се получат .

gotinataaaa
11-04-2010, 16:05
защо просто не си намерите общи интереси-спорт,филми и др. :-o

mArMaLaDkA
11-04-2010, 16:06
Говорете си за ноктопластики и изкуствена коса, както и за това, каква е разликата между четките за грим от естествен косъм и от изкуствен.

vitorio94
11-04-2010, 16:07
Ем ще се намерят , но за сега трябва да се измисли нещо. Още идей . Благодаря !

vitorio94
11-04-2010, 16:08
Говорете си за ноктопластики и изкуствена коса, както и за това, каква е разликата между четките за грим от естествен косъм и от изкуствен.

О да точно за това ще си говорим. :D

nepowtorima
11-04-2010, 16:15
:D :D :D в момента си пиша с едно момче :D :D :D и ми говори за издънките си в училище и ми много забавно :D :D хем ще се отпуснете и тя ще почне като тебе но гледай да не излезе тъпо (е ако имаш издънки) мисля че си още в училище не си над 12ти клас :D :D нали??

vitorio94
11-04-2010, 16:22
Хубава идея, но сам голям простак и като знам какви работи сам правил в даскало , не е добра идея да и ги споделям . :oops: Но благодаря все пак ,още идей .

truthseeker
11-04-2010, 16:27
Хубава идея, но сам голям простак и като знам какви работи сам правил в даскало , не е добра идея да и ги споделям . :oops: Но благодаря все пак ,още идей .
Не е лошо да си поговорите за правопис. Туко-виж, достигнете до извода, че съществително име в множествено число не може за завършва на "-й"! Това е само една от многото идеЙ, които ми идват на ум!!

DREAM95
11-04-2010, 17:02
Хубава идея, но сам голям простак и като знам какви работи сам правил в даскало , не е добра идея да и ги споделям . :oops: Но благодаря все пак ,още идей . :razz:

Frutex
11-04-2010, 17:20
Хубава идея, но сам голям простак и като знам какви работи сам правил в даскало , не е добра идея да и ги споделям . :oops: Но благодаря все пак ,още идей .
Не е лошо да си поговорите за правопис. Туко-виж, достигнете до извода, че съществително име в множествено число не може за завършва на "-й"! Това е само една от многото идеЙ, които ми идват на ум!!

''Току виж''

HardGirl666
11-04-2010, 17:22
Амии..аз с момчета си говоря свободно и почти нямам проблеми (поне за сега :D ) Понеже играя CS и това е една от темите,за които си говорим :D Но по-добре не я занимавай с това,със сигурност няма да й е интересно :D Както предложиха другите-говорете си за филми,спорт,музика (типичните неща).Или пък за места,които обича да посещава-ако срещнете общи интереси,може например да си разказвате случки и .. то ще се завърже разговора все някак. :)

OldSchoolRebel
11-04-2010, 17:54
Говорете си за универсални неща. Учители, училище, планове за бъдещето, примерно, а иначе, за филми, певци и певици, клубове, кой кога къде убил, и т.н.

anonymous708973
11-04-2010, 17:55
Хубава идея, но сам голям простак и като знам какви работи сам правил в даскало , не е добра идея да и ги споделям . :oops: Но благодаря все пак ,още идей .
Не е лошо да си поговорите за правопис. Туко-виж, достигнете до извода, че съществително име в множествено число не може за завършва на "-й"! Това е само една от многото идеЙ, които ми идват на ум!!

Обичам, когато неграмотни дават акъл на други неграмотни...
О, пич, ако отсега се чудиш за теми за разговор, имаш проблем. Ако тя спомене домашен любимец, разкажи за своя - или за това как братовчедка ти има егати лигавия ротвайлер, или за заек, който си гонил по стълбите на блока, или за котката на най-добрия ти приятел. Примерно.
Разкажи й за последното, което си чел, за спорт, който си тренирал, за готиния горещ шоколад (или кафе), който са те черпили. Разкажи й виц. Момичетата се кефим. Аз обожавам черен хумор и мръсни вицове. Мисля, че всяко момиче им се кефи, някои прикрито.
И ще й хареса да чуе за поредната ти простотия в даскало. А само там колко теми можеш да намериш...

EarthShaker
11-04-2010, 18:08
^мда, аз винаги почвам да разправям пиянски истории без да се усетя

OldSchoolRebel
11-04-2010, 18:13
Обичам, когато неграмотни дават акъл на други неграмотни...


Абе, колежке, НИЩО против нямам неграмотни да дават акъл на други неграмотни, но неграмотни да поправят други неграмотни, мислейки си, че те самите са грамотни - това си е чиста подигравка.

Иначе, всичко в твоя пост +1. Край на темата.

Ssummerjam
11-04-2010, 18:26
Говорете си за ноктопластики и изкуствена коса, както и за това, каква е разликата между четките за грим от естествен косъм и от изкуствен. +1 :D

ivan_realmadrid
11-04-2010, 20:12
понеже сме още в началото и нямаме много общи неща и вече почнах да изчерпвам темите ,а пък и тя е срамежлива , както и аз и това влошава още нещата ,но започнах да се отпускам вече ,както и тя и дано нещата се получат .

По лесно е като се отпуснеш нали. Сега за какво си говорите най-често?

boobooboo
11-05-2010, 18:55
говори й мръсно МА :razz:

Lorinka
11-06-2010, 09:20
Аз лично мисля че с едно момиче колкото и да е притиснителна ако си говориш с нея за каквото и да е (БЕЗ ФУТБОЛ И КОЛИ ... НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ ) без да се впрягаш .... ще и направиш много добро впечетление :) аз с момчета си говоря за всичко и ги приемам като приятели ... направи и ти така :) :) :)