PDA

View Full Version : обичам гоо ;(



snuffyt
11-04-2010, 17:14
та значи..харесвам 1 момче(най-добрия ми приятел)..значи аз преди 2 дни ходих с най-добрия приятел на моя най добър приятел,който беше също мой мн добър приятел ;дд (ако схванахте нещо ),но този,който сега харесвам,не знаеше..та значи скъсахме с фр-то му..вчера аз му предложих,но той каза,че неможе да мисли..и нз си кфо..и нз..как да го привлека към мен..значи той ме харесва и т'ва го знам много добре,но не си го признава..всяко междучасие сме заедно,а понякога и след него..ии започвам да го харесвам все повече и повече..даже бих казала,че го обичам..принципно мога да имам много момчета,но незнайно защо искам точно него.. :(

izlishna
11-04-2010, 17:46
Ми имай си ги.. И ние незнаем защо искаш точно него :lol: :lol:

OldSchoolRebel
11-04-2010, 17:48
Обикновено хората желаят това, което не могат да имат, дори да не е толкова добро. Мисля, че е възможно да се самонавиваш.

DREAM95
11-04-2010, 17:58
ами едно ще ти кажа секса разваля приятелството така че ... :? ти си решаваш признай му ако искаш и имайте връзка но помни това горе :)

sasha_90
11-04-2010, 18:05
Винаги искаме това,което не можем да имаме.При теб се случва същото.

Ssummerjam
11-04-2010, 18:10
Ами щом си му признала чувствата си, а той по тактичен начин се е измъкнал, значи нямаш шанс с него. Нещата едва ли щяха да се развият по този начин ако те харесваше, както смяташ. Има и друг вариант - може наистина да си права, но и той самият да не знае защо те е отблъснал --> не е наясно със себе си. И в двата случая не си заслужава да се занимаваш.

Paramour
11-04-2010, 18:11
Не го обичаш, а го харесваш.
Казал ти е, че не може да мисли и някви такива, вероятно защото приятелят му все още има чувства към теб и може би мисли, че може да те спечели пак. Момчето, което харесваш сега не иска да пречи на приятеля си.. може би приятелството му пречи да бъде с теб. (: Попитай го.

boobooboo
11-04-2010, 19:10
апффф недей прави грешката да тръгниш с най-добрия си праиятел ... щот накрая ще станите пълни непознати.. е можи и да греша ама аз със "BFF -тоо " ходихме кат бяхме по малки .. и преди време пак.. ии ся се едно не се познаваме хаха недей прави грешката... просто си задръж приятелството и хвани някой друг :)



извинявам се за правописните грешки

iveetyy
11-04-2010, 19:12
Не го обичаш, а го харесваш.
Казал ти е, че не може да мисли и някви такива, вероятно защото приятелят му все още има чувства към теб и може би мисли, че може да те спечели пак. Момчето, което харесваш сега не иска да пречи на приятеля си.. може би приятелството му пречи да бъде с теб. (: Попитай го.
Значи..съгласна съм. xD

OldSchoolRebel
11-04-2010, 20:18
Не го обичаш, а го харесваш.
Казал ти е, че не може да мисли и някви такива, вероятно защото приятелят му все още има чувства към теб и може би мисли, че може да те спечели пак. Момчето, което харесваш сега не иска да пречи на приятеля си.. може би приятелството му пречи да бъде с теб. (: Попитай го.

+1

DREAM95
11-05-2010, 05:21
апффф недей прави грешката да тръгниш с най-добрия си праиятел ... щот накрая ще станите пълни непознати.. е можи и да греша ама аз със "BFF -тоо " ходихме кат бяхме по малки .. и преди време пак.. ии ся се едно не се познаваме хаха недей прави грешката... просто си задръж приятелството и хвани някой друг :)



извинявам се за правописните грешки :-D

LovEsIckk
11-05-2010, 13:54
Ма аз ходих 2 часа с най-добрия му приятел,после разбрах,че съм влюбена с него.Предложих му до като гледахме филмчета по Disney Chanel,пък той харесва най-добрия си приятел.. Ама ние сме на 12,разбирети нъ!

boobooboo
11-05-2010, 18:29
WTF боже ... СТОЙ СИ НА ГОДИНИТЕ момиче недей си хаби "детството" с някфи пикльовци...
0бичала го трънции.... ти любов незнаеш какво е .. хахаа гледайте си детските и си играйте с куклите

Spikeey
11-05-2010, 18:38
Ами щом си му признала чувствата си, а той по тактичен начин се е измъкнал, значи нямаш шанс с него. Нещата едва ли щяха да се развият по този начин ако те харесваше, както смяташ. Има и друг вариант - може наистина да си права, но и той самият да не знае защо те е отблъснал --> не е наясно със себе си. И в двата случая не си заслужава да се занимаваш.
+1 100% e така
http://weed-forums.com/images/smilies/rambo_.gif

Rashugun
11-05-2010, 18:45
Щом не се е съгласил... значи надали те харесва толкова колкото си мислиш.

wasch0
11-05-2010, 19:12
Деца,деца

П.П. Гледай си филмчетата,учи и не се тормози :)