PDA

View Full Version : Как да намекна ?



KinkiDinki
11-04-2010, 18:04
Как да намекна, че имам чувства към нея ?

DarkGirll
11-04-2010, 18:08
Ми прави й комплименти,навъртай се около нея,закачай я или просто и признай..Успех.. :smt001

sasha_90
11-04-2010, 18:09
Като за начало трябва да си себе си.Не се прави на какъвто не си,за да не постигнеш обратният ефект.Бъди мил с нея,обръщай й достатъчно внимание,обаждай й се,кани я да излизате.Тя е момиче и ще разбере намекът,поне така си мисля.

OldSchoolRebel
11-04-2010, 18:16
Никога не си "просто признавай". Резултатът е много тъп. Хората се стряскат... ъъъ, поправям се, момичетата се стряскат, когато им го кажеш, звучи много ангажиращо. Комплименти, завързване на разговор, тия неща.

DREAM95
11-04-2010, 18:18
гледай я влюбено :-D

CyberMeX
11-04-2010, 20:40
Прави и комплименти ама уж на маитап и като се усети и те почне да те разпитва заобиколно като партизанин на разпит, тогава си признаваш пак на шега :).

DREAM95
11-05-2010, 08:18
Прави и комплименти ама уж на маитап и като се усети и те почне да те разпитва заобиколно като партизанин на разпит, тогава си признаваш пак на шега :). и това е вариант :)

LovEsIckk
11-05-2010, 13:55
С думи. Ако не ти стиска - с жестове.

Ssummerjam
11-05-2010, 17:50
Не намеквай, натвъри. :-s

drakon44
11-05-2010, 21:59
И аз преди време,имах проблем като твоя,но да ти кажа честно това което ми препорачаха (за моя случай) беше лошо.Казаха ми да и го кажа директно,но това беше лоша идея,защото тя се отдръпна.Други ще ти кажат,прави и комплименти,но пък може да се окаже,че изглеждаш като мазник.Виж сега неискам да ти казвам да неправиш тези неща,а искам да ти кажа,че за всеки е индивидуално.Ти я знаеш какъв хареактер е ,и предполагам,че ще можеш да прецениш сам,какъв е най-правилня подход.Другото дето искам да ти кажа,прочети из сайта има много стати по твоя проблем,и още много интресни неща ;)
Дано съм помогнал

NaGaStYlE
11-06-2010, 05:51
овърти нещата,объщенията "сладур,красавица и такива" не трябва да те притесняват,ако не ти идва от вътре няма как да стане ... 8)

jghgh
11-06-2010, 18:13
С думи. Ако не ти стиска - с жестове.
Обратното... оО

Ако не ти стиска с жестове, опитай с думи.. В днешно време всеки може на думи :)



И помисли над поста на drakon44.
Прекаленото количество комплименти и мазни закачки дразнят според мен.
Шегувай се умерено, и не толкова неща, свързани с нея. Шегувай се с други неща (музика, филми, изцепки) и гледай дали се смее и дали се чувства готино в компанията ти. Може и да се допираш някак до нея, да видиш дали се отдръпва - но го правиш неволно. Примерно ако ходите се доближаваш малко по-близо, но го прави все едно е нещо естествено и с периферно зрение виж дали се отдръпва или потръпва от очакване за нещо повече (като например да я прегърнеш)


Действия > Думи


И само да ти кажа, че избързването с прегръдката може да е много лош вариант, ако се срещате отскоро.
Ако си сигурен, че те харесва, пак не я налазвай на мига, ами я изпържи малко от очаквания и т.н. Повечето момичета обичат да се чувстват похитени и да има интрига :lol: Така че, ако те харесва, недей да извършваш всичко в един ден - и прегръдки, и целувки и т.н.


Неадекватникът OldSchoolRebel колкото и да е неадекватен, е дал много добро мнение по темата ;]

annie96
11-06-2010, 20:04
С думи. Ако не ти стиска - с жестове.
Обратното... оО

Ако не ти стиска с жестове, опитай с думи.. В днешно време всеки може на думи :)



И помисли над поста на drakon44.
Прекаленото количество комплименти и мазни закачки дразнят според мен.
Шегувай се умерено, и не толкова неща, свързани с нея. Шегувай се с други неща (музика, филми, изцепки) и гледай дали се смее и дали се чувства готино в компанията ти. Може и да се допираш някак до нея, да видиш дали се отдръпва - но го правиш неволно. Примерно ако ходите се доближаваш малко по-близо, но го прави все едно е нещо естествено и с периферно зрение виж дали се отдръпва или потръпва от очакване за нещо повече (като например да я прегърнеш)


Действия > Думи


И само да ти кажа, че избързването с прегръдката може да е много лош вариант, ако се срещате отскоро.
Ако си сигурен, че те харесва, пак не я налазвай на мига, ами я изпържи малко от очаквания и т.н. Повечето момичета обичат да се чувстват похитени и да има интрига :lol: Така че, ако те харесва, недей да извършваш всичко в един ден - и прегръдки, и целувки и т.н.


Неадекватникът OldSchoolRebel колкото и да е неадекватен, е дал много добро мнение по темата ;]


^ според мен това е най-добрата идея :) .. после сподели ако има напредък :D :P

ScarletBite
11-06-2010, 20:06
Ухажвай я, кавалерствай й, интересувай се от нея и живота й. Всичко това, без да се натрапваш.