PDA

View Full Version : nadutite guski v moq klass...



efy
11-04-2010, 19:57
как да се предпазя от непрекъснатите нападки на надутите и завистливи патки от моя клас....преживях толкова голяма зявист от тяхна страна и от едно самоуверено и щастливо дете се превърнах в затворено депресирано момиче...винаги съм била толкова учтива с тях но те винаги са ме използват...винаги намират начин да ме наранят и ми писна да съм искрената и наивна глупачка.. нз как да спра не искам да ги забелязвам но не мога ...искам да съм като скала студена към тях и да не ми пука ала не ми се получава...КАКВО ДА ПРАВЯ??КЪДЕ ГРЕША? :(

DREAM95
11-04-2010, 20:08
надувай се и ти дигни си самочувствието , те виждат че си с ниско самочувствие и се базикат с тебе ,от личен опит дигниго и ще видиш как ще се отнасят :) не ги мисли това ти е грешката гледай на пред :? :) споко

bob4oto1
11-05-2010, 07:45
Според мен ти си затворено момиче което не е отворено за нови неща ! Ако искаш съученичките ти да има уважение трябжа да си по агресивна към тях ( по студена и игнорираща ) и да започнеш да се занимаваш с момчетата! ! Ако се харесаш на тях те ще те защитават до една степен !

ПС:Тва е от моита гледна точка на момче!

DREAM95
11-05-2010, 08:13
Според мен ти си затворено момиче което не е отворено за нови неща ! Ако искаш съученичките ти да има уважение трябжа да си по агресивна към тях ( по студена и игнорираща ) и да започнеш да се занимаваш с момчетата! ! Ако се харесаш на тях те ще те защитават до една степен !

ПС:Тва е от моита гледна точка на момче!
ами така си :) споко

OldSchoolRebel
11-05-2010, 08:29
Според мен ти си затворено момиче което не е отворено за нови неща ! Ако искаш съученичките ти да има уважение трябжа да си по агресивна към тях ( по студена и игнорираща ) и да започнеш да се занимаваш с момчетата! ! Ако се харесаш на тях те ще те защитават до една степен !

ПС:Тва е от моита гледна точка на момче!

Доста точна обзервация, съгласен съм.

efy
11-08-2010, 08:30
Благодаря ((: ще опитам