PDA

View Full Version : Хора, к'во да правя?



cherinka
11-04-2010, 21:09
Здравейте!
Ужас! Поболяла съм се!
Гаджето не ме слуша като му говоря! Не вниква в смисъла на думите ми и контекста на темата, за която му говоря!
Проведох разговор с него на тази тема МНОГОКРАТНО.
От него чувам само "НЕ искам да се караме. Полудявам като ми се развикаш".
Одеве пак се скарахме, пак за някаква глупост, ама аз трупам, трупам, врътнах си гъзa и си тръгнах. Звъннах му точно 4 пъти, той затваряше. Последваха известни арогантни смс-и от моя страна 8-) , а сега оправданието му беше "Не ти вдигнах, защото щяхда ти наговоря глупост, исках да изчакам да ми мине".
Сега пак говорихме, той само повтаря "обичам си те, не искам да се караме, никой не е перфектен", тва ти, онва ти.
Проблемът е как да му набия в тиквицата да спре с тия изказвания, 'щото съм си бурна натура и не мога без да викам. А и аз за да се развикам значи нещо е станало. Всеки ме познав акато уравновесен и спокоен човек, приятелите ми никога не са ме чували да крещя, викам или друго по-така от моя страна, а тоя лишпер ме кара да повишавам тон.
Самичка ще си докарам някоя язва, не издържам!
Пепел и жупел трябва да има. Къв такъв спокоен го намерих...не знам

Искам да ме слуша! А не съм няква да му надувам главата и да му натяквам т.нар. "женски глупости", мнооо смислени неща си му говоря 8-)

DREAM95
11-04-2010, 21:49
явно е прекалено расеян , привлечи му вниманието някак си :?

frozendeath
11-04-2010, 22:07
... 'щото съм си бурна натура и не мога без да викам. А и аз за да се развикам значи нещо е станало. Всеки ме познав акато уравновесен и спокоен човек, приятелите ми никога не са ме чували да крещя, викам или друго по-така от моя страна...

Я пак? :-o

Jessie
11-04-2010, 22:36
Струваш ми се прекалено опасна. :D Като мене. И аз обичам така да стоят нещата. И моето момче казва същите неща, но при нас нещата стоят уж в застой, щото тва "не-искам-да-се-караме" нещо го подкрепям и аз. :D

DREAM95
11-05-2010, 05:17
Струваш ми се прекалено опасна. :D Като мене. И аз обичам така да стоят нещата. И моето момче казва същите неща, но при нас нещата стоят уж в застой, щото тва "не-искам-да-се-караме" нещо го подкрепям и аз. :D :D :D :D

OldSchoolRebel
11-05-2010, 05:21
Сигурна ли си, че ти харесва да ти викат? Обясни му го, тогава. Но по-скоро ти ми се струваш не баш наред. Той ти се радва, доволен е, не иска да крещи, ти искаш да се карате за да си поддържате по-добре връзката. Странни хора. :grin:


Абе, черинке, ти нали беше скъсала с него?

radeberger
11-05-2010, 07:06
Ако му говориш за неща, който не го интересуват е нормално, до някъде, да не те слуша.

DREAM95
11-05-2010, 07:07
Ако му говориш за неща, който не го интересуват е нормално, до някъде, да не те слуша.
съгласен :)

anonimchetou
11-05-2010, 08:53
Аз не разбрах смисъла на това, което написа. Обясняваш как ти си бойна натура , а той ти казвал еди какво си. Дай поне пример за какво се карате , за да видим за какво става дума и да ти кажем някакво адекватно мнение. От поста ти разбрах , че ти си бойна натура и искаш да крещиши да викаш, а той е по-спокоен и не обръща внимание на изблиците ти.. И сигурно не съм разбрала правилно ама то нямаше и как това да се случи.

BlindedAngel
11-05-2010, 09:24
Ако беше моя приятелка и ми се разбучиш ей така, какъв шамар щеше да отнесеш бедна ти е фантазията...Вместо ти да го слушаш, той тебе.Ха - ха.Скрий са... 8)

dPa3HuTeJl
11-05-2010, 09:28
Ако беше моя приятелка и ми се разбучиш ей така, какъв шамар щеше да отнесеш бедна ти е фантазията...Вместо ти да го слушаш, той тебе.Ха - ха.Скрий са... 8) А ей такива олигофрени като тебе който удрят момичета като ги видя и живи ги заравям 8)

OldSchoolRebel
11-05-2010, 09:35
Ако беше моя приятелка и ми се разбучиш ей така, какъв шамар щеше да отнесеш бедна ти е фантазията...Вместо ти да го слушаш, той тебе.Ха - ха.Скрий са... 8) А ей такива олигофрени като тебе който удрят момичета като ги видя и живи ги заравям 8)

Него трудно ще го заровиш. А има женски, които си го просят просто, тъй че донякъде съм съгласен с Ангела.

А иначе, BlindedAngel, не съм сигурен, че cherinka е от тия, дето си го заслужават боя. В смисъл, разбирам да проявява някакво неуважение, или да си го върта на пръста нещо - не, тя просто е от онзи тип, който обича да спори, сигурно е зодия Овен, така че не може да `и се сърдиш толкова - те просто са такива.

BlindedAngel
11-05-2010, 10:03
За шамар не говорех баш в буквалния смисъл, но като цяло това поведение от момиче, тип "шефа" хич не го харесвам, а още повече пък да ми се прави на интересна защо не съм я бил слушал... 8)

cherinka
11-05-2010, 13:51
^ ти си уникална скица
не ти говоря за слушане от оня род "ще ме слушаш кво ти казвам да правиш", а когато разговаряме не ме слуша, просто изчаква да се доизкажа и да сменим темата в друга насока, по-приятна за него. Става въпрос опитвам се да му обясня какво куца в отношенията, кое трябва да се промени, ала бала, кое ми харесва и кое не, той просто седи и ме гледа тъпо. Казвам му кое не ми харесва в поведението му и все едно не сме водили никакъв разговор. Продължава да си прави каквото той си знае. Дразня се от негови дребни навици, жестове, думи, приказки. Казах му и на него, че не мога да изсисквам да се промени в някоя насока, а трябва и аз да променя нещо в себе си, и директно си го питах кое не му харесва в мен, какво иска да подобря и аз и той мълчи, не си казва... Явно иска да си мисля, че харесва всичко в мен, само и само, за да се чувствам добре и да си викам "брех, виж го тоя, всичко ми харесва, чувствам се като принцеса с него"....

След като съм провела всякакъв разговор с него и съм му повторила сто пъти кое не ми харесва и че като продължава в тоя дух ще остане без мен, следващия момент когато стори същото нещо е как, подяволите, д а не се развикам ?!

Като кон с капаци е, не искам некви коренни и драстични промени, а дребни неща, които и него биха го накарали да се почувства добре.

..

А и многократно в този форум и попринцип и сред обществото, между хора с всякакви взаимоотношения всеки съветва всеки "разговаряйте", "говорете", "кажете си всичко, което ви е присърце и ви тежи и не тежи на душата", и след като той не разбира и дума от това, което му говоря, какво следва? Да почна и аз да се държа като него, да види на мен какво ми е (било) когато той е направил абсолютно същото ли? И тва ли е правилния начин, според вас? (последният ми въпрос може да се разгледа и като риторичен) 8-)

BlindedAngel
11-05-2010, 14:11
При това положение - ОК съгласен съм.Грешно съм разбрал от първия ти пост.А иначе прави някви неща дето него ще го подразнят.Малко тъпо е един вид да му връщаш така, но понякога няма друг начин 8)

dange3r
11-06-2010, 12:55
Ако му говориш за неща, който не го интересуват е нормално, до някъде, да не те слуша.
съгласен :)
Аз също...

sunshinepp
11-06-2010, 15:49
Съвсем нормално е.. с такъв човек не можеш да се разбереш. Била съм в такава ситуация, той просто ще мълчи докато не му писнат всички тези караници от твоя страна и нали знаеш, че едно нещо рано или късно омръзва. Може би трябва да си го приемеш какъвто е. Ако наистина го обичаш не позволявай на някакви дреболий да ви разделят, защото после горчиво ще съжаляваш! Повярвай ми! :)

gerilovedani
11-06-2010, 16:12
Щом не те слуша...скасайте бе хора :( и аз имам такова момченце,казвам му че искам да се обажда по тела,Тоййй нее и не звънка...ще го потърпа още малко...
Амии сложи негова снимка и ще ти кажа ,дали е добро момче :-P

jghgh
11-06-2010, 17:09
"обичам си те, не искам да се караме, никой не е перфектен", тва ти, онва ти.

О, мразя го това...
Аз не издържам без скандал, бурни емоции, да се доказваме един на друг ;)
А не някой да ми се обяснява като РЕТАРД че ме обичал, или че никой не е перфектен.. : ? Бла-бла, последното го знам ;) А и е тъпо ВСЕКИ ПЪТ с това да се измъква при скандал... направо го презирам тва.

Действия > Думи

Мразя го и това "не искам да се караме", само защото (приятелят) е толкова бавен, тъп и ретардирал, че не може/иска да предприеме действие, и предпочита да се измъква като пръдня в гащи!
Ако може да сте бавни и флегматични и да не си мръдне пръстчето при проблем... За мен това си е чиста проба 'непукание', един вид изобщо не ви пука за скарването с вашето момиче.


Пълен 'тард е момчето ти, поне по цитираното :lol:




пп1 много ми се хейтва днес ;]
пп2 мдам, знам че след тоя пост може и да последват кофти коментари, но съм си такава. това съм аз