PDA

View Full Version : Искам отговори!



Spikeey
11-04-2010, 22:51
Не мога да разбера, момичетата от класа ми за прост ли ме смятат.Преди 2 седмици идва неква усмихната до уши и ми вика, че некъв 23 годишен и искал телефона и скайпа, ОК възможно, ама 4 дена по-късно някъв друг 20 годишен също я забивал и днеска пак... някъв на 21 и се натискал http://weed-forums.com/images/smilies/16878235-Ti.gif
Просто ми е чудно, за какво всичките момичета постоянно се хвалят с някакви 2 пъти по големи от тях... и на всичкото отгоре си мислят, че им се вярва и си говорят с ебаси самочувствието...

ImmoralMind
11-05-2010, 02:08
Защото... Не знам всъщност.
Аз също винаги съм се чудил. Aко съм на тяхно място ще го крия тоя факт.

DREAM95
11-05-2010, 05:32
защото си мислят , че е голяма работа тва да излиза с батко всяка година в повече е гордост за тях . примерно , момиче на 17 с батко на 20 той може да и предостави много повече от един нейн набор примерно защото: има кола и я разкарва с нея возия за нейно удобство и е пълнолетен може да я заведе на дискотека , има повече финански , бачка пича , може и да спи у тях при него абе много неща може един баткто сравнение с връсниците и... :) дано да съм бил полезен

Greennight
11-05-2010, 06:01
Възможно е да казват истината,имам познатая,която като беше на 13 ходеше с 18 годишен....

SWT
11-05-2010, 08:34
защото си мислят , че е голяма работа тва да излиза с батко всяка година в повече е гордост за тях . примерно , момиче на 17 с батко на 20 той може да и предостави много повече от един нейн набор примерно защото: има кола и я разкарва с нея возия за нейно удобство и е пълнолетен може да я заведе на дискотека , има повече финански , бачка пича , може и да спи у тях при него абе много неща може един баткто сравнение с връсниците и... :) дано да съм бил полезен


+1 Много добре казано :) и аз мисля,че причината е едиствено тази

SmilezZz
11-05-2010, 08:55
Защо слагаш всички "под общ знаменател"...
Не всички са такива..
- Но както ти казаха,така си си мислят,че са
голямата работа и че са нещо повече..

StolenBliss
11-05-2010, 12:06
Защо слагаш всички "под общ знаменател"...
Не всички са такива..
- Но както ти казаха,така си си мислят,че са
голямата работа и че са нещо повече..

+1 Не слагай всички под общ знаменател. Аз съм момиче, но според мен тва е баси тъпото и кифленско :?

Reaper93
11-05-2010, 12:31
Да, не слагай всички под общ знаменател, но честно да кажа по-голямата част са такива...

От моя клас(в който има 14 момичета), точно 13 тичат по по-големи...

ImmoralMind
11-05-2010, 12:51
Не мисля, че е нормално.
Аз имах възможността да ходя с една 25 годишна и то много добричка. Беше си интересна, красива, па и умна, ала просто тая разлика ми се струва не особено нормална, а и не изпитвах нещо към нея.

Spikeey
11-05-2010, 16:29
Защо слагаш всички "под общ знаменател"...
Не всички са такива..
- Но както ти казаха,така си си мислят,че са
голямата работа и че са нещо повече..

+1 Не слагай всички под общ знаменател. Аз съм момиче, но според мен тва е баси тъпото и кифленско :?
Прави сте, извинявам се наистина не са всички, но повечето са такива.

BeezyJey
11-05-2010, 17:07
За жалост да, макар че не намирам никаква нормална причина защо да се фукам с това ,че излизам с момче което е с 10 години по-голямо от мен.

MidnightTornado
11-05-2010, 20:44
За да видите колко са вървежни

zdrasti9182
11-06-2010, 05:16
Харесва те и иска да ти привлече вниманието. А ти спиш :-D
Едно момиче не се хвали с такива "завоевания" пред момчета.
Ако е вярно, ще го споделя с приятелките си, даже ще го пази в тайна.
Момичетата, които се занимават с "батковци" изобщо не поглеждат връстниците си, какво остава да им се хвалят

BeezyJey
11-06-2010, 09:12
Да бе, ще го пази в тайна, явно си назад с материала. :razz:

zdrasti9182
11-06-2010, 09:22
Може и да съм - даже много назад. :-D
Май не съм наясно с категориите :-o

sToyAncHo
11-06-2010, 18:05
Като ти дойде кифлата и кажи: Мене пък една 18 годишна ми се сваля и ми каза, че съм много готин. :D Няя е мм ти пък кфо се засягаш пък

Spikeey
11-06-2010, 18:13
бе незнам :D просто много мразя да видя някоя ей така да си говори, да е ОЧЕВИДНО, че лъже и да си продължава се едно и тя си вярва :lol:

sToyAncHo
11-06-2010, 18:23
Ем човек е толкова голям колкота са мечтите му. Сигурно се сгъват на 2, че да вървят по коридорите, ама не се спичай. Поздравявай и подминавай с усмиФка 8-)

Tempest
11-06-2010, 20:52
Не мога да разбера, момичетата от класа ми за прост ли ме смятат.Преди 2 седмици идва неква усмихната до уши и ми вика, че некъв 23 годишен и искал телефона и скайпа, ОК възможно, ама 4 дена по-късно някъв друг 20 годишен също я забивал и днеска пак... някъв на 21 и се натискал http://weed-forums.com/images/smilies/16878235-Ti.gif
Просто ми е чудно, за какво всичките момичета постоянно се хвалят с някакви 2 пъти по големи от тях... и на всичкото отгоре си мислят, че им се вярва и си говорят с ебаси самочувствието...

мислят, че по-голем=по-пораснал... а то зависи до човека.. тия на 21-2 искат лесни мишенки (повечето), а момичетата търсят "истинска любов" и мислят, че като угаждат на батката ше живеят щастливо за вечни времена...

the shit we live in.. deal with it, be a jerk :)

melinnna88
11-07-2010, 03:54
А всъщност батковците гледат само да ги прекарат :D