PDA

View Full Version : влюбена съм



gerchetoo
11-05-2010, 01:24
помогнете ми...запознах се преде 2 години със момче ...влюбих се ...постоянно късаме и трагваме пак ...не мога да разбера защо след всякя друга се връща при мен ...вие как мислите

DREAM95
11-05-2010, 04:55
постатайте се да имате по-продължителна връзка , явно си умръзвате бързо ... :?

SmilezZz
11-05-2010, 05:02
Според теб защо се връща при теб.. ? ?
Според мен не е от любов,но ти си го познаваш
най-добре и би трябвало да знаеш,отговора на
въпроса ти "Защо"..

OldSchoolRebel
11-05-2010, 05:30
Защо се връща? Защото го приемаш, от една страна, от друга...

...има едно правило. Ако искаш да видиш колко те обича някой, пусни го да си върви. Ако се върне, значи те обича. Но ако си тръгне няколко пъти и си тръгне, правилото се ебава с теб. :-D

ParisHilton
11-08-2010, 18:59
Защо се връща? Защото го приемаш, от една страна, от друга...

...има едно правило. Ако искаш да видиш колко те обича някой, пусни го да си върви. Ако се върне, значи те обича. Но ако си тръгне няколко пъти и си тръгне, правилото се ебава с теб. :-D


+1 :P

sasha_90
11-09-2010, 13:00
Връща се след всяка друга при теб?Отговорът се подразбира.Не обича да е сам,а знае,че винаги го приема обратно.Ето затова винаги се връща.Показала си му колко си лесна и че при теб винаги ще има успех,колкото и да те е наранил.Осъзнай се!Струва ли си?Щом веднъж,два или три пъти не се е получило,едва ли и след 100 пъти ще стане.

DREAM95
11-09-2010, 14:42
Връща се след всяка друга при теб?Отговорът се подразбира.Не обича да е сам,а знае,че винаги го приема обратно.Ето затова винаги се връща.Показала си му колко си лесна и че при теб винаги ще има успех,колкото и да те е наранил.Осъзнай се!Струва ли си?Щом веднъж,два или три пъти не се е получило,едва ли и след 100 пъти ще стане. :razz:

Rashugun
11-09-2010, 15:17
Връща се, защото знае, че ще го приемеш.