PDA

View Full Version : 1 месец болна



StolenBliss
11-05-2010, 12:46
Чудех се дали да я права тая тема, щот не знам дали някой ще може да ми помогне, но все пак реших да я направа.
Значи влачи ме настинка вече цял месец. Рязболях се преди месец, след две седмици почти се бях оправила(пиех прахчета, какпи си капах за хрема..такива неща) И после ме хвана пак, та още ме държи. Обличам си се сичко, ама пак. Обстоятелствата са такива, че не мога да ида на лекар.... :? А съм чувала, че ако настинка те държи повече от две седмици, не е на добре .... Вие какво мислите ?

MaLty
11-05-2010, 15:04
Аз по цяла зима съм така .. Като се почне от края на Ноември,та до Февруари .. не знам то си е до организъм ..

TykaSePisheNick
11-05-2010, 19:50
И аз съм така.Започна като лека настинка само с хрема.Две седмици ме влачи, ползвах само капки и аха да се оправя и на другия ден - с подути сливици и болки в гърлото..Сега нещата пак са горе-долу добре, хремата почти я няма и май май ще се оправям..Мисля, че карам 3-та седмица вече.Интересното е, че попринцип не съм болнав.Рядко се разболявам, ама като се разболея ми е доста тежко..Тоя път..Кво ми стана.. xD

bebity92
11-05-2010, 20:55
О и аз съм така от около месец-два.Уж съм се оправила,нищо ми няма и сутрин винаги съм схваната,немога да се мръдна.Ходих веднъж на лекар изписа ми някакви прахчета и нещо за гърлото.Ама винаги съм си така,всичко е до организма.

darkPaladin
11-05-2010, 22:30
мда и всеки организъм е различен както и причините за състоянието му

иначе по темата трябва да се прегледаш

StolenBliss
11-05-2010, 22:38
^Ми точно, че с прегледа трудно ще стане, поради определени обстоятелства.. Абе просто, живея в чужбина, а тук още нямам здравна осигуровка и ще ми резнат главата ако ида.

Иначе, TykaSePisheNick и аз по принцип рядко се разболявам, ама в последно време имунната ми система яко съкс...явно

Moderatorius
11-06-2010, 08:34
Ми то си е такова времето, че просто така се получава. И аз бях доста болничка, оправих се УЖ и след няколко дена пак се разболях. Вярно, че не е толкова сериозно, като първия път, но пак си е настинка. Иначе пий чай с лимон, много помага :D Или само лимон яж.

StolenBliss
11-06-2010, 13:19
^Аз пих чай с лимон, не обичам чай ама пих и пак няма файда..мен най вече хремата ме мъчи :(

Slaveq
11-24-2010, 15:56
на мен за хремата ми помогна Умкалор - това е билков продукт под формата на капки, които се разтварят във вода. Но ако си в чужбина няма да го намериш под това име. Виж в нета го потърси как ще ти излезне името му на латинициа. Четох някъде, че го продават в Европа и в Германия били луднали по него, но не помня със сигурност името под което го продават там, май беше умкалоабо или нещо такова... Успех с хремата :)