PDA

View Full Version : подаръци за коледа



Princessani
11-05-2010, 11:57
идея за подарък за коледа -за любим човек и да е романтично :oops:

vitorio94
11-05-2010, 13:01
Малко си подранила с коледата :razz:

ImmoralMind
11-05-2010, 13:07
Измисли ги сам.
Ако някой друг ти ги измисли, те не струват.

LovEsIckk
11-05-2010, 13:48
Оууу.. Този момент с подаръците най-много го мразя.

3oPuTy
11-05-2010, 14:08
Какъв е смисъла да му подариш нещо хубаво/романтично като няма да си го избрала/измислила ти?!Така се губи цялата оригиналност :? Да не говорим,че подаръците трябва да са от сърце и да са свързани по някакъв начин с подаряващия и човека,за когото са предназначени ... :?

А и самия факт,че не можеш САМА да измислиш оригинален подарък за СОБСТВЕНИЯ ти приятел въобще не говори добре за теб и връзката ви :?

bybz
11-05-2010, 16:04
Ох ама веднага нападате! Понякога и аз много се затруднявам в избирането на подарък за приятеля ми. Смея да твърдя, че го познавам 'до болка' добре и като дойде един такъв специален момент за подарък - СПИЧАМ 'Ами сега..' Подарявала съм му какви ли не работи. И съм разбрала, че най - добре действа подарък, който ще му напомня за някакъв определен момент от вашата връзка...например от запознанството ви и т.н. Или направи като мен, този път го изкарвам даа обикаля да види колко е трудно да се избира подарък ...да си харесва нещо и му го купувам. На някои ще им се стори тъпо, ама поне ще съм спокойна, че той си го е избрал и му е харесало, а не да се чудя...ще му хареса ли, няма ли да му хареса.И обратното...каквото си харесам ще бъде мое...вместо да се затормозява и накраяя да се измъкне с плюшена играчка... :) :) :) :) :)

OldSchoolRebel
11-05-2010, 16:09
Нещо оригинално. В смисъл, аватара на тоя след мен става. Някакво мече с бяла фланелка, а на бялата фланелка написано нещо мило от теб е супер.

П.п. Ако ти трябват съвети какво да напишеш, ето ти три мили неща.

"Твоите очи са единствените, които не съм се опитала да извадя с ножица."
"Мразя лицето ти, майка ти те облича лошо."
"Ако те беше блъснал ТИР, щях да дам 10 % от разходите за надписа по надгробната плоча, от чиста любов."

bybz
11-05-2010, 16:20
П.п. Ако ти трябват съвети какво да напишеш, ето ти три мили неща.

"Твоите очи са единствените, които не съм се опитала да извадя с ножица."
"Мразя лицето ти, майка ти те облича лошо."
"Ако те беше блъснал ТИР, щях да дам 10 % от разходите за надписа по надгробната плоча, от чиста любов."


ех.. много мили неща наистина...

И така между другото "ТОЯ", всъщност май е "ТАЯ" и просто можеше да напишеш потребителското ми име ... направо се пръскаш от любезност...

OldSchoolRebel
11-05-2010, 17:43
И така между другото "ТОЯ", всъщност май е "ТАЯ" и просто можеше да напишеш потребителското ми име ... направо се пръскаш от любезност...

Сори, бибс. Аватарът ти е подходящ като идея, това казвам. И няма откъде да знам, нали се сещаш?

bybz
11-05-2010, 18:13
Хехе просто мислех, че името ми и аватара достатъчно показват, че съм без атрибут ;дд :oops: :grin:

mynichka
11-06-2010, 10:24
хахахахаха и аз това се чудих вчера, преди няколко дена приятеля ми имаше рожден ден и всички идеи ми се изчерпаха, но адски много се зарадва на подаръка. И сега тази Коледа и Нова година има да мисля дооооста време 8-)