PDA

View Full Version : Как да се запозная с момиче



nslit
11-05-2010, 14:29
Така здравейте първо на всички :). Значи моят проблем е че съм страмежлив и има едно момиче от моето училище което съм си харесал, но не мога да отида да я заговоря защото ме е срам.... Четох няколко теми отностно външния вид и смятам че нямам проблеми с него. Моля ви кажете как да оитда да я заговоря, как да се запозная с нея защото наистина много съм си я харесал. :) Благодаря Ви предварително

w0sh
11-05-2010, 14:36
Мощната трябва да си супер перде.

dPa3HuTeJl
11-05-2010, 14:41
Стига бе хора , и едно момиче не можете да заговорите :( Ставате жалки.. какво му е толкова сложното по дяволите, отиваш при нея и я заговаряш , гледай да е сама или и аз не знам .. има толкова много начини и примери че.. направо ми се реве като прочета такава тема вече казвам ви :(

OldSchoolRebel
11-05-2010, 16:14
В свежо имаше някаква статия "Наръчник за мъже", сега ще потърся линк.


П.п. http://procheti.blogspot.com/2009/12/blog-post_05.html

Spikeey
11-05-2010, 16:22
Просто отиваш при нея, казваш и здрасти, ала бала подхващаш някоя тема. Просто е, не разбирам от какво те е срам?

nepowtorima
11-05-2010, 16:33
Абе честно казано не е толкова лесно да отидеш и да я заговориш... Не се знае как ще реагира... От гледна точка вземи да разпиташ за нея поне името и знаеш ли :D :D Така де ще и намериш да речем скайпа ще си попишете... и нещата може да станат... Но да отидеш при нея и да и кажеш оо Здрасти какво става как си или нещо подобно момичето ще избяга или ще ти каже остави ме на мира-какво искаш от мене зависи ама аз по принцип така реагирам-Зависи от момичето ... :D :D ... Попитай за нея... Но тя не трябва да разбира, че я харесваш :) :) :)

gotinataaaa
11-05-2010, 16:50
Абе честно казано не е толкова лесно да отидеш и да я заговориш... Не се знае как ще реагира... От гледна точка вземи да разпиташ за нея поне името и знаеш ли :D :D Така де ще и намериш да речем скайпа ще си попишете... и нещата може да станат... Но да отидеш при нея и да и кажеш оо Здрасти какво става как си или нещо подобно момичето ще избяга или ще ти каже остави ме на мира-какво искаш от мене зависи ама аз по принцип така реагирам-Зависи от момичето ... :D :D ... Попитай за нея... Но тя не трябва да разбира, че я харесваш :) :) :)

Виж аз ако харесвам даденото момче,което ме заговори не бих избягала.Попринцип трябва да си сигурен и че тя харесва иначе ще стане малко неловко :D :oops:

nepowtorima
11-05-2010, 16:55
Именно за това имам предвид да разпита, да се опознаят ... и така нататък... Защото ако пък момичето не го харесва ... Какво ли може да се случи :D :D

Spikeey
11-05-2010, 17:19
Именно за това имам предвид да разпита, да се опознаят ... и така нататък... Защото ако пък момичето не го харесва ... Какво ли може да се случи :D :D
Нищо няма да се случи.

Ssummerjam
11-05-2010, 17:27
Отиди, бий й един юмрук и така запознанството ви ще се превърне в незабравимо преживяване.

nepowtorima
11-05-2010, 17:51
Отиди, бий й един юмрук и така запознанството ви ще се превърне в незабравимо преживяване.

:D :D :D Явно има много "умни" хора в този форум...

Spikeey
11-05-2010, 17:55
Отиди, бий й един юмрук и така запознанството ви ще се превърне в незабравимо преживяване.

:D :D :D Явно има много "умни" хора в този форум...
Има и още как, ей гледай не могат да заговорят момиче.

Ssummerjam
11-05-2010, 17:57
Отиди, бий й един юмрук и така запознанството ви ще се превърне в незабравимо преживяване.

:D :D :D Явно има много "умни" хора в този форум... Някои са още по-умни, щом съдят от един-единствен коментар за човек, който и капчица не познават. :wink:

rawrXD
11-07-2010, 09:57
О.о аз не бих избягала..

Смисъл, примерно нали сте в едно училище - имаш причина да я добавиш във Фейсбук (ако и двамата имате >_>). Там вземи я заговори, ала-бала, как си, що си, каква музика слушаш ;3
Ако сте един стил нямаш никакъв проблем и в даскало да я заговориш - принципно на мен лично ми е приятно да ме заговарят хора, които се обличат като мен, слушат същата музика, и т.н. ^^ Кой знае пък, може и тя да те е харесала, пък и нея да е срам, а повечето такива момичета чакат момчето да ги заговори първо. °.°
Можеш и да я спреш, когато е някъде с приятелките си по коридора - ако се захилят като луди определено има нещо там XD

Не трябва да си срамежлив за тия неща. Много кофти става - знам от опит, защото и аз си падам по едно такова момче ;о Ако чакаш тя да дойде, нищо няма стане ^^

desi7yyy
11-07-2010, 14:28
няма смисъл да се срамуваш земи и скайпа и започнете да си пишете и после си уговорете среща така ще ти е по лесно

fen7asy
11-07-2010, 15:08
подписът ми е унисекс.. (помага и на момчета и на момичета)