PDA

View Full Version : За приятелката ми ..



SiSi7yYy
11-05-2010, 15:57
Имама само една най-добра приятелка ... познавам я от 2 години :) ... от както се запознах с нея винаги сме заедно ... искам да и подаря нещо специално, така без повод, но не мога да се сетя какво :) някакви идеи ? :?

Sisito941
11-05-2010, 16:36
Ваша снимка в рамка ии нещо друго..примерно един голям букет.. :)

anonymous708973
11-05-2010, 19:21
Нещо, което си я видял да си хареса - книга, примерно. Този малък жест на внимание без повод наистина ще я трогне :)

ecstazy
11-05-2010, 21:13
Никога няма да ви разбера бе хора.. уж най-добра приятелка => знаете какво харесва, ама после не можете да измислите подарък. Не можеш ли да се сетиш какво харесва?


Нещо, което си я видял да си хареса - книга, примерно. Този малък жест на внимание без повод наистина ще я трогне Smile+

Аз примерно в момента правя фигурки от моделин и сичките ми фр адски много се израдваха :)

SiSi7yYy
11-06-2010, 06:49
Никога няма да ви разбера бе хора.. уж най-добра приятелка => знаете какво харесва, ама после не можете да измислите подарък. Не можеш ли да се сетиш какво харесва?


Нещо, което си я видял да си хареса - книга, примерно. Този малък жест на внимание без повод наистина ще я трогне Smile+

Аз примерно в момента правя фигурки от моделин и сичките ми фр адски много се израдваха :)

Eми не знам, за момент изключих.. Като стана дума за книги, тя харесва онази поредица за Пърси Джаксън и боговете но Олимп :)

BeezyJey
11-06-2010, 09:20
Еми супер, значи й купуваш една и готово.

sm_95
11-06-2010, 10:58
Друга идея е например клипче със ваши снимки, красиви спомени и т.н. Има много неща които могат да я трогнат...

xKiFlA
11-06-2010, 11:33
една обща снимка и парфюм мисла че ще е хубав подарък :-)

SiSi7yYy
11-06-2010, 15:07
Друга идея е например клипче със ваши снимки, красиви спомени и т.н. Има много неща които могат да я трогнат...

клипче вече имаме :) :) тя много му се радва :) :D

CrAzYanDlaZy
11-06-2010, 19:32
Веднъж бях подарила на най- добрия си приятел сребърно сърце, което се чупи на две и пише `best friend`, т.е. едната половина остана в мен. Също така и по- рано му бях подарила ключодържател: той беше в две части- бутилка, на която пишеше together и чаша, на която пишеш forever, защото тогава още не бях успяля да намеря сърцето. :D Мисля, че и твоята приятелка би се зарадвала на нещо такова или пък, както предложиха преди мен ваша снимка в рамка е добре идея. Също сега се сетих, че за годишнината на нашето приятелство подарих на най- добрия ми приятел един колаж на картон с наши снимки и под вяска снимка бях написала нещо... всъщност всяка снимка беше от определен момент, който сме преживели заедно, например едната беше спомен, от деня, в който бяхме ходили до Добрич ... :)

a1a2b3v
11-07-2010, 06:08
Веднъж бях подарила на най- добрия си приятел сребърно сърце, което се чупи на две и пише `best friend`, т.е. едната половина остана в мен. Също така и по- рано му бях подарила ключодържател: той беше в две части- бутилка, на която пишеше together и чаша, на която пишеш forever, защото тогава още не бях успяля да намеря сърцето. :D Мисля, че и твоята приятелка би се зарадвала на нещо такова или пък, както предложиха преди мен ваша снимка в рамка е добре идея. Също сега се сетих, че за годишнината на нашето приятелство подарих на най- добрия ми приятел един колаж на картон с наши снимки и под вяска снимка бях написала нещо... всъщност всяка снимка беше от определен момент, който сме преживели заедно, например едната беше спомен, от деня, в който бяхме ходили до Добрич ... :)


Това със сърцето и ключодържателя е добра идея, за снимката и тя става.
Иначе имах 1 гривничка от един приятел дето ми е беше донесъл от морето. Съвсем обикновена с черни топченца и кубчета абе мн е интересна, той има същата. Само дето се сдърпахме и аз спрях да я нося, за да си я носи той понеже си мисля, че ако аз я нося той няма да си я носи пък гривничката е мн яка =Дд. Та още си я пазя и мисля, че е яко ако като ходиш някъде в друг град и вземеш гривна или обици. Не е скъпо, а мн ще се зарадва.
Иначе примерно мисля че се се зарадва е някоя блузка (ще я носи и щеси мисли за теб) , която знаеш че си я е харесала от някой магазин да вземеш момиче горе долу със същите килограми и височина и да я пробва за да и стане. Или като видиш някоя тениска примерно дето мислиш, че ще и хареса взимаш и я и и казваш видях я и си помислих "само като за теб е" или нещо такова :)