PDA

View Full Version : За приятелите в ново училище



Lovelyyy
11-05-2010, 16:39
Здравейте, въпроса ми е като сте били в ново училище и бързо ли си намерихте приятели и доста ли бяха :?

Spikeey
11-05-2010, 16:43
Първия месец само с един пич си лафихме, след това и се сдружихме с момичетата от 10 клас и с тях се размотаваме, само трябва да си забавен и винаги ще ти е лесно да си намираш приятели :)

BrainDamage
11-05-2010, 17:35
Мии да, лесно беше. В началото първата седмица - окей, поопознахме се горе долу, но след 2рата-3тата седмица, като вече всички от класа се бяхме поотпуснали си беше все едно се познаваме от доста време. Ама, ако почнеш да се делиш от другите още в началото, забрави че после ще е лесно да намериш някой, с който с кеф да общуваш. Освен, ако тия дет се делят не са повечко 8-)

Lovelyyy
11-05-2010, 18:02
Ами ако просто си такъв по срамежлив :?

Greennight
11-05-2010, 18:08
Еми аз съм в ново даскало тая година и от 30 човека със 5-6 си лафя засега,но мисля че е достатъчно :)

Rashugun
11-05-2010, 18:49
Хъх, защо трябва да намираш " приятели " то т'ва си е доста трудна задача.
Аз съм за втора година и смело бих заявил, че приятели НЯМАМ. Разбирам се с определен окръг от хора и това е.

tarlyo
11-05-2010, 18:51
То трябва да си некъв супер скован робот за да не си намериш приятели в класа

Spikeey
11-05-2010, 18:54
Хъх, защо трябва да намираш " приятели " то т'ва си е доста трудна задача.
Аз съм за втора година и смело бих заявил, че приятели НЯМАМ. Разбирам се с определен окръг от хора и това е.
Няма такова животно като "приятел" има само познати с който се разбираш добре, па да не говорим за тея "Най-добри приятели" or whatever the fuck... който след това се оказват "Най-големи врагове" и ми е много смешно как някой момичета си сменят "BFF"-та през ден :lol:

Rashugun
11-05-2010, 18:59
То трябва да си некъв супер скован робот за да не си намериш приятели в класа
Не е така. Ако класа ти са чалгясали чернилки от турски произход ? Примерно моя са нещо такова и нямам и грам желание да се сприятелявам с тях.

Spikeey
11-05-2010, 19:04
То трябва да си некъв супер скован робот за да не си намериш приятели в класа
Не е така. Ако класа ти са чалгясали чернилки от турски произход ? Примерно моя са нещо такова и нямам и грам желание да се сприятелявам с тях.
Нищо чудно... то всички момичета и 80% от момчетата са чалгари...

Reaper93
11-05-2010, 19:39
То трябва да си некъв супер скован робот за да не си намериш приятели в класа
Не е така. Ако класа ти са чалгясали чернилки от турски произход ? Примерно моя са нещо такова и нямам и грам желание да се сприятелявам с тях.
Нищо чудно... то всички момичета и 80% от момчетата са чалгари...

Мразя я тая музика...

Lovelyyy
11-05-2010, 19:41
Но ако имаш желание с определени хора да се запознаеш, а пък те там са си групичка как точно да го направиш без да се натрапваш ?

tarlyo
11-06-2010, 04:55
И ко искаш да ми кажеш, че всеки ден по 5-6 часа стоиш на едно място като паметник и не говориш?

KumchoValcho
11-06-2010, 05:29
Аз в новия ми клас съм в хубави дружелюбни отношения със всички
Но пък нямам приятели. Единствено сме на здравей, здрасти, как си и т.н. ии не се караме и т.н.

Lovelyyy
11-06-2010, 12:08
И ко искаш да ми кажеш, че всеки ден по 5-6 часа стоиш на едно място като паметник и не говориш?
Не много ясно има с кой да говоря имам и една приятелка, но ми се искаше там и с други хора, но те са на групичка и затова.... Просто явно не съм такъв тип като тях знам ли :?

DeinStern
11-06-2010, 17:27
Постепенно се опитвай да се сближиш с тях.
Например, иди да хапнеш с тях в междучасието, питай ги за разни неща- добашни, уроци, застоявай се повече при тях. Предполагам, че няма да имат нищо против да си в компанията им, щом казваш, че си пасвате.
Ноо, не си мисли, че ще стане изведнъж. Пък и хората се променят, днес си с тях, утре ще си в друга компания. И все пак, не се отказвай, сближавай се с тях постепенно, все щи постигнеш нещо. :)

sToyAncHo
11-06-2010, 17:52
Като си намериш истинския ФР го поразпитай кфа е обстановката в класа и ако има много деления там гледай по свесничките а у ... ;д ти си знаеш... :) айде успех

Lovelyyy
11-06-2010, 20:53
Еми да всичко става постепенно ама сега ми е малко скучно и само гледам как другите там на групички си се водят и във фейсбук си коментират снимките ...

Lovelyyy
11-07-2010, 11:57
пишете

Spikeey
11-07-2010, 12:04
E какво да пишем? Просто се усмели да ги заговориш!