PDA

View Full Version : Проблемче с едно момиче



vasstop
11-05-2010, 16:59
asdsadasd

SuNsEt
11-05-2010, 17:11
Закачай се и ти с нея и сам и ще си проличи още повече дали те харесва или не.Просто виж как реаргира,когато й отвърщаш на закачките по приятен начин.

nepowtorima
11-05-2010, 17:58
Не знам но по признаците :D :D щом се закача явно те харесва. :D :D Но се пак не знам... Да не е лоша идея и ти да и се закачаш... Или пък като тя не ти казва здрасти значи чака ти да и кажеш... Реши сам как да се сближете :)

vasstop
11-05-2010, 18:03
qwerqrdqw

nepowtorima
11-05-2010, 18:12
О боже ти така се изкара, че не си отворен... А нея както казваш уж, че я било срам, че приятелката и е казала, че те харесва (ама и ти не си сигурен) не те заслужава :? :?

nepowtorima
11-05-2010, 18:17
На колко сте впрочем?? :D :D

vasstop
11-06-2010, 04:59
13123

vasstop
11-06-2010, 05:03
asdasdas

NaGaStYlE
11-06-2010, 05:45
Принципно тя се занимава с по-отворените така да ги наречем и, ако се опитам да се закачам с нея сигурно ще каже едно "Иуул", сещам се един път като се закачаше с мен и една друга се провикна "Мария(името и) харесва Митко(аз)" и тя се почувства някак си нековко, нищо не каза и след 10 минути започна да ме нагрубява едва ли не колко съм грозен за да другите си помислят, че въобще не ме харесва (поне аз така си правя изводи). Де да знам, ако се опитам да се закачам може да ме отхвърли и да стане много неловко :(
Нямам кураж с две думи
и като каже иуул кво губиш ти ? Пускай лафчета,закачай се и ти.Засичайки я кадето и да е базикаи я е сладур каде отиваш,кво правиш,ако се занимава да ти обяснява лошо няма да и кажеш е знам едно място правят страшно готино кафе,лате,експресо,фреш,иск аш ли да го опитаме.Следи реакциите и след сяко твое изказване,действие.Няма какво да загубиш се пак ... 8)

OldSchoolRebel
11-06-2010, 06:07
Принципно тя се занимава с по-отворените така да ги наречем и, ако се опитам да се закачам с нея сигурно ще каже едно "Иуул", сещам се един път като се закачаше с мен и една друга се провикна "Мария(името и) харесва Митко(аз)" и тя се почувства някак си нековко, нищо не каза и след 10 минути започна да ме нагрубява едва ли не колко съм грозен за да другите си помислят, че въобще не ме харесва (поне аз така си правя изводи). Де да знам, ако се опитам да се закачам може да ме отхвърли и да стане много неловко :(
Нямам кураж с две думи


И ти харесваш ТАКОВА момиче? Еб*ти боклука, извини ме за френския. Явно `и пука повече за мнението на другите, отколкото за теб.

DREAM95
11-06-2010, 15:06
Принципно тя се занимава с по-отворените така да ги наречем и, ако се опитам да се закачам с нея сигурно ще каже едно "Иуул", сещам се един път като се закачаше с мен и една друга се провикна "Мария(името и) харесва Митко(аз)" и тя се почувства някак си нековко, нищо не каза и след 10 минути започна да ме нагрубява едва ли не колко съм грозен за да другите си помислят, че въобще не ме харесва (поне аз така си правя изводи). Де да знам, ако се опитам да се закачам може да ме отхвърли и да стане много неловко :(
Нямам кураж с две думи


И ти харесваш ТАКОВА момиче? Еб*ти боклука, извини ме за френския. Явно `и пука повече за мнението на другите, отколкото за теб. така си е :D