PDA

View Full Version : Обеца на езика



wickedgame123
11-05-2010, 17:58
Мисля след 2-3 дена да си направя обеца на езика обаче не съм наясно с някои неща. :-D Бих искала някой който има пиърсинг на езика да ме светнат дали след като го пробия ще мога да пуша и ако не мога колко време ще продължи това,след колко време ще мога да ям нормално и какво трябва да ям... :-D аммммм много ли боли след като мине упойката...а също и дали много се забелязва още отначало фъфленето и обецата,защото баща ми няма да е уведомен.. :D :D иии всякакви други по-специални подробности ... мерси много предварително :D :D :-)

Slamdancer
11-05-2010, 18:24
1 съвет от мен - НЕ си дупчи езика.
Първоначално няма да е желателно да пушиш 1 седмица , първите 3 дена НЕможеш да дъвчеш , само пиене със сламка.Фифли се досота , но не боли много.

wickedgame123
11-05-2010, 18:55
1 съвет от мен - НЕ си дупчи езика.
Първоначално няма да е желателно да пушиш 1 седмица , първите 3 дена НЕможеш да дъвчеш , само пиене със сламка.Фифли се досота , но не боли много.
амииии мисля че достатъчно го искам и си заслужава да изтърпя всичко това...ами фъфленете временно ли е ? :D

dPa3HuTeJl
11-05-2010, 22:07
1 съвет от мен - НЕ си дупчи езика.
Първоначално няма да е желателно да пушиш 1 седмица , първите 3 дена НЕможеш да дъвчеш , само пиене със сламка.Фифли се досота , но не боли много.
амииии мисля че достатъчно го искам и си заслужава да изтърпя всичко това...ами фъфленете временно ли е ? :D Не,цял живот ще фъфлиш .. :?

BeezyJey
11-06-2010, 09:08
1 съвет от мен - НЕ си дупчи езика.
Първоначално няма да е желателно да пушиш 1 седмица , първите 3 дена НЕможеш да дъвчеш , само пиене със сламка.Фифли се досота , но не боли много.
амииии мисля че достатъчно го искам и си заслужава да изтърпя всичко това...ами фъфленете временно ли е ? :D Не,цял живот ще фъфлиш .. :?

Хах, не е цял живот, само докато спадне езика.Освен това при всеки е индивидуално. А авторката, що не се поинтересуваш малко, преди да си дупчиш каквото и да е ? Тук едва ли ще получиш кфалифициран отговор. :lol:

wickedgame123
11-06-2010, 16:27
ами интересувала съм се питала съм,но ми се искаше да получа отговор или съвет от повече хора които има обеца.. :)

wasch0
11-06-2010, 19:45
и аз много искам обаче стават големи инфекции и ме е страх..

ImmortalSportFreak
11-06-2010, 20:37
Рискът да си направите поразии на езика (като инфекции,увреждане на вкусови рецептори и т.н.) е големичък,дори и да сте при най-големите специалисти,тъй че по-добре си спестете тези играчки..