PDA

View Full Version : да избирам?



wasch0
11-05-2010, 19:40
Ами.. като кажа,че съм дебела си представяте нещо огромно за това ще кажа леко пълничка.
На диета съм от 1 седмица, обаче не мога да го съчетая с тренировките. Просто нямам никаква енергия. Треньорката ми каза, че или трябва да ям и да ходя на тренировки или да ям и без тренировки...
Какво мислите ?

Fx1
11-05-2010, 20:05
На каква диета си? След като тренираш, трябва да приемаш достатъчно калории, за да имаш енергия за тренировките, отиди да ти изготвят специален режим, в зависимост от натоварването!
Със сигурност не спирай тренировките, най-вероятно диетаат ти е гладуване и затова така се получава..

unspoken
11-05-2010, 20:09
Зависи по колко ядеш и каква ти е диетата .Ако ядеш(много) без да тренираш,нищо чудно и да минеш от "леко пълничка" към "дебела".А ако от диетата чувстваш,че нямаш енергия...тогава направо я спирай.Обясни по-подробно случая.

Minerva
11-05-2010, 20:12
Хапвай полезни неща в разумни количества. Което значи да си ядеш днес 3 пъти и между тях може плодове, ама не примерно 1 кило ябълки. Звучи тъпо, но за една приятелка диетата в това се измерваше - веднъж на ден, два по много. Не нагъвай пържено, хамбургери и вафли. Яж нормално и си ходи на тренировките и без това е хубаво да се движиш.

wasch0
11-05-2010, 20:19
Диетата е.. не е много здравословна. Гладуване. Денем съм на течности, вечер малко месо. Нормално е да нямам енергия.

fuckme
11-06-2010, 05:39
:shock: спирай тая диета, че ще си докараш някоя болест! отиди на специалист да ти изготви диета спроед натоварването !

meriLinka
11-06-2010, 06:07
здравословен ЛЕК режим+ тренировки

AudreyH
11-06-2010, 08:18
Съветвам те да спреш тази диета. Абсолютно вредна е за един млад организъм. Щом си само леко пълничка, съвсем спокойно можеш просто да се храниш здравословно с определен режим и ще имаш сили за физическо натоварване. Не яж нищо сладко, тестено, хляб, газирани напитки и нека порциите ти са по- малки, но през 2-3 часа. Ще се чувстваш здрава и тонизирана, а не изтощена и уморена.

Infinity
11-06-2010, 08:28
Интересно , ти сама разбираш , че " диетата " ти е суупер нездравословно , но въпреки това продължават да я спазваш.
Мразиш ли се ? :-o Осъзнаваш ли , че при маалко по-продължително спазване на тоя скапан режим ще се озовеш в болницата ?
От колко време го спазваш всъщност ?
Наистина не си мисли , че нищо не може да ти стане и не си играй със здравето си. Най-малкото в този случай , е че цикълът ще ти спре.
Спазвай ЗДРАВОСЛОВЕН режим , включващ всички хранителни групи и осигуряващ ти достатъчно енергия.
Ако наистина проявиш желание да го спреш тоя измислен режим мисля,че тук във форума има хора , които биха могли да ти помогнат.
Аз също бих го направила,защото за съжеление имам достатъчно опит
със подобни режими. Слава Богу , се разминах с възможно най-малките проблеми , коаго можех да имам , така че бих ти помогнала да си иградиш добър режим.
В случая избираш между - ЗДРАВЕ / БОЛЕСТИ. :)

Minerva
11-06-2010, 10:55
Това не е диета, това е гладуване. Спри и се осъзнай, понеже след някой ден може да нямаш сили и от леглото да станеш.

wasch0
11-06-2010, 15:18
Ще предложите ли някакви диети?

http://tinypic.com/view.php?pic=2ut0yrr&s=7 - краката
http://tinypic.com/view.php?pic=8pip&s=7 - по-черната, с дънките

Започнах диетата, защото ми омръзна всички да ме убиждат вкючително пирятели,семейство, че дори непознати. Днес си стоя на една люлка и идва малко момченце,което сяда зад мен.. С него идва друго момченце и започва:
- Дебеланка до дебеланка седна..вий дебелите сте много тъпи хора и т.н.
Засегнах се,защото това е най-слабото ми място ( човекът,който ОБИЧАМ ме отхвърля заради това..)

Minerva
11-06-2010, 20:31
Много е глупаво да се водиш по чуждото мнение, особено на някакви лапета. А да не говорим за този човек, който те отхвърля, че освен една яка майна в лицето друго не бива да му дадеш.
Според мен не си изобщо дебела, къде си тръгнала да си прецакваш здравето от малка.

fortvilelse
11-06-2010, 20:36
Много е глупаво да се водиш по чуждото мнение, особено на някакви лапета. А да не говорим за този човек, който те отхвърля, че освен една яка майна в лицето друго не бива да му дадеш.
Според мен не си изобщо дебела, къде си тръгнала да си прецакваш здравето от малка.
+1... пък ако толкова те дразни ходи на фитнес или тичай.. но не се съсипвай с диети..

wasch0
11-07-2010, 07:07
тренирам лека атлетика :D определено не си личи!

fortvilelse
11-07-2010, 08:03
Ами откажи се от атлетиката и просто бъди здрава. Не знам защо всички се съсипват с диети, гладуване и простотии.. Всичко е до ген. Ако трябва да си слаба ще имаш суперския метаболизъм, ще се тъпчеш и ще си слаба. А ако не е така просто не яж в излишък и не се притеснявайза килата.. Перфектни хора няма.. Не си съсипвай здравето.. дори и това да значи да си носиш някви излишни кила..Аз познавам много хора, които нямат перфектна структура и са страхотни и лъчезарни и въобще слънца.

wasch0
11-07-2010, 08:37
категорично няма да се откажа! :D
ако се откажа ще стана двойно по-трътлеста :D

bbabyy
11-07-2010, 09:58
Яж храни с повече хранителни вещества. Не яж 'боклуци' - вафли,снаксове, чипсове.

Minerva
11-07-2010, 10:47
^ Точно така. Авторке, наистина много хубаво момиче си, не си втълпявай глупости и не се измъчвай. Нагледала съм се на гадни истории с тия кила и да не кажа, че най-скорошната завърши в психиатрия, което е недопустимо и жалко.

wasch0
11-07-2010, 10:53
Ами.. не се очудвам. По едно време и аз бях в такава депресия.. Ужасно е да те отхвърлят заради външния вид :? Винаги ще помня обидите..

Fx1
11-07-2010, 11:40
Ами откажи се от атлетиката и просто бъди здрава. Не знам защо всички се съсипват с диети, гладуване и простотии.. Всичко е до ген. Ако трябва да си слаба ще имаш суперския метаболизъм, ще се тъпчеш и ще си слаба. А ако не е така просто не яж в излишък и не се притеснявайза килата.. Перфектни хора няма.. Не си съсипвай здравето.. дори и това да значи да си носиш някви излишни кила..Аз познавам много хора, които нямат перфектна структура и са страхотни и лъчезарни и въобще слънца.

Не съм съгласна - първо в никакъв случай да не се отказва от атлетиката и второ, генът има значение, но малко са хората, които набиват дюнери всеки ден, ядат много и не им личи!

http://tinypic.com/view.php?pic=8pip&s=7

Ти си лявото момиче, така ли?!? Е, извинявай, къде видя да си дебела?!?! Другото момиче и то не е дебело, но е малко по-пълно. Ако за това те обиждат, нямам думи, интересно къде живееш и как изглеждат обиждащите.

Тренирай си, и както казах, отиди да ти изготвят специална диета за твоя режим. С гладуване нищо няма да стане.

И между другото, каза, че "приятелите ти" те били обиждали - това не са никакви приятели. Поне приятелите си ги избираме сами, за разлика от семейството.

Не чакай някой тук да ти препоръча диета, нали тренираш, помоли треньорката да ти помогне и да те насочи!

Minerva
11-07-2010, 12:46
Абе тука не става дума за тва да се депресираш просто заради думите на другите. Момичето беше седмица на системи само за да успее да издържи пътуването до клиниката. Физически става дума. И колкото и да я хранеха насила и венозно всеки ден се стопяваше с килограми! За това трябва човек да е много силен и да не се поддава.