PDA

View Full Version : Мълчанието - защо?



waller12345
11-05-2010, 21:32
Тук вече наистина започвам да се притеснявам... Закво не мога да говоря, когато съм с гаджето си(не само с едната, а при всяка беше така) просто не мога да измисля нещо, което да им разкажа и т.н. Нямам нек'ви интересни случки и такива неща и постоянно се чувствам скучен, защото не говоря много, когато съм с гадже(даже може да се каже почти изобщо)... ТОВА ДА НЕ ГОВОРЯ МНОГО, МНОГО ЗНАМ, ЧЕ НЕ Е ОТ СРАМ, ЗАЩОТО НЯМАМ НИКАКЪВ СРАМ ПРИ МОМИЧЕТА, ГАДЖЕТА И Т.Н. НО НЗ ЗАКВО НЕ МОГА ДА ИЗМИСЛЯ НЕЩО ДА ИМ ГОВОРЯ...

Сега ще ми кажете, че човек, когато иска може да направи всичко, НО... много искам и аз да говоря безспирно, ама не става просто не мога да измисля няква тема на разговор и т.н.

При фр-тата си говоря точно без да спирам, така да се каже, но когато сам с гадже/момиче не е така... КАТО НЕ Е ОТ СРАМ ОТ КВО Е ДА ***... НЕ МОГА ДА СИ ОТГОВОРЯ НА ТОЗИ ВЪПРОС

Почти всяка връзка ми се разваля точно заради това, че си мълча... Вече започвам да си мисля, дали преди да тръгна с някое момиче, да й кажа, че съм малчелив и не мога да измисля тема за разговор...

ИНАЧЕ ВСИЧКО Е НА МАКС, ПРЕКРАСНИ МОМИЧЕТА И ВСИЧКО Е СУПЕР, АМА КОГАТО ИЗЛЕЗИМ ТАКА И НЕ МОГА ДА ИЗМИСЛЯ НЯКВА ТЕМА И ДА РАЗГОВАРЯМЕ ДЪЛГО...

МОЛЯ ДА НЕ ПИШАТ НЕКВИ, КОИТО ИСКАТ ДА САМО ДА СЕ ЗАЯЖДАТ И Т.Н. ПРОСТО ВЛЕЗТЕ В МОЕТО ПОЛОЖЕНИЕ И МИ ПОМОГНЕТЕ С НЕЩО ВАЖНО...

MidnightTornado
11-05-2010, 21:42
Ее говори за квото ти дойде на момента - птички, пчелички, цветенца.. :D Все нещо ти идва на акъла,сигурна съм.

waller12345
11-05-2010, 21:47
Де да беше така да им говоря за птички и такива простотии... А и повярвай ми нищо не ми идва на акъла, просто постоянно се чудя какво да кажа, какво да кажа и т.н.

А и това не е само когато се видим, а винаги дори и в скайп ми пишат, защо не им пиша, ддз направо кво нз кво да правя

DREAM95
11-06-2010, 19:50
Ее говори за квото ти дойде на момента - птички, пчелички, цветенца.. :D Все нещо ти идва на акъла,сигурна съм. прав си :-D

MidnightTornado
11-06-2010, 22:00
^^ момиче съм :D

Иначе и аз бях така преди 2-3 години, не можех с никого да завържа разговор, но се сближих с няколко момчета и понеже супер много изпростявахме с тях свикнах да говоря и с другите повечко.
Просто не трябва да ти пука кво ще кажеш :D Даже и някакви пълни тъпотии да са - пак е по-добре от нищо.

waller12345
11-07-2010, 14:40
Благодаря ти, дано се справям по-добре... Дайте други мисли/идеи или ддз... :P

blackfireXx
11-07-2010, 15:07
както каза някой по-горе мисли квото ти дойде на ума, аз кви ли не простотий ръся като немога измисля тема на разговор :lol: http://vbox7.com/play:341d5481 етого колегата :lol: няма се притесняваш :lol: аз на всяка втора дума ръся няква простотия :razz:

OldSchoolRebel
11-07-2010, 15:55
Самонавиваш се, че не можеш да говориш, и точно това става. Нищо чудно.

MaxFactor
11-07-2010, 16:27
просто се притесняваш, че това което говориш пред фр-тата не е подходящо за казване пред гаджето :) ;) Нали??Помисли си:да кажем че си разказал някоя глупост пред приятел...а дали пред момичето ти ще можеш?

waller12345
11-07-2010, 20:28
просто се притесняваш, че това което говориш пред фр-тата не е подходящо за казване пред гаджето :) ;) Нали??Помисли си:да кажем че си разказал някоя глупост пред приятел...а дали пред момичето ти ще можеш?

Най-вече е това, чудя се какво да измисля, за да не ме мислят за простак или нещо подобно и като не мога да измисля нищо си мълча и те ми казват, защо се държа така с тях, защо не ми пука за тях и такива неща (не, че мн ми пука за тях, ама все пак...) :razz:

Трябва повечко да говоря иначе... лошо

everythingisrelative
11-13-2010, 20:25
Затвори се в себе си и умри :smt097 :smt097

Rakshy
11-13-2010, 23:41
Както се казваше в една песен "Let it Go"
Изпусни си душата ако искаш и говори и за лайна :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Пак е нещо :P :P

Знам го тва чувство се едно си некав ням идеот който не мое да спрегне едно изречение 8-)