PDA

View Full Version : като излезем .. МЪЛЧИМ ..



annie96
11-05-2010, 21:28
мм .. от 2 месеца ходя с едно момче .. обичаме си се всичко .. ноо стане ли време да излезем само двамата и през почти цялото време МЪЛЧИМ .. и на мен ми става някфо скучно и затъпявам .. кажете ми какво да правя .. то ясно че аз трябва да направя нещо защото той всее се оплаква че аз само съм мълчала .. на мен все ми ставало тъпо .. абе прав си е до някъде .. аз нямам какво да кажа .. тооолкова ми е безинтересен животеца .. че няма накъде :D .. добре де не е чак толкова тъп .. но кажете ми кво да правя .. какви теми да почвам за какво да си говорим какво да правим като излезем .. че направо незнам вече .. давайте идеи всичко ще ми е от полза :D :) :*

SantaClaus
11-05-2010, 21:38
На колко години си? :) Не може да нямате за какво да си говорите..Говорете си всеки път за различни неща понякога темите идват от въздуха. Говорете си за неща който сте правили преди да се запознаете, друг път за неща за който мечтаете да направите :) Трудно ми е да повярвам, че няма какво да си кажете, а сте заедно само от 2 месеца.. :)

NaGaStYlE
11-06-2010, 05:49
Как няма кво да говорите ? НевЪзмоЖно.Говорете как ви е минало ежедневието,случки,будещи купони ... трябва да проговориш не се иска више,говориш говориш и като малчи му кажи нещо от сорта на "ей не мога да взема думата от тебе,замълчи да ти кажа сега .... Отпусни се това е най-важно 8)

OldSchoolRebel
11-06-2010, 06:05
К не се иска виСше,

Но би помогнало. Ако и двамата не са особено умни, как да има за какво да си говорят? :P

BlueKnife
11-06-2010, 06:55
.. обичаме си се всичко ..
значи би трябвало и тишината да ви е приятна
извода сама си го направи

cvetinka95
11-06-2010, 09:26
.. обичаме си се всичко ..
значи би трябвало и тишината да ви е приятна
извода сама си го направи

е да ама ..баси ... приятно е да не се говори само като си лежат ..или са гушнати ..въобще като си се радват наслаждават един на друг ама ...тва да се излезе навън и да се мълчи кат пън ..ии ходите от два месеца ?! :shock:
как изобщо си си намерила приятел кат не можеш да общуваш ...
:? Да не говорим че вие сигурно се виждате на ден има няма час два .. ии пак ти дотъпява ..
емм малка си за такива неща явно .. 8-)

itkof
11-06-2010, 09:38
При мен пак е точно обратното,когато сме сами си говорим, но дойде ли някой и двамата мълчим.Попринцип за мен момчето трябва да направи първата крачка.От 2 месеца сте заедно деистваите целувки,прегрътки и така нататък.

ThePowerOfLove
11-06-2010, 10:00
Но сигурно в скайп можете да си чатите часове наред?

b3b3t0y
11-06-2010, 11:14
Май те е страх да не го твариш,а? :D

a1a2b3v
11-06-2010, 11:20
Ухх нямало за какво да си говорите... изчерпахте ли всички теми свързани с филми, музика??... резил :-D :-D
Разправяй му кво си правила през деня и интересни неща дето са се случили, кво си сънувала..
например .. "Хехх знаех ли днеска сънувах, че аз ти Ванчето и Благо отиваме на дискотека и там... " абе квото се сетиш питай го той кво е правил и такива неща..0хх тоя скайп погуби всичко живо :(

Vilencety
11-06-2010, 11:33
Това се казва пубертетски срам :D, така като гледам си набор 96 и ако мога да смята правилно предполагам че е на 14годининки :) . Просто ви е срам и за това нищо не си казвате нищо, знам какво е от личен опит, така че се опитайте да превъзмогнете срама ако искате да сте заедно :) :-P

sasha_90
11-06-2010, 12:34
Хората,които се обичат,винаги има за какво да си говорят.

Neftochimic
11-06-2010, 12:43
ми малки сте и няма за какво да си говорите... освен за кукли или колички... 8-)

dange3r
11-06-2010, 12:51
Хората,които се обичат,винаги има за какво да си говорят.
Съгласна съм ! Винаги ще се намери тема за разговор. :) :)

DREAM95
11-06-2010, 14:54
може би ви харесва мълчеливата част от вашето аз , за това е , друго то е глупости :? импровизирай няма такива неизчерпаеми теми :-D

annie96
11-06-2010, 17:52
0хх тоя скайп погуби всичко живо :(


дда напълно съм съгласна .. :)

Spikeey
11-06-2010, 18:06
0хх тоя скайп погуби всичко живо :(


дда напълно съм съгласна .. :)
+2
Аз от както ме скъсаха по скайпа изтрих всички абонати освен 5-6ма 4ма от който са непознати :lol: с останлите просто се уговаряме да излезнем :razz:
Да е... к'во стана с Фейс то Фейс...

cw3tty
11-06-2010, 18:20
уау .. да нямаш какво да си кажеш с половинката .. не мога да си го представя .. музика , филми , случки , общи приятели , всекидневие .. да мълчите - окей както казаха преди мен - поне да ви е приятно смис да се се гушнали или нещо такова да е момент, когато думите просто нямат значение .. а нее да излезете и да се гледате тъпо, да не си говорите нищо .. :?

wali00
11-06-2010, 18:21
Филми, музика, спорт, игри, професии, любими неща, прекарването на деня и т.н...
Все неща, за които можете да говорите.. 8)

В крайна сметка можеш да кажеш някой виц или да си измислиш нещо, дори и да не е вярно, стига да започнеш някоя тема.. :-o

ScarletBite
11-06-2010, 19:58
Чукайте се.
Напълно сериозно говоря!
Щом нямате за какво да си говорите и тъпеете, значи нямате душевна близост. Щом нямате душевна близост, връзката ви се крепи на единия готинлък и физическо желание. Щом връзката ви се крепи на единия готинлък и физическо желание, извличайте от нея единия готинлък и физическо желание и не се опитвайте да наложите думата "любов" върху жалките си отношения, за да няма после "любов лии? фак офф!". 8)

annie96
11-06-2010, 20:08
Чукайте се.


WTF ?! ... на 14 съм .. нямам намерение да се ''чукам'' от толкова малка .. направо ме разби бе човече :D

ScarletBite
11-06-2010, 20:13
Чукайте се.


WTF ?! ... на 14 съм .. нямам намерение да се ''чукам'' от толкова малка .. направо ме разби бе човече :D
За какво ти е това гадже тогава? :lol:
Няма платонически отношения, няма разговор, няма секс... Кво има? Кафенца и молче ли? :lol:

Spikeey
11-06-2010, 20:20
Чукайте се.


WTF ?! ... на 14 съм .. нямам намерение да се ''чукам'' от толкова малка .. направо ме разби бе човече :D
За какво ти е това гадже тогава? :lol:
Няма платонически отношения, няма разговор, няма секс... Кво има? Кафенца и молче ли? :lol:
Мляс-Мляс има.

annie96
11-06-2010, 20:21
Чукайте се.


WTF ?! ... на 14 съм .. нямам намерение да се ''чукам'' от толкова малка .. направо ме разби бе човече :D
За какво ти е това гадже тогава? :lol:
Няма платонически отношения, няма разговор, няма секс... Кво има? Кафенца и молче ли? :lol:



хаха харесва ми как разсъждаваш но все пак съм си малка за секс .. вярно вече си е на мода да се '' чукаш '' едва на 14 но все пак :) .. и не че няма разговор просто много бързо свършва .. ( разговора :D ) .. отношения всичко си има .. просто разговорите ни много бързо свършват и затъпяваме ..

Spikeey
11-06-2010, 20:32
Е значи като почнете разговор не го развивате :lol:

annie96
11-06-2010, 20:44
Е значи като почнете разговор не го развивате :lol:


може и така да се каже :D

Spikeey
11-06-2010, 21:17
Е значи като почнете разговор не го развивате :lol:


може и така да се каже :D
Eми вие си имате теми, просто трябва да мислите повечеко и ще стане работата :D

mArMaLaDkA
11-06-2010, 21:26
заЕби. с него си, прегръщате се, целувате се, а на теб постоянно ти дрънка в главицата мисълта колко "малка си била за секс".
или го удряте на ебати платоническата любов, или изобщо не те привлича.

и явно не само твоето ежедневие е скучно, ми и неговото, 'щом само след минута сте изчерпали дадена тема. поне си говорете за времето - ту има валежи и е -10 градуса, ту е +25 и е пълен мор навън... Тая тема е толко обширна, че можете и до утре да си говорите.

Steff9423
11-11-2010, 19:30
Значи аз съм горе/долу в същата ситуация...Е не мълчим през цялото време,просто има доста момемнти в които няма какво да кажем.И винаги ме кара аз да разкажа нещо,макар че той е по-приказливия.
И все пак си прекарваме добре,целувки,прегъдки..и тн..
Но много хора са ми казвали че ако няма какво да си кажете значи не сте един за друг.Но пък лесно се намират теми,прави сте.Ще пробвам да говоря за всякакви неща които се сетя.

annie96
11-12-2010, 17:20
Значи аз съм горе/долу в същата ситуация...Е не мълчим през цялото време,просто има доста момемнти в които няма какво да кажем.И винаги ме кара аз да разкажа нещо,макар че той е по-приказливия.
И все пак си прекарваме добре,целувки,прегъдки..и тн..
Но много хора са ми казвали че ако няма какво да си кажете значи не сте един за друг.Но пък лесно се намират теми,прави сте.Ще пробвам да говоря за всякакви неща които се сетя.


между другото аз започнах да правя така .. вчера като излизахме дрънках всякакви неща .. и той беше изненадан че говоря толкова много :D .. и в моментите когато ми се изпразваше главата вече - ме целуваше , прегръщаше и тем подобни :oops: .. ии вече съм доволна от себе си че вече не мълчим :grin: .. и все пак благодаря на всички които писаха :P .. малко или много ми помогнахте :) блааааагооодаря вииииииии :-) :-) 8-) :smt023

SmilezZz
11-12-2010, 18:11
Говорете си за даскалото,за интересите ви..
Няма как да нямате нито една тема за разговор,
иначе не знам как ще ви продължи връзката с
това мълчание..

annie96
11-12-2010, 18:43
Говорете си за даскалото,за интересите ви..
Няма как да нямате нито една тема за разговор,
иначе не знам как ще ви продължи връзката с
това мълчание..



ейй сладурано ти не прочете ли последния ми пост ? :D :P

d3viL
11-13-2010, 06:38
Както някой преди мен каза и мълчанието трябва да ви е приятно, щом се обичате.
Обичаш ли наистина един човек, винаги има какво да му кажеш. Никога не ти е скучно като си с него, дори да не говорите. Това не те притеснява. Тишината е също толкова красива и ценена колкото и разговора.
Все пак не можете да "меляте" постоянно, нали?!

Paramour
11-13-2010, 08:56
мии честито. :lol:

vikitoy
11-16-2010, 13:26
Ми .. просто поговори с него и двамата решите кво да правите .. все ще намерите някво решение ! : ))

SwEeTMuFFiN
11-16-2010, 13:37
нямате общи теми за разговор. и аз съм така с една съоченичка.

Red21
11-16-2010, 13:41
Баси и ботовете проблема им се е решил още на 2 страница :-D :razz:
поне засега :razz: :lol:

RoSKo0o0
11-16-2010, 15:53
А може би просто сте две скучни личности, които не могат нищо да си кажат. Да го погледнем от тази страна...

Amorrous
11-16-2010, 16:02
Ако през цялото време се чудиш какво да му кажеш,няма да се сетиш,сигурна съм.Просто го попитай нещо банално като "какво прави днес","какво става в даскало" и т.н.Той като ти отговори примерно"еди-коя-си даскалка много ме дразни,защото 8-) ...."му кажи и ти "мен днес една много гадна ме изпита по еди-какво-си" и то ще си тръгне разговор от само себе си и...оф,бе,отде да знам,оправяй се. 8-) С приятелките ти нямате ли теми за разговор различни от грим и момчета?Може да си говорите за филми,музика и т.н.и т.н.и т.н.Ти всичко ли знаеш за него?Ако не,опознай го по-добре,насочи го към тема,която е свързана с него или му е интересна.Иии още един въпрос:как,по дяволите,реши,че го обичаш?

kirchoko
11-16-2010, 17:47
Ами може би трябва да се разделите,след като са ви свършили темите.Може би сте си омръзнали :) :) :) :)

Infection
11-16-2010, 17:55
Хората,които се обичат,винаги има за какво да си говорят. Абсолютно

annie96
11-16-2010, 18:17
Баси и ботовете проблема им се е решил още на 2 страница :-D :razz:
поне засега :razz: :lol:

ем явно не следят кфо стаа . ;дд и понеже съм новаче незнам как да деллна темата ; )