PDA

View Full Version : Няколко въпросчета ...



vitorio94
11-06-2010, 08:40
Здравейте преди 1 седмица се запознах с момиче, което харесах още тогава имаше искри между нас ... Целувахме се , гушкахме се и тнт . Аз и се обадих разбира се след няколко дни я поканих на кино , на киното се изложих малко . :oops: Тя дойде с някаква приятелка и си говориха 2 те доста дълго ... след ,което хапнахме изпратихме приятелката и , и отидохме да гледаме филм ... аз я прегърнах и към средата на филма се целунахме ,но имах дъвка и тя ми се изплъзна :oops: и аз по най-бързия начин се дръпнах, но гледах да не се усети и мисля ,че всичко е наред след края на филма тя говори с майка си и тя трябваше да си ходи с нея понеже пътуваше с трамвая на следващата спирка щеше да се качи майка и и се прегърнахме обясних и , че ще стане много неудобно да я изпратя до тях след, като майка и ще се качи на следващата спирка изчаках да дойде трамвая и си тръгнах и сега сам решил да и се обадя отново да я покана да излезем ... смятам да отидем на кънки и после да се разходим в 1 парк и там да седнем двамата да и кажа че ми и много приятно да сам с нея , че харесвам всичко в нея и ще я попитам заедно ли сме ... обаче може ли някаква идея какво да и кажа , като и се обадя и като отидем в парка въпреки , че и сам бих се справил , но искам да стане перфектно , а пък съм и сигурен ,че ще дадете доста добри идей . Благодаря !

anilove
11-06-2010, 09:50
знаеш ли....много ме радват такива хора като теб - романтични....относно плана ти - мисля, че е супер. Аз много бих се зарадвала на такова нещо....а пък какво можеш да и кажеш- това ще ти изникне на ума само като я видиш- просто ще видиш как при вида и ще бликне всико това, което чудстваш....пожелавам ти късмет и стискам палци момичето да е твое :grin: :grin: :-P :-)

vitorio94
11-06-2010, 09:54
Благодаря ти много! Ся след малко смятам да и се обадя ,но си нямам на идея какво да кажа ,а най-вероятно да изтърся някоя глупст щото адски много се притеснявам, като си говорим . Дайте някакво предложенйе ?...

anilove
11-06-2010, 09:58
ами можеш да започниш със "здрасти как си? липсваше ми.....свободна ли си днес? какво ще кажеш за малка разходка?" ако е свободна съм сиг че ще приеме....хайде със здраве и да омагьосаш мацката :D :D :D :D :D :-) :grin:

vitorio94
11-06-2010, 09:58
Мерси отново златна си ... :)

anilove
11-06-2010, 10:14
хах мерси :-D никога не съм получавала такъв комплимент :D ако искаш да споделиш още пиши си скайпа на ЛС и мога да се опитам да ти помогна още :)

sasha_90
11-06-2010, 12:31
Не мисля,че си се изложил.Освен това,щом е позволила да я целунеш,съм сигурна,че и тя има някакви чувства към теб.Затова не се притеснявай толкова и й се обади.Идеите ти за срещата са много хубави и също ще й харесат.Успех.

vitorio94
11-06-2010, 13:38
Ем аз хубаво звъннах и, но тя е прекалено срамежлива , като казах кой сам тя даде телефона на нейна приятелка , май се уплаши и смятам да изчакам да влезе в скайпа ,за да се разберем само там общувам с нея без проблеми ... някакви идей как да я предразположа да се отпусне . Благодаря !

DREAM95
11-06-2010, 15:03
Ем аз хубаво звъннах и, но тя е прекалено срамежлива , като казах кой сам тя даде телефона на нейна приятелка , май се уплаши и смятам да изчакам да влезе в скайпа ,за да се разберем само там общувам с нея без проблеми ... някакви идей как да я предразположа да се отпусне . Благодаря ! :-D смешник

vitorio94
11-06-2010, 15:04
Ем аз хубаво звъннах и, но тя е прекалено срамежлива , като казах кой сам тя даде телефона на нейна приятелка , май се уплаши и смятам да изчакам да влезе в скайпа ,за да се разберем само там общувам с нея без проблеми ... някакви идей как да я предразположа да се отпусне . Благодаря ! :-D смешник

Какво защо да сам смешник ?

sunshinepp
11-06-2010, 15:36
Ем аз хубаво звъннах и, но тя е прекалено срамежлива , като казах кой сам тя даде телефона на нейна приятелка , май се уплаши и смятам да изчакам да влезе в скайпа ,за да се разберем само там общувам с нея без проблеми ... някакви идей как да я предразположа да се отпусне . Благодаря ! :-D смешник

Какво му е смешното?

vitorio94 до сега се справяш добре без чужда помощ, всичко ще се нареди самоq няма нужда да насилваш нещата :) отпуснете се и двамата и всичко ще е ток и жица !! Айде успех :)) !

vitorio94
11-06-2010, 15:47
Ем аз хубаво звъннах и, но тя е прекалено срамежлива , като казах кой сам тя даде телефона на нейна приятелка , май се уплаши и смятам да изчакам да влезе в скайпа ,за да се разберем само там общувам с нея без проблеми ... някакви идей как да я предразположа да се отпусне . Благодаря ! :-D смешник

Какво му е смешното?

vitorio94 до сега се справяш добре без чужда помощ, всичко ще се нареди самоq няма нужда да насилваш нещата :) отпуснете се и двамата и всичко ще е ток и жица !! Айде успех :)) !

Благодаря много само ме притеснява че не ми пише смс и въпреки че и пратих 2 ама май се поуплаши малко ... надявам се да влезе в скайпа за да се разберем да излезем утре ...

sunshinepp
11-06-2010, 15:52
Ем аз хубаво звъннах и, но тя е прекалено срамежлива , като казах кой сам тя даде телефона на нейна приятелка , май се уплаши и смятам да изчакам да влезе в скайпа ,за да се разберем само там общувам с нея без проблеми ... някакви идей как да я предразположа да се отпусне . Благодаря ! :-D смешник

Какво му е смешното?

vitorio94 до сега се справяш добре без чужда помощ, всичко ще се нареди самоq няма нужда да насилваш нещата :) отпуснете се и двамата и всичко ще е ток и жица !! Айде успех :)) !

Благодаря много само ме притеснява че не ми пише смс и въпреки че и пратих 2 ама май се поуплаши малко ... надявам се да влезе в скайпа за да се разберем да излезем утре ...

Човеко не я притискай много да не вземеш да я оплашиш .. все пак :D

vitorio94
11-06-2010, 15:53
Ем аз хубаво звъннах и, но тя е прекалено срамежлива , като казах кой сам тя даде телефона на нейна приятелка , май се уплаши и смятам да изчакам да влезе в скайпа ,за да се разберем само там общувам с нея без проблеми ... някакви идей как да я предразположа да се отпусне . Благодаря ! :-D смешник

Какво му е смешното?

vitorio94 до сега се справяш добре без чужда помощ, всичко ще се нареди самоq няма нужда да насилваш нещата :) отпуснете се и двамата и всичко ще е ток и жица !! Айде успех :)) !

Благодаря много само ме притеснява че не ми пише смс и въпреки че и пратих 2 ама май се поуплаши малко ... надявам се да влезе в скайпа за да се разберем да излезем утре ...

Човеко не я притискай много да не вземеш да я оплашиш .. все пак :D

Благодаря за коментара ...

magita
11-06-2010, 16:26
Мн хубави планове имаш и всичко ми изглежда супер... ама аз на твое място не бих бързала да се разкрия пред даден човек ... според мен трябва да поизчакаш малко още и тогава да започнеш да и се обясняваш в любов :)

Иначе УСПЕХ!!

jghgh
11-06-2010, 17:31
Оливаш се с търсенето и ентусиазма. Ако искаш още 3857458 смса й прати.. Че и по скайп си тръгнал да досаждаш, щом тя не ти отговаря или вдига.. Ще си помисли, че си някакъв досадник и симпатиите й много бързо ще се изпарят...

Ако реши, че си твърде обсебен, това ще я отблъсне от теб, вместо да я привлече. Имай го предвид.
Никой не обича зависимите хора. Не се дръж, все едно не можеш да дишаш без нея и искаш да я "изядеш" цялата - това е плашещо за всички хора (не само за момичетата)


Като излезете не й натяквай много-много какво изпитваш, бъди по-потаен, и по-скоро действай, отколкото да приказваш. Примерно по някое време я целуни, вместо да й казваш колко ти е липсвала (голямо липсване, че не си я виждал от 1 ден. Втф?)
Т'ва с "Липсваше ми" е направо ужасно предложение..


Успех и наистина се стягай, за да не я изтървеш!
Хубаво е да показваш радост от срещите ти с нея, например да й се усмихваш, да я целуваш, но не се дръж все едно тя е единственият смисъл на живота ти :?

DanIto0ooo
11-06-2010, 19:01
Оливаш се с търсенето и ентусиазма. Ако искаш още 3857458 смса й прати.. Че и по скайп си тръгнал да досаждаш, щом тя не ти отговаря или вдига.. Ще си помисли, че си някакъв досадник и симпатиите й много бързо ще се изпарят...

Ако реши, че си твърде обсебен, това ще я отблъсне от теб, вместо да я привлече. Имай го предвид.
Никой не обича зависимите хора. Не се дръж, все едно не можеш да дишаш без нея и искаш да я "изядеш" цялата - това е плашещо за всички хора (не само за момичетата)


Като излезете не й натяквай много-много какво изпитваш, бъди по-потаен, и по-скоро действай, отколкото да приказваш. Примерно по някое време я целуни, вместо да й казваш колко ти е липсвала (голямо липсване, че не си я виждал от 1 ден. Втф?)
Т'ва с "Липсваше ми" е направо ужасно предложение..


Успех и наистина се стягай, за да не я изтървеш!
Хубаво е да показваш радост от срещите ти с нея, например да й се усмихваш, да я целуваш, но не се дръж все едно тя е единственият смисъл на живота ти :?

Напълно съм съгласна. Вслушай се във всичко, което ти каза! Опитай се да бъдеш малко по - неодстъпен, защото иначе губиш интересът й.