PDA

View Full Version : как да се справя?



martinkata
11-06-2010, 09:09
Здравейте!
Имам един малък проблем с една моя приятелка.Много е нахакана и отворена, аз също не си мълча много, но тя прекалява понякога. Много често се чувствам използвана от нея. Живеем в различни квартали, но сме от един клас. Постоянно ме кара да ходя при нея (в нейния квартал ) не ми е проблем да ходя, през повечето време се забавлявам с нея, но ме кара - направи това, носи това .. не говори за това.Правя всичко за нея, вярно е че и тя ми помага в повечето ситуации.Разполага с повече пари от мен и в повечето случаи ми помага..аз й изкарвам някой оценки в училище и когато някой я прецака тя винаги се обръща към мен защото знае, че няма да й откажа. Бяхме скарани, 3 месеца не си говорихме и тя настрои много от хората, които познавам срещу мене,което беше ужасно .. имах точно 3ма човека, на които да разчитам през това време,.. и напоследък все се държи гадно с мене, обижда ме по един или друг начин, заяждаме се една с друга, дори съм ревала заради нея.Кара ме да бягам от училище с нея, иначе ми се сърди..сърди се дори ,ако не й вдигна телефона. Усещам как ме тъпче и как се държи с мен, но се чувствам безсилна..Кажете какво да направя защото вече не знам.. опитвам се да обърна нещата да й покажа, че и аз мога да й се разсърдя, но бързо ми минава и на нея не й прави впечатление. А ако й кажа къде греши и че не съм длъжна да я търпя..тя ми отвръща, че никой не ме кара да я търпя. :(

BeezyJey
11-06-2010, 09:13
Ами като така ти казва, й теглиш майната и готово ! Не знам как можеш да се занимаваш с такива боклуци..

vagarious
11-06-2010, 09:17
Мдам, зарежи я.Ей така.Не се замисляй, защото ще си останеш в същото положение.Дръж на принципите си.

BeezyJey
11-06-2010, 09:19
Тая, ако не мен ми беше "приятелка" такава майна щях да й тегля, после да ми се моли да се върна, защото никой друг не я иска, такава мърша.

itkof
11-06-2010, 09:23
Познавам доста такива хора. Зарежи я тя не заслужава твоето внимание. Такива като нея ще си намерят майстора.Накрая ще разбере,че тя няма приятели,но ще е късно.

martinkata
11-06-2010, 09:35
Не е много лесно, казах ви вече какво стана. Е така и теглих една дълга спрях да разговарям с нея, да и обръщам внимание и след 1 седмица всички в класа ми и почти цялото даскало се обръщаше щом минавах аз и ми се хилиха или ме гледаха пренебрежително .. защото тя им беше разказала мой неща, които съм и споделяла :( :(

Spikeey
11-06-2010, 15:39
Не е много лесно, казах ви вече какво стана. Е така и теглих една дълга спрях да разговарям с нея, да и обръщам внимание и след 1 седмица всички в класа ми и почти цялото даскало се обръщаше щом минавах аз и ми се хилиха или ме гледаха пренебрежително .. защото тя им беше разказала мой неща, които съм и споделяла :( :(
Ами ако и ти направиш същото, и тя ще се сдуха ,но пък и по-зле може да стане... Еми просто ще трябва да търпиш докато не им писне да ти се подиграват :?

Paramour
11-06-2010, 16:08
И това ми било приятелство :?
Защо изобщо движиш с нея?
Ти сама си казала, че си имала 3ма човека, на които си разчитала, т.е. тя не е могла да ги обърне срещу тебе, защото те познават. Щом другите са се обърнали срещу теб, значи не си струват.
Остави я сама.
Кажи й да спре да те обижда и ако не го направи спри да говориш с нея и я остави сама да си изкарва оценките.. :?

SwEtyy
11-06-2010, 17:48
Тегли й една майна и пусни и за нея някакви такива слухове. Отвръщай на огъня с огън. :)

sToyAncHo
11-06-2010, 18:41
Не я режи изведнъж. Просто се дели от нея. Кажи й, че баще са ти забранили телефон ако не и го вдигаш или си наказана да не излизаш и такива. Тогава в училище си намери нова приятелка и се мъкнете заедно, докато тя се скита при някой кифли като нея ;)

sunshinepp
11-06-2010, 19:17
Не я режи изведнъж. Просто се дели от нея. Кажи й, че баще са ти забранили телефон ако не и го вдигаш или си наказана да не излизаш и такива. Тогава в училище си намери нова приятелка и се мъкнете заедно, докато тя се скита при някой кифли като нея ;)

Съгласна съм, и наистина по-скоро трябва да се отделиш от нея.

slicky
11-06-2010, 19:39
еми то хубу ще й тегли 1 майна,а после? Ако е няква такава където познава доста хора-естествено,че ще ги настрои оше повече срещу авторката.Това е като нож с 2 остриета

Spikeey
11-06-2010, 19:44
еми то хубу ще й тегли 1 майна,а после? Ако е няква такава където познава доста хора-естествено,че ще ги настрои оше повече срещу авторката.Това е като нож с 2 остриета
Ми аз ако видя такава отворена дето ми се праи на голямата връзкарка, ше я причакам някъде ше я ударя с тухла по главата и ше я снимам гола в кенефа с главата в тоалетната и ще разпространя. За такива милост няма.

SWT
11-06-2010, 22:33
Ами като така ти казва, й теглиш майната и готово ! Не знам как можеш да се занимаваш с такива боклуци..

+1

Reaper93
11-07-2010, 07:36
Е тва е проблема на много момичета, кат се скарат с някой и айде всички да го мразят.... И кво като има пари, да не мисли, че е нещо повече от другите...Е такива мноо ме дразнат деа...