PDA

View Full Version : това от което се дразна...;(



gerilovedani
11-06-2010, 11:31
Здравейте момченца и момиченца...Искам да ви споделя моят проблем.
С моето момче сме заедно от 10 мес.от различни градове сме.В началото се чувахме ного често,но за съжаление нещата се промениха.
-Само пишем по скаип и се виждаме,когато му задам въпроса защо не си говорим ,той започва с оправдания
-че нямал време
-че ходи на дск/студент е
ИиИИ аз много се дразна от това(че не общуваме )
Искам да попитам момчетата -обичате ли да звъните на половинките си...
Ии въпроса към момичетата е ,попадали ли сте на подобно момче-като моето :lol: :lol:
Вече нз какво да мисля,А иначе м/у нас е нямало нищо
(знамм по-вечето ще кажете амии има друга...Какво мислиш ,че ще те чака още..
и такива подобни.Но на мен ми е мн странно,че не се обажда вече..а и много пъти е ставало на въпрос и той пак казва същото ,че няма време.
Какво мислите вие имам ли право да му се сърда...
Искам да благодаря на тези който са отделили време за да се запознаят с моя проблем :D ,и не искам коментраи от сорта-защоо питаш нас ,ние от къде да знаем...

MiMcHeToOo
11-06-2010, 11:59
С приятеля ми се чуваме доста често, аз ходя на училище, а той ходи на лекции в университета. Проблемът му не е от времето, винаги може да намери една минутка, за да ти се обади. Опичай си акъла.

sasha_90
11-06-2010, 12:26
С израза "нямам време" само се оправдава.Човек,който иска нещо,намира и време за него.Съжалявам,че ти го казвам толкова направо,но той не се интересува толкова много от теб,поне не и колкото на теб ти се иска.Освен това,аз не вярвам на връзки от разстояние.За мен те нямат бъдеще.

gerilovedani
11-06-2010, 12:44
Благодаря ви за съветите,знамм че ако има желание ще намери време и ще се обади :(

BlindedAngel
11-06-2010, 12:47
Или нямам време или зает съм в момента.Така се оправдавах аз 8-) Така че сама си прави изводите :)

gerilovedani
11-06-2010, 13:03
Аз съм си ги направила вече :D
няма желание и за това,от което следва че не иска да бъде с мен,ноо той не е от този тип хора-да крие,многоо ама страшно много пъти ме е засягал ,обиждал ме е ,но на мен ми минава бързо,ако не иска да е с мен ще си каже..И на мен ми се случии веднъжж да се онеса в приказки цял ден и не се сетих за негоо...ще разкажа
С класа отивахме на море ,а преди няколко дена имахме бал..и отивам на море :D бяхме с влак за Бургас
иИИ деня ни мина в приказки и с спане ,като престигнахме ,и се настаняваме в хотела и той по едно време звънии и аз се зарадвах,но ми стана малкоо кофти,иииии му викам аз сега щях да ти звъъна...иначе всеки ден си мисля за него,иска ми се да му се обаждамм но ме спира мисълта,че няма желание.Иначе по някои път не се сдържам и му звъня :( :( Ааа на него му е все едно...

SchoolSucks
11-06-2010, 13:39
Връзка от разстояние, при това между студент и ученичка, която изглежда май няма и 10-ти клас... :shock: И то 10 месеца. И ти не каза дали някога сте се виждали изобщо на живо. Май просто ти се радва, че му обръщаш някакво внимание, докато в реалния живот сигурно никак не му връзва, и макар вероятно да не те харесва изобщо, сърце не му дава да ти бие блока, за да има кой да му повтаря, че го обича. Така че само се измъква с това оправдание, че няма време.

gerilovedani
11-06-2010, 13:45
Виждали сме се и то мн.пъти!Щом сме гаджетаа а и забравих да спомена не иска да сме заедно на Нова година,както се получи и мин.година(беше с негов приятел,който аз познавам..Бях поканена но не отидох :)

SchoolSucks
11-06-2010, 13:55
Точно де, ти си му като спасителен пояс. Почувства ли се с ниско самочувствие, появяваш се ти, която да му повтаря до безкрай колко го обича и колко е страхотен. За съжаление никога няма да бъде откровен с теб, за да ти го каже, а само ще отбива номера с това, че няма време да си чати с теб, а това естествено няма как да провериш дали е така, или не. Кажи му, че искаш да скъсате, а в случай, че действително държи на теб ще е готов да направи всичко възможно, за да се съберете. Ако повече не те търси, считай колко истински са били тези 10 месеца.

Ssummerjam
11-06-2010, 14:24
Точно де, ти си му като спасителен пояс. Почувства ли се с ниско самочувствие, появяваш се ти, която да му повтаря до безкрай колко го обича и колко е страхотен. За съжаление никога няма да бъде откровен с теб, за да ти го каже, а само ще отбива номера с това, че няма време да си чати с теб, а това естествено няма как да провериш дали е така, или не. Кажи му, че искаш да скъсате, а в случай, че действително държи на теб ще е готов да направи всичко възможно, за да се съберете. Ако повече не те търси, считай колко истински са били тези 10 месеца. +1 :)

mechtaq_za_teb
11-06-2010, 14:46
Няма смисъл.
Човек винаги може да намери време, стига да иска! Този явно не иска.

DREAM95
11-06-2010, 14:50
С израза "нямам време" само се оправдава.Човек,който иска нещо,намира и време за него.Съжалявам,че ти го казвам толкова направо,но той не се интересува толкова много от теб,поне не и колкото на теб ти се иска.Освен това,аз не вярвам на връзки от разстояние.За мен те нямат бъдеще. :? може би не иска да се харчи за тебе , и това е вариянт :-D

flyingmonkey
11-06-2010, 14:51
Честито, ти беше избрана да бъдеш резервата му, ако имаш поне малко акъл, по-добре му бий шута.

DREAM95
11-06-2010, 15:00
Честито, ти беше избрана да бъдеш резервата му, ако имаш поне малко акъл, по-добре му бий шута. :smt023 точно...

gerilovedani
11-06-2010, 17:00
АааМИ очаквам края ,ноо нека той да го сложи..
Защото аз за тези 10 мес.само се тормозех и продължавам да го правя...
обидно ми е като ми казва ,че няма време,а на него сиг.не му пука
Сега пак спорим,той не отговаря и по скупе(както се казва) вада му думите с ченгел
:(

gerilovedani
11-06-2010, 17:10
Аз съм на 18,а той на 22 :) не че като се разделим няма да има др ,..ще има ,ноо аз имам чуства към моят човек :(

gerilovedani
11-06-2010, 17:17
Е в началото се чувахме многоо,но вече не...и сега ми написа кво искаш от мен
и аз ми нищоо не искам :(
Аз съм глупачка!

gerilovedani
11-06-2010, 17:24
Ааа какво да му кажа ,-Промени се
Всеки ден ми звъни по няколко пъти
Искам да ми казваш че ме Обичаш и че ми Липсваш
което не го е правил никога
Той не е омее да казва тезо неща ,а да ги показва ...според мен трябва да ги казва
Иначе ми казва,то оставаше и тва да не ми казва :booooomb:

SchoolSucks
11-06-2010, 18:14
Ами блъфирай, кажи му, че искаш да късате. Ако реагира хладно и не се опита да направи нищо по въпроса, тогава ясна е работата... А и на теб ще ти олекне.

gerilovedani
11-06-2010, 18:22
уфф много е лесно да кажеш-ами скъсайте.ще чакам той да сложи края :D :D :D :D :D :D

mechtaq_za_teb
11-06-2010, 19:11
уфф много е лесно да кажеш-ами скъсайте.ще чакам той да сложи края :D :D :D :D :D :DДавай, троши си нервите заради някакъв, който даже няма да си направи и труда да ти каже край.

cw3tty
11-06-2010, 19:23
:lol:
Извинявай,ама ще се съглася...

Аз също .. за 18 годишна пишеш .. неграмотно .. както и да е, не това е важно в момента.. моято връзка също е от разстояние , на 15 съм , той - на 16 .. за мен такива връзки са обречени, знам го, просто не мога да кажа "край" и да продължа .. за мен този човек е скъп .. и все пак можеш да опиташ с блъфирането .. (:

flyingmonkey
11-06-2010, 19:35
Аз да ви питам, вие толкова отчаяни или ненормални сте, че се хващате на връзки, които ви делят Х километри ?

Behemoth
11-06-2010, 20:00
уфф много е лесно да кажеш-ами скъсайте.ще чакам той да сложи края :D :D :D :D :D :D
Абе, момиче... най-вероятно ТОЙ въобще няма да сложи края, по простата причина, че на него така му е по-изгодно... Щом ти си се съгласила с това - добре, остани си неговата изтривалка.

cw3tty
11-06-2010, 20:30
Аз да ви питам, вие толкова отчаяни или ненормални сте, че се хващате на връзки, които ви делят Х километри ?

ами за отчаяна - не съм .. ама и аз се питам как може да съм толкова зле, щом самата аз не вярвам в тези връзки .. кво да се прави 8-)

gerilovedani
11-06-2010, 20:38
Иии АЗ не вярвам но съм с него,защото го обичам!
Надяам се ,че го чуства и тойй..никога не ми е казвал Обичам те :(

bebe7o
11-06-2010, 20:58
Тъпа си.

gerilovedani
11-07-2010, 07:15
Не съм тъпа,Ти си тъппппппппппппппппппппппп ппппппппппппппппппппппппп ппппппппппппппп :)

DarkTemplar
11-07-2010, 07:24
Той ми сере на главата (без извинение), но аз продължавам да му го позволявам, защото го обичам. Класически случай.

flyingmonkey
11-07-2010, 07:51
Аз да ви питам, вие толкова отчаяни или ненормални сте, че се хващате на връзки, които ви делят Х километри ?

ами за отчаяна - не съм .. ама и аз се питам как може да съм толкова зле, щом самата аз не вярвам в тези връзки .. кво да се прави 8-)

:-D

Е, аз не мога да ви разбера, да бяхте на по 20++ год, добре ама в юношеските години (: Абе общо взето, човека е много странно животно 8-)

gerilovedani
11-07-2010, 09:26
аЗ ИМАМ акъл в главата,ти нямаш
просто споделих,вие вместо да посъветвате нещо!ВИЕ СЕ ЗАЯЖДАТЕ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
-кОй колко грешки има и нз си квоо ,на мен ми е нервно и докъто пиша,вие искате грешкии да няма
Човек ядоса ли се не му пука
дали има грешки както и на мен.За мен е важното ,че споделих това нещо(а и не ме бърка ,че не ви познавам)

DarkTemplar
11-07-2010, 10:37
Ако имаше акъл в главата, въобще нямаше да попаднеш в подобна ситуация и да пускаш такава тема.

bebe7o
11-07-2010, 11:45
Ако имаше акъл в главата, въобще нямаше да попаднеш в подобна ситуация и да пускаш такава тема.


Абсолютно. За 18 годишна, акъла ти е като на 7мокласничка.. че и по-надолу.

ПП:Hе съм мъжко, женско съм. :wink:

sladur4etyYy
11-07-2010, 12:37
доста си слабохарактерна, наивна, заблудена и глуповата. нищо чудно, че те разиграва така. и да се сърдиш, и да не се, това са фактите. поне се замисли малко върху това, което ти пишем тук.

и понеже съм сигурна, че няма да го направиш, наистина ми става жал за теб. сериозно, пропиляваш си нервите и живота напразно. 10 месеца, казваш, си страдала. да те питам- колко още смяташ да го правиш? а, да, вярно- докато той не те зареже, т.е. докато не му дойде вповечко жалкото ти мрънкане и хленчене. тцтцтц...

sladur4etyYy
11-07-2010, 12:56
авторке, можеш ли да посочиш 3 конкретни причини, поради които ''обичаш'' приятеля си?

gerilovedani
11-07-2010, 16:09
Реших:
Като се видим ще му кажа ,че ми е писнало от неговото държание
и че или тези неща трябва да се променят или да се разделим,то ми писна постоянно аз да му звъня.В събота и неделя казва ,че ходи у леля си /аз знам че не е така,и се прибира към 8,9!

И ако каже ,че е по добре да се разделим (за което съм готова)
така ще бъде..не е само Той има и други момчета...

gerilovedani
11-07-2010, 17:01
Ааамии когато сме заедоо се държи много мило с мен;когато съм с него(съм на 7-то небе) не мисля за др освен за него,до къто при бившите ми не беше така
Не ми задавайте такива въпроси,че ме ПРИТЕСНЯВАТЕ :lol: :lol: И НЗ КАКВО ДА ОТГ-ОБЪРКАНА СЪМ :-# :-# :-# :-#

cw3tty
11-07-2010, 17:44
то не те питат, за да се притесняваш.. спокойно, форума няма пъклем план да те притеснява с въпроси ](*,)

DarkTemplar
11-07-2010, 20:38
Не я карайте да мисли, че се притеснява момичето. Форумни злодеи такива. 8)

Zarity
11-07-2010, 20:50
Каква неразделна връзка.Слез от облаците,тея връзки от разтояние са си чиста загуба на време. :razz:

Spikeey
11-07-2010, 20:56
:-o тази тема е... особена...