PDA

View Full Version : Болки



Rallie
11-06-2010, 11:53
Начи...Изпитвам болки под ребрата съвсем малко по надоло от ребрата около 3-4 пръста..Боли ме и от двете страни..от дясно много повече..от ляво почти не се усеща.. Само да кажа нещо много важно ! знам, че ще кажете: не сме лекари не можем да ти помогнем върви на доктор.. Не искам да ми помагате..искам да ми кажете какво може да ме боли, дали е сериозно... Майка ми е лекар.. прегледа ме опипа корема..казаа ми, че не вижда нищо сериозно..тя нали не е от тези тамм лекари дето в болницата и т.н..ама се знаимава с такива неща и знае.. не е апендисит, защото болките са над него..възможно е според мен да е мускулна треска..не знам.. И АКО МОЖЕ БЕЗ ТЪПИ БЪЗИЦИ : )

kalpazanka
11-06-2010, 16:06
Зависи от позицията на апендикса. Там се прави и Блумберг, следят се левкоцити, за ДД с жлъчка пък се пробва Мърфи, но тя тези неща си ги знае. ;) Избивай си хипохондричните мисли от главата. Никоя майка няма да мисли зло на детето си. ;)

ImmortalSportFreak
11-06-2010, 20:34
От мускулна треска е.Щом майка ти те е прегледала и не е забелязала проблем си ок. ;)

Rallie
11-07-2010, 10:25
Мускулна треска беше :) сега ме боли , но много малко и то само ако кашлям например..все пак мерси :) ии може да заключите темата :)

П.С Никой не е казал, че майка ми е искала да ми причини зло ;) не знам защо така си помисли,..

kalpazanka
11-09-2010, 19:22
Щом можем, ще я заключим. 8-)
Относно другата част- прочети си пак поста и виж дали не лъха на недоверие.