PDA

View Full Version : Какви момичета харесват метълите?!



lady3335
11-06-2010, 13:20
тва нз дали е за тука.. сорри :?
доообре , тва ше ви се стори сууупер тъпо и т.н но ми трябват само мнения аам аз съм момиче наа 15 години ии съм заклета чалгарка :D ии нз
винаги съм ходила с чалгари . . но напоследък ме привлече един метъъъл..баси пича :o
та така в нащо даскало няма метълки , но едно време имаше една .. и нее от тия дебелите аа една яка мацка супер слаба и си ходеше в черно с кецки и черепчета с блузите на металика и тям подобни.. ии сичките метъли от даскалото я зяпаха напрао ;x аама тогава не ми пукаше , мислих я за супер грозна , а са ме хвана яд ко да прая?!! мн ме кефи тоя.. а май не се кефи на чалгарки тай като имаа мн от нас по цялото даскало 8-)
как да тръгна с тоя? метълка ли да стана.. ама те ше ми каат че съм позьорка или че съм дебела шот аз не съм слаба със сигурност амаа късите полички и тям ми отиваат ;) ..

та по принцип..метълите.. на кви мацки се кефят?!! ии моляя без тъпи отговори плсссс

itkof
11-06-2010, 13:44
Аз също слушам метъл,но според мен,ако има чувства към теб стила на музиката няма значение (поне за мен).

dange3r
11-06-2010, 13:46
Така незнам защо и кое те води до мисълта , че метълите като цяло не само харесват един и същ стил музика, а и останалите им интереси и всичко друго е едно и също.
В крайна сметка ги свързва стила на музика и обличане , но всеки е със своята индивидуалност.Според мен той ако те харесва ,различните стилове на музиката не биха попречили на вашата връзка. Но ако си мислиш , че ще станеш метълка той ще те хареса само и единствено заради това , че си от ,,неговата партия" жестоко се лъжеш. Не съм метълка , но ако погледнеш реално това е истината :) :) .
Успех... 8) 8)

xKiFlA
11-06-2010, 14:06
как ще ставаш метълка само за да те хареса :shock: :shock:
ужас

SchoolSucks
11-06-2010, 14:28
Ако си хубава ще те харесат и ще ти теглят 1 патка без да обръщат внимание на това как си облечена и какво слушаш. :)

DREAM95
11-06-2010, 15:46
сигорно ги примличат нинфоманки :lol:

elenka3
11-06-2010, 16:39
ако те харесва ще те приеме такава каквато си

Rashugun
11-06-2010, 20:20
Аз, като един достоен представител на метълското общество xD бих ти казал, че смисъл да се правиш на метълка няма. Всички те знаят като чалгарка - такава каквато си и една такава драстична промяна би била смешна. Той трябва да хареса това което си, а не това на което се правиш. Жалко е.

fortvilelse
11-06-2010, 22:26
Ако си хубава ще те харесат и ще ти теглят 1 патка без да обръщат внимание на това как си облечена и какво слушаш. :)

Тва щях да кажа.. аз съм метълка и движа само с метъли и им знам цялата идеология.. Секс, цици, наркотици.. горе-долу казано.(аа да.. и жица!) Таа метълите обичат да клатят. До тук се изчерпвам.

blackfireXx
11-07-2010, 08:00
така ли се делите вече :lol: чалгари, метъли и рапъри :razz:

coldstuff
11-07-2010, 08:28
хахаха споко аз съм пънк а гаджето ми е метал и тя мн мрази пънк и аз метал но се харесваме такива каквито сме и се обичаме мн. и не ни пука дали ме различен стил такаче спокоино опитаи може и да се получи!!! това че сте с различен стил не ви пречи да сте заедно :-o

xdanitox
11-07-2010, 09:37
ако те харесва ще те приеме такава каквато си

:)

autumn666
11-07-2010, 09:52
Ем... аз съм ''метълка'' :D .. ще ти кажа квото мога..
Та, във всеки случай, при всички обстоятелства, НЕДЕЙ да се правиш на метълка. Първо, че то наистина ще си е позьорско - съмнявам се да те кефи метъла и да си имаш идея от него ;д .. представи си - облякла си си тениска на Maiden и той те пита дали си чувала новия им албум/коя ти е любимата тяхна песен и т.н. и ти кво.. мълчиш.. ъъъ :D
пък и няма да си сменяш стила зараси момче... тва е адски тъпо 8-)
повечето метъли, които аз познавам, харесват метълки ;d онези от твойто даскало са зяпали оная, защото ние сме рядък вид .. ;d харесали са я, красива И е метълка - кво повече :razz: ама познамам и такива дето са точно обратното - кефят се на чалгарки.. все пак не може да сложиш всички метъли под общ знаменател.. всеки си има свои интереси извън това как се обличат и какво слушат ;d все пак и ние сме хора....
та явно във ващо даскало вече няма метълки. ми че това е страхотно, махнала си си пречката ;д мисля че ще е супер егоистично от страната на ония метъли да те пренебрегват заради музиката, която слушаш. отиваш говориш с него и тва е... няма значение къв стил си... бъди себе си... той трябва така да те хареса. :)

Di
11-07-2010, 10:18
няма да ти откаже секс ако му поискаш
смисъл метъл без гадже > загорял
но явно не искаш такова нещо :<