PDA

View Full Version : Подигравки.



bbabyy
11-06-2010, 13:46
Понеже съм висока 1,83 и съм на 13 г. в училище постоянно ме подиграват. От сорта на 'дъглуч' ,'мъркуч' и подобни. Не знам какво да правя.

Какво ще ме посъветвате..?

FuckingFreak
11-06-2010, 13:50
Моята най-близка приятелка е същата. Само че тя е почти 1,75. Вече отминаха подигравките иначе преди беше на абсолютно същото дередже. В момента който и каже такова нещо тя го нарича джудже. Тя има много стройна фигура и аз много пъти съм я защитавала с това че тя има фигура на манекенка а другите просто можем само да и завиждаме. Освен да го превъзмогнеш или да им кажеш един път завинаги, че това не им влиза в работата колко си висока, че така си се харесваш и че неискаш нищо да промениш не знам друг начин.

slicky
11-06-2010, 13:54
иди на фитнес и почни да правиш клекове със щанга :D :D :razz: :lol:

П.С.:гледай да не им обръщаш внимание,въпроса е,че това рядко помага :(

bbabyy
11-06-2010, 13:58
иди на фитнес и почни да правиш клекове със щанга :D :D :razz: :lol:



С тези подигравки, какво си мислиш? Че помагаш??? Е, сбъркал/а си. ;)

elito0o0o0
11-06-2010, 14:05
Еми ебавай се и ти с тях.. питай ги как е въздуха там долу.. толкова са ниски, че зимата не се виждат от снега.. давят се във плитка рекичка.. няк`ви такива.. :lol:

Pa3yMeH
11-06-2010, 14:36
Ама на теб наистина ли ти пука ? Голяма работа като си 183 санта....

BaffaLsc
11-06-2010, 16:34
По - добре висока отколкото ниска 1,50..
Не им обръщай внимание ;)

a1a2b3v
11-06-2010, 16:38
иди на фитнес и почни да правиш клекове със щанга :D :D :razz: :lol:



С тези подигравки, какво си мислиш? Че помагаш??? Е, сбъркал/а си. ;)

Абе то подигравки, подигравки ама фитнесът ще помогне. (нямам предвид за кляканията а лежанка) Ще те направи по-широк в раменете. Обикновено повечето от по-високите момчетата, които не ходят на фитнес изглеждат някак си склещени точно за това, че са слаби в раменете.
Пък ако не за друго поне после ще можеш да ги набиеш и после нищо няма да посмеят да ти кажат. :-D :-D

zdrasti9182
11-06-2010, 16:44
a1a2b3v, авторът на темата е момИче.

a1a2b3v
11-06-2010, 16:58
a1a2b3v, авторът на темата е момИче.

Хмм не бях забелязала... извинявам се :)
Тогава явно тези, които го казват просто завиждат :) И авторката излишно се притеснява и им се води по акъла дето го няма.

П.С. Към авторката.. Ако прекаляват и вече не издържаш издебни някое по-нисичко момиче от тези, които те подиграват, когато е на висок ток и и кажи нещо от рода на " Градския гном се сдобил с копита" по възможност на публично място... после сигурно ще я е срам да те погледне. :-D

mim4enceto00
11-06-2010, 17:09
Да, ама има и друга страна. Представете си, че почнат още повече да й се подиграват? Хората са отмъстителни...

a1a2b3v
11-06-2010, 17:37
Да, ама има и друга страна. Представете си, че почнат още повече да й се подиграват? Хората са отмъстителни...

И кво като са отмъстителни? Какво според теб могат да и направят?? Ако момичето си вдигне самочувствието и ги затапи няколко пъти не ми се вярва да продължат. И все пак авторката си е виновна щото ги е оставила да я тъпчат. Ако още в началото ги беше спряла нямаше да се налага сега сега да се чуди кво да прави. :? :?

Spikeey
11-06-2010, 17:49
Да, ама има и друга страна. Представете си, че почнат още повече да й се подиграват? Хората са отмъстителни...

И кво като са отмъстителни? Какво според теб могат да и направят?? Ако момичето си вдигне самочувствието и ги затапи няколко пъти не ми се вярва да продължат. И все пак авторката си е виновна щото ги е оставила да я тъпчат. Ако още в началото ги беше спряла нямаше да се налага сега сега да се чуди кво да прави. :? :?
Точно като се прави на по-отворена ще гледат да я "тъпчат" повече.

bbabyy
11-06-2010, 18:12
Meрси много за съветите.. Ще се опитам да бъда по-твърда.

magita
11-06-2010, 19:04
Еми е**вай ги и ти бе! Те като ти се смеят за това, че си различен... еми ти им се смей за това, че са еднакви ;) 8-)

tItEufFf
11-06-2010, 19:09
Аз съм 178см и да ти кажа... по същия път съм минала. Напълно те разбирам.
Преди бях ужасно комплексирана от ръста си и всички ми се подиграваха.
После в гимназията, никой не познавах, и си бях решила че трябва да се възприема такава каквато съм и че ако не започна да се харесвам никой няма да ме харесва. И в гимназията никой нищо не ми казва. Аз нося и токове, изобщо не ми пука. Просто трябва да не ги приемаш много навътре тея подигравки ;)

BlackEyedPeas
11-06-2010, 19:37
Според мен това е много по-добре да си висок, отколкото нисък. Аз например съм най-ниска в класа ми и ми е много гадно, но гледам да не обръщам на това внимание. По-добре да си по-висок от останалите!

xKiFlA
11-06-2010, 20:04
По - добре висока отколкото ниска 1,50..
Не им обръщай внимание ;)

така ли :?
аз пък мисля че 167 е по добре от 183см или от 150см
аз съм 167 :-)

Spikeey
11-06-2010, 20:08
По - добре висока отколкото ниска 1,50..
Не им обръщай внимание ;)

така ли :?
аз пък мисля че 167 е по добре от 183см или от 150см
аз съм 167 :-)
Осъзнаваш ли от каква болест страдаш?

VikitoRia
11-06-2010, 20:16
ако имаш дълги крака не е нужно да си скъсяваш панталоните :D

chemist9009
11-06-2010, 20:18
Понеже съм висока 1,83 и съм на 13 г. в училище постоянно ме подиграват. От сорта на 'дъглуч' ,'мъркуч' и подобни. Не знам какво да правя. Понякога се и разплаквам, писва ми.

Какво ще ме посъветвате..?

WOW :shock: :shock: 13г. 1,83 височина...
Съвет:да не те ебе за никой !

xKiFlA
11-06-2010, 21:20
По - добре висока отколкото ниска 1,50..
Не им обръщай внимание ;)

така ли :?
аз пък мисля че 167 е по добре от 183см или от 150см
аз съм 167 :-)
Осъзнаваш ли от каква болест страдаш?

каква ми е болестта бее грознико
деба и идиота ти мръсен изчезвай че тъкмо си ме намерил ..
глупак

Tempest
11-06-2010, 21:24
Понеже съм висока 1,83 и съм на 13 г. в училище постоянно ме подиграват. От сорта на 'дъглуч' ,'мъркуч' и подобни. Не знам какво да правя. Понякога се и разплаквам, писва ми.

Какво ще ме посъветвате..?

2 годинки да беше по-голяма.. или аз 2 годинки по-малък и напрао си пасвахме, аз съм 1,90 :D ама съм около толкова от 14 годишен :D

сеа сериозно - не им обръщай внимание.. не си ти виновна за тая височина.. а и няма лошо ;) не се съмнявам кви крака вадиш.. гледай позитивно :)

bbabyy
11-07-2010, 06:58
ако имаш дълги крака не е нужно да си скъсяваш панталоните :D
E да де, ама са ми къси .. :D

bbabyy
11-07-2010, 06:59
По - добре висока отколкото ниска 1,50..
Не им обръщай внимание ;)

така ли :?
аз пък мисля че 167 е по добре от 183см или от 150см
аз съм 167 :-)
Осъзнаваш ли от каква болест страдаш?

каква ми е болестта бее грознико
Д**а и идиота ти мръсен изчезвай че тъкмо си ме намерил ..
глупак

Болестта ти е самовлюбеност..

SwEtyy
11-07-2010, 10:04
По - добре висока отколкото ниска 1,50..
Не им обръщай внимание ;)

така ли :?
аз пък мисля че 167 е по добре от 183см или от 150см
аз съм 167 :-)
Осъзнаваш ли от каква болест страдаш?

каква ми е болестта бее грознико
Д**а и идиота ти мръсен изчезвай че тъкмо си ме намерил ..
глупак

Болестта ти е самовлюбеност..

+1 xkifla наистина си много самовлюбена. Това , че ти си 167 не означава, че и другите трябва да са. Ти много са хвалиш , че си била много красива, със стройна фигура и т.н. ама кой знае ква си. И не беше ли ти май на 15 години? Ако си толкова поне да си 170 и нещо. Кой знае кво джудже си :lol:


Към авторката: И ти им отвръщай със същото. Викай им градински джуджета и някакви такива. Казвай им, че трудно се забелязват от високото, че не можеш да ги различиш от мравките. По-хубаво е да си висока, отколкото някаква ниска.

zdrasti9182
11-07-2010, 11:41
Според мен ще ги търпиш още година-две, докато повечето поизрастнат.
Опитай се да демонстрираш, че не ти пука, пък като си сама, ако щеш плачи, изкарвай си яда.
Викай им "гномчета", "запетайки", "градински джуджета", "мравки" и каквото още се сетиш или те подсетят, гледай ги от високо и си мисли за предимствата на ръста си - има доста такива.
За едно се сещам сега: +5 кг (примерно) при 150 см са "катастрофа", при 167 - "олеле, дебела съм", при 183 - никой не ги забелязва.
Хайде, без нерви, с много непукизъм и не забравяй да гледаш от високо! :smt056

xKiFlA
11-07-2010, 12:28
+1 xkifla наистина си много самовлюбена. Това , че ти си 167 не означава, че и другите трябва да са. Ти много са хвалиш , че си била много красива, със стройна фигура и т.н. ама кой знае ква си. И не беше ли ти май на 15 години? Ако си толкова поне да си 170 и нещо. Кой знае кво джудже си :lol:

Тава че съм 167 значи идеално! т.е не съм нито жираф нито джудже . и 8 клас съм прави си сама сметка

xKiFlA
11-07-2010, 12:30
По - добре висока отколкото ниска 1,50..
Не им обръщай внимание ;)

така ли :?
аз пък мисля че 167 е по добре от 183см или от 150см
аз съм 167 :-)
Осъзнаваш ли от каква болест страдаш?

каква ми е болестта бее грознико
Д**а и идиота ти мръсен изчезвай че тъкмо си ме намерил ..
глупак

Болестта ти е самовлюбеност..

Болестта ми е че изглеждам по добре :P
само като написа 183см ми е ясно. остава да си 45кг и си представям картинката...
:-)

Spikeey
11-07-2010, 12:37
По - добре висока отколкото ниска 1,50..
Не им обръщай внимание ;)

така ли :?
аз пък мисля че 167 е по добре от 183см или от 150см
аз съм 167 :-)
Осъзнаваш ли от каква болест страдаш?

каква ми е болестта бее грознико
Д**а и идиота ти мръсен изчезвай че тъкмо си ме намерил ..
глупак

Болестта ти е самовлюбеност..

Болестта ми е че изглеждам по добре :P
само като написа 183см ми е ясно. остава да си 45кг и си представям картинката...
:-)
Първо, няма да се нерва защото съм Стоунър, та ти си зле момиче, тебе толкова много негърски к*р те е праскал, че количеството на мозъчните ти клетки е минимално..
Второ, сигурен съм, че на живо си яла яко бой заради Самовлюбеността си и си грозна като Жена от Африканско племе
Трето, От къде знаеш, че съм грозен? Да не би да ме познаваш?
И отделно да те питам- Толкова ли е хубаво да нямаш и капка достойнство?

bbabyy
11-07-2010, 12:40
Aми, не- 50 кг. съм.

SwEtyy
11-07-2010, 12:43
По - добре висока отколкото ниска 1,50..
Не им обръщай внимание ;)

така ли :?
аз пък мисля че 167 е по добре от 183см или от 150см
аз съм 167 :-)
Осъзнаваш ли от каква болест страдаш?

каква ми е болестта бее грознико
Д**а и идиота ти мръсен изчезвай че тъкмо си ме намерил ..
глупак

Болестта ти е самовлюбеност..

Болестта ми е че изглеждам по добре :P
само като написа 183см ми е ясно. остава да си 45кг и си представям картинката...
:-)

Хаха, ти пък кой знае ква свиня си... Ами да, ти си такава. :D Мислиш си ,че чрез интернет ши си готина и ще те мислят за слаба, ама жестоко грешиш. До това , че си 8 клас не ти вярвам. В оная тема където пишеш какви цигари пушиш и на колко си, ти си писала 15 год. Тей ,че ти си прави сметка кифло :P И много се заяждаш и си баси дебелия гном. Хахаха :lol: :lol: Много смях ме напушва кат ти чета коментарите. :-D

xKiFlA
11-07-2010, 13:00
По - добре висока отколкото ниска 1,50..
Не им обръщай внимание ;)

така ли :?
аз пък мисля че 167 е по добре от 183см или от 150см
аз съм 167 :-)
Осъзнаваш ли от каква болест страдаш?

каква ми е болестта бее грознико
Д**а и идиота ти мръсен изчезвай че тъкмо си ме намерил ..
глупак

Болестта ти е самовлюбеност..

Болестта ми е че изглеждам по добре :P
само като написа 183см ми е ясно. остава да си 45кг и си представям картинката...
:-)

Хаха, ти пък кой знае ква свиня си... Ами да, ти си такава. :D Мислиш си ,че чрез интернет ши си готина и ще те мислят за слаба, ама жестоко грешиш. До това , че си 8 клас не ти вярвам. В оная тема където пишеш какви цигари пушиш и на колко си, ти си писала 15 год. Тей ,че ти си прави сметка кифло :P И много се заяждаш и си баси дебелия гном. Хахаха :lol: :lol: Много смях ме напушва кат ти чета коментарите. :-D

Ами ако бях свиня сигурно нямаше да съм толкова харесвана в училище от класовете и най вече от двама идиота от моя клас които Не понасям. но за мен всяко момче е идиот..
и най малко ме интересува кво мислиш за мен квото и да пишеш :-)

Spikeey
11-07-2010, 13:07
Хаха, дебелано докажи, че си харесвана!
Аз ще докажа, че не си! Чета темата за Химията и ти гледам изказването. Доста интелигентно... Една Хубава кифла никога няма да напише такова нещо.

xKiFlA
11-07-2010, 13:19
Хаха, дебелано докажи, че си харесвана!
Аз ще докажа, че не си! Чета темата за Химията и ти гледам изказването. Доста интелигентно... Една Хубава кифла никога няма да напише такова нещо.

така лиии :shock:
ами виж тогава това http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=328087&postdays=0&postorder=asc&start=30&sid=5a7e251087a7c17c3714afa9b96f9a05

от кога трябва да си грозен и умен или
хубав и тъп
тва че разбирам значи че съм грозна ли :razz:
мн ограничено

ex7azy
11-07-2010, 13:28
Хаха, дебелано докажи, че си харесвана!
Аз ще докажа, че не си! Чета темата за Химията и ти гледам изказването. Доста интелигентно... Една Хубава кифла никога няма да напише такова нещо.
Spikeey напълно съм на твоя страна и мисля че хкифла е едно голямо нищо в реалния живот, но това което каза, че хубавите момичета със самочутвие са тъпи не си прав..

Spikeey
11-07-2010, 13:28
Хаха, дебелано докажи, че си харесвана!
Аз ще докажа, че не си! Чета темата за Химията и ти гледам изказването. Доста интелигентно... Една Хубава кифла никога няма да напише такова нещо.

така лиии :shock:
ами виж тогава това http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=328087&postdays=0&postorder=asc&start=30&sid=5a7e251087a7c17c3714afa9b96f9a05

от кога трябва да си грозен и умен или
хубав и тъп
тва че разбирам значи че съм грозна ли :razz:
мн ограничено
Умните нямат такова самочувствие.

awerw
11-07-2010, 13:34
По - добре висока отколкото ниска 1,50..
Не им обръщай внимание ;)
ти пък не си издавай височината :( бзк се :D

абе 183 е много за твоята възраст ама не си виновна че си толкова

SwEtyy
11-07-2010, 13:34
xxkifla пак продължаваш с твоята самовлюбваност. "Всички ме харесват в училище бла бла бла..." точно това доказва , че си неква грозна дебелана. Хубавите момичета никога няма да говорят такива неща.

Spikeey
11-07-2010, 13:37
Хаха, дебелано докажи, че си харесвана!
Аз ще докажа, че не си! Чета темата за Химията и ти гледам изказването. Доста интелигентно... Една Хубава кифла никога няма да напише такова нещо.
Spikeey напълно съм на твоя страна и мисля че хкифла е едно голямо нищо в реалния живот, но това което каза, че хубавите момичета със самочувствие са тъпи не си прав..
Да така е, хубавите момичета със самочувствие не е задължително да са тъпи, но т'ва нейното е над Самочувствие, т'ва си е типичната кифла (може би..) , за която не е обикновено да знае толкова.

xKiFlA
11-07-2010, 13:37
Хаха, дебелано докажи, че си харесвана!
Аз ще докажа, че не си! Чета темата за Химията и ти гледам изказването. Доста интелигентно... Една Хубава кифла никога няма да напише такова нещо.

така лиии :shock:
ами виж тогава това http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=328087&postdays=0&postorder=asc&start=30&sid=5a7e251087a7c17c3714afa9b96f9a05

от кога трябва да си грозен и умен или
хубав и тъп
тва че разбирам значи че съм грозна ли :razz:
мн ограничено
Умните нямат такова самочувствие.

а тъпите ли да го имат :?
занимавам се с това от 5-6 клас още а тва няма общо как се държа в живота и нз що трябва да има :?

bbabyy
11-07-2010, 13:37
По - добре висока отколкото ниска 1,50..
Не им обръщай внимание ;)
ти пък не си издавай височината :( бзк се :D

абе 183 е много за твоята възраст ама не си виновна че си толкова

Ще си отмъстя на нашите.. :-x :-D

xKiFlA
11-07-2010, 13:39
xxkifla пак продължаваш с твоята самовлюбваност. "Всички ме харесват в училище бла бла бла..." точно това доказва , че си неква грозна дебелана. Хубавите момичета никога няма да говорят такива неща.

всичко което съм писала е истина :D

и не съм с такова високо самочувствие ама ме предизвикахте в темата :?

Spikeey
11-07-2010, 13:46
xxkifla пак продължаваш с твоята самовлюбваност. "Всички ме харесват в училище бла бла бла..." точно това доказва , че си неква грозна дебелана. Хубавите момичета никога няма да говорят такива неща.

всичко което съм писала е истина :D

и не съм с такова високо самочувствие ама ме предизвикахте в темата :?
НЕНЕНЕНЕНЕННЕНЕНЕ отивам да се напия просто... Кой те е предизвикал бе?!?!?!? Ти почна да се хвалиш че като си 168см си велика http://www.psp-bg.net/forum/images/smilies/faceslap.gif
http://www.psp-bg.net/forum/images/smilies/faceslap.gif[img]http://www.psp-bg.net/forum/images/smilies/faceslap.gifhttp://www.psp-bg.net/forum/images/smilies/faceslap.gif

xKiFlA
11-07-2010, 13:51
Хаха, дебелано докажи, че си харесвана!
Аз ще докажа, че не си! Чета темата за Химията и ти гледам изказването. Доста интелигентно... Една Хубава кифла никога няма да напише такова нещо.
Spikeey напълно съм на твоя страна и мисля че хкифла е едно голямо нищо в реалния живот, но това което каза, че хубавите момичета със самочувствие са тъпи не си прав..
Да така е, хубавите момичета със самочувствие не е задължително да са тъпи, но т'ва нейното е над Самочувствие, т'ва си е типичната кифла (може би..) , за която не е обикновено да знае толкова.

що да е не обикновенно да знам нещо след като имам интерес :? тва трябва ли да има общо с тва как се обличам и непременно да съм грозна щом знам :?
тва доказва кой е ограничения аз не съм

BaffaLsc
11-07-2010, 13:58
Кифла ли си к`ва си.. мноого си самовлюбена..
На 13 съм и съм 170..
Момичето какво е виновно ,че е толкова високо ?
Много по хубаво е момиче високо и стройно, отколкото момиче
ниско като джудже !

xKiFlA
11-07-2010, 14:00
Кифла ли си к`ва си.. мноого си самовлюбена..
На 13 съм и съм 170..
Момичето какво е виновно ,че е толкова високо ?
Много по хубаво е момиче високо и стройно, отколкото момиче
ниско като джудже !



за теб 183 е високо и стройно ли и хубаво :shock:

BaffaLsc
11-07-2010, 14:01
По - добре висока отколкото ниска 1,50..
Не им обръщай внимание ;)
ти пък не си издавай височината :( бзк се :D

абе 183 е много за твоята възраст ама не си виновна че си толкова
Аз ,ако бях 1,50 щях да се гръмна в некоя канавка ! :D

BaffaLsc
11-07-2010, 14:02
Кифла ли си к`ва си.. мноого си самовлюбена..
На 13 съм и съм 170..
Момичето какво е виновно ,че е толкова високо ?
Много по хубаво е момиче високо и стройно, отколкото момиче
ниско като джудже !



за теб 183 е високо и стройно ли и хубаво :shock:
Казвам ,че е мнооого по - добре от 1,50 или 1,60 ;)

xKiFlA
11-07-2010, 14:07
Кифла ли си к`ва си.. мноого си самовлюбена..
На 13 съм и съм 170..
Момичето какво е виновно ,че е толкова високо ?
Много по хубаво е момиче високо и стройно, отколкото момиче
ниско като джудже !



за теб 183 е високо и стройно ли и хубаво :shock:
Казвам ,че е мнооого по - добре от 1,50 или 1,60 ;)

ами зависи и от килограми и всичко :?
но в повечето случаи 160 е мнн По -добре от 183! и то за 13 годишна

elito0o0o0
11-07-2010, 14:10
^ Трай ма, некъпаната..
Вие пък какво й се връзвате на тая миризлива пръдла?

BaffaLsc
11-07-2010, 14:11
^ Трай ма, некъпаната..
Вие пък какво й се връзвате на тая миризлива пръдла?
Дразни мЪ с тъпите си изказвания..

ex7azy
11-07-2010, 14:14
Ще кажа само 1 нещо на xKiFlA!
Виж сега.. и аз съм 8 клас и съм 1,66см. висока , тежа 54кг. ама като ме гледаш тука не съм некаква дето е със самочуствие без покритие! Отстрани изглеждаш повече от смешна, знаеш ли кой го грее дали си някаква яко фешън в истинския живот!! тук си просто човек който трябва да помага а не да си казва колко е прекрасен и да спада самочуствието на другите с измислени приказки!! и какво като е висока 1,83?? няма нищо лошо, след 5 години ще стане манeкенка а ти какво ще станеш като продължваш така?? едно нищо ; ))
айде спираме да спамиме по темата, защото ще я заключат заради нас!!


Колкото до проблема: не им обръщай внимание, и на мен ми се подиграваха преди 2 години защото още не се бях научила да казвам "Л" ама не им обръщах внимание и спряха! :) Това дали си висока 1,60 или 1,80 няма никакво значение! важно е какъв човек си..

elito0o0o0
11-07-2010, 14:15
^ Трай ма, некъпаната..
Вие пък какво й се връзвате на тая миризлива пръдла?
Дразни мЪ с тъпите си изказвания.. Да не ти пука к`во ти казва тая форумна мишка..

rebeccaa
11-07-2010, 14:16
Както каза BaffaLsc по-добре 1/80 от колкото 1.50.И кво ти пука кво говорят за теб?Нали не живееш за хората и за тяхното мнение.Нека завиждат бе, има за какво.Аз например много обичам да ми завиждат 8-) . Така, че ебавай ги и ти или както се казва : Мачкай боклуците.

BaffaLsc
11-07-2010, 14:20
НЯМА НИЩО ПО-ЛОШО ОТ БЕЗЛИЧНИ ИНДИВИДИ С ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ.

Spikeey
11-07-2010, 14:26
НЯМА НИЩО ПО-ЛОШО ОТ БЕЗЛИЧНИ ИНДИВИДИ С ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ.
Смърт за кифлите!! http://weed-forums.com/images/smilies/gun2.gif

Sladuranata2298
11-07-2010, 14:33
какво да направиш?
Отиди в рекордите на гинес / със сигурност ще те запишат/
Много си папкала навремето и си порастнала .... :D :D :D :lol: :lol: :lol:

BaffaLsc
11-07-2010, 14:39
какво да направиш?
Отиди в рекордите на гинес / със сигурност ще те запишат/
Много си папкала навремето и си порастнала .... :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Т`ва пък и то се изказа.. :-x :-x :-x :-x :-x
Мацка, не им обръщай внимание ;)

GossipGirl89
11-07-2010, 14:46
Това си е до ген. Така или иначе и да искаш, и да не искаш - нищо не можеш да промениш :) Просто се приеми такава, каквато си и изобщо не се връзвай на някакви лапетии. Както казаха - по-добре 1.80 отколкото неква тапишонка кинта и 20

SladkaZagadka
11-07-2010, 14:55
По - добре висока отколкото ниска 1,50..


Не съм съгласна . Всеки човек е индивидуален, и ако някой е 1.50 много лесно може да сложи токчета и да стане по-висок . Освен това явно авторката на темата е доста висока, но при всеки е различно - аз , например, съм около 1.57 и съм на 13 . Смятам, че това е напълно нормално, а и просто слагам по-високи обувки и става супер :) Както казаха всичко си е до ген . Родителите ти високи ли са?

Пак се повтарям, но при всеки растежът е различен . Ако сега си толкова висока, сигурно скоро ще спреш да растеш на височина .

BaffaLsc
11-07-2010, 15:26
По - добре висока отколкото ниска 1,50..


Всеки човек е индивидуален, и ако някой е 1.50 много лесно може да сложи токчета и да стане по-висок . Освен това явно авторката на темата е доста висока, но при всеки е различно - аз , например, съм около 1.57 и съм на 13 . Смятам, че това е напълно нормално
А ти осъзнаваш ли колко е смешно 13 годишна да се качи на токове ?
Според мен това да си 1,57 на 13 не е нормално ,но както и да е :)

bbabyy
11-07-2010, 15:33
ПАПКАЛА??? :shock: :shock: :shock: :shock:

Нашите насила ме карат да ям, за да не се разболея от анорексия..

BaffaLsc
11-07-2010, 15:35
ПАПКАЛА??? :shock: :shock: :shock: :shock:

Нашите насила ме карат да ям, за да не се разболея от анорексия..
Колко каза ,че тежиш ?

ex7azy
11-07-2010, 15:44
ПАПКАЛА??? :shock: :shock: :shock: :shock:

Нашите насила ме карат да ям, за да не се разболея от анорексия..
Колко каза ,че тежиш ?

50 килограма е!

BaffaLsc
11-07-2010, 15:55
Това е доста малко.. :shock:

bbabyy
11-07-2010, 16:00
Това е доста малко.. :shock:

Не е малко..нормално е, аз съм дете и още не съм се разширила.. смисълл.. сега спирам на височина и почва широчината.. :(

Tempest
11-07-2010, 16:05
сега почваш да наливаш под брадичката :D

MilanowPz
11-07-2010, 16:11
Даа Не ти пука !!! :)

BaffaLsc
11-07-2010, 16:48
Това е доста малко.. :shock:

Не е малко..нормално е, аз съм дете и още не съм се разширила.. смисълл.. сега спирам на височина и почва широчината.. :(
Как да не е ? :shock:
И аз съм дете, и аз съм на 13..
Пък съм 1,70 и съм 50 кила и не изглеждам дебела..

minionka
11-07-2010, 17:36
[/quote]
Аз ,ако бях 1,50 щях да се гръмна в некоя канавка ! :D [/quote]

И какво като някой е 1.50 ..всичко е до ген. Няма нищо лошо и не е нужно да се изразяваш така..защото е много обидно за някои хора. Аз например като бях на 13.. бях 1.53, сега съм 1.64-5. Тогава не съм се крила по канвките.. но имах комплекс от това, точно заради такива изказвания.

По темата: Не им се оставяй да те подиграват и да те мачкат...не им мълчи. Имам една приятелка в същото положение... и тя така им мълчеше, ама се научи как да ги затапва и общо взето се оправи...пробвай и ти така..остани спокойна и все ще ти хрумне какво да им кажеш. Успех!

xKiFlA
11-07-2010, 20:03
^ Трай ма, некъпаната..
Вие пък какво й се връзвате на тая миризлива пръдла?

Пръдла ли ме нарече бе :shock:
аз пръдла?
я млъквай да не ти изваждам снимките който пусна преди време щото си ууужасно Грозна буквално грозна!!!! с едно квадратноо лице.....
да не пиша повече подробности..да не описвам
още един пост за мен и снимките са ти в ТЕМА на първа страница в форума!

Spikeey
11-07-2010, 20:08
^ Трай ма, некъпаната..
Вие пък какво й се връзвате на тая миризлива пръдла?

Пръдла ли ме нарече бе :shock:
аз пръдла?
я млъквай да не ти изваждам снимките който пусна преди време щото си ууужасно Грозна буквално грозна!!!! с едно квадратноо лице.....
да не пиша повече подробности..да не описвам
още един пост за мен и снимките са ти в ТЕМА на първа страница в форума!
Аз пък съм сигурен, че е по хубава от теб.

xKiFlA
11-07-2010, 20:08
[i][color=darkred]Ще кажа само 1 нещо на xKiFlA!
Виж сега.. и аз съм 8 клас и съм 1,66см. висока , тежа 54кг. ама като ме гледаш тука не съм некаква дето е със самочуствие без покритие! Отстрани изглеждаш повече от смешна, знаеш ли кой го грее дали си някаква яко фешън в истинския живот!! тук си просто човек който трябва да помага а не да си казва колко е прекрасен и да спада самочуствието на другите с измислени приказки!! и какво като е висока 1,83?? няма нищо лошо, след 5 години ще стане манeкенка а ти какво ще станеш като продължваш така?? едно нищо ; ))
айде спираме да спамиме по темата, защото ще я заключат заради нас!!

Не съм искала да се заяждам..предизвикаха ме :?
и аз съм 167 и съм 53-4 кг ...това дебела ли ме прави? Не
даже съм мн добре
но ме нарекоха такава..дебела..какво искаш да направа
Mисля че е много по добре 167см , 53кг....от колкото 183см , 50кг!
и съм сигурна че и ти така мислиш :-)

xKiFlA
11-07-2010, 20:09
^ Трай ма, некъпаната..
Вие пък какво й се връзвате на тая миризлива пръдла?

Пръдла ли ме нарече бе :shock:
аз пръдла?
я млъквай да не ти изваждам снимките който пусна преди време щото си ууужасно Грозна буквално грозна!!!! с едно квадратноо лице.....
да не пиша повече подробности..да не описвам
още един пост за мен и снимките са ти в ТЕМА на първа страница в форума!
Аз пък съм сигурен, че е по хубава от теб.

бъди сигурен че е грозна :D
на 13 е от Плевен
ще потърся снимките!

xKiFlA
11-07-2010, 20:12
какво да направиш?
Отиди в рекордите на гинес / със сигурност ще те запишат/
Много си папкала навремето и си порастнала .... :D :D :D :lol: :lol: :lol:

напълно подкрепям :D

то баща ми е 178...а тази е 183 и то на 13 :?

не обръщай внимание ако ти пишат глупости :-)

SladkaZagadka
11-07-2010, 20:14
По - добре висока отколкото ниска 1,50..


Всеки човек е индивидуален, и ако някой е 1.50 много лесно може да сложи токчета и да стане по-висок . Освен това явно авторката на темата е доста висока, но при всеки е различно - аз , например, съм около 1.57 и съм на 13 . Смятам, че това е напълно нормално
А ти осъзнаваш ли колко е смешно 13 годишна да се качи на токове ?
Според мен това да си 1,57 на 13 не е нормално ,но както и да е :)

Не говоря за токове 5 - 10 см, говоря за максимум 2. И въпреки, че не ме карат да изглеждам дългуч, с подходящи дрехи и конструкция всеки би изглеждал чудесно без да му пука, че е висок или нисък . Бтв, според мен си е напълно нормално . Ще си раста до 16 - 17 години, тогава вече НЕ е нормално ако съм 1.57 .

SladkaZagadka
11-07-2010, 20:15
Към авторката : Ако ходиш подходящо облечена и със самочувствие, никой няма да забелязва този твой "проблем" .

Spikeey
11-07-2010, 20:15
Толко много простотия братче... отивам да се напуша направо
http://weed-forums.com/images/smilies/bongload.gif http://weed-forums.com/images/smilies/bongload.gif http://weed-forums.com/images/smilies/bongload.gif

Greennight
11-07-2010, 20:19
Няя закво да се обиждаш ти ще станеш манекенка,а те винаги ще са гноми 8-)

xKiFlA
11-07-2010, 20:24
Толко много простотия братче... отивам да се напуша направо
http://weed-forums.com/images/smilies/bongload.gif http://weed-forums.com/images/smilies/bongload.gif http://weed-forums.com/images/smilies/bongload.gif

^ абе ти ли ...13-14 годешен ПИКЛЬО ще ми пуши :razz: :razz: :razz: :razz:
заслужаваш да те пребие някой например баща ти ..ако пък не е пропаднал пияница да те е оставил-- горкия ти : (
100% си ужасно грозен гнусен ..а от такива съм на Километри!

Неможе да се сравняваш с мен защото си тъп
ако те питам нещо сега не може да ми отговориш ..нали
каде си тръгнал с мен да се мериш лайно такова
от сега не пиши нищо защото

Напускам темата

Spikeey
11-07-2010, 20:27
Толко много простотия братче... отивам да се напуша направо
http://weed-forums.com/images/smilies/bongload.gif http://weed-forums.com/images/smilies/bongload.gif http://weed-forums.com/images/smilies/bongload.gif

^ абе ти ли ...13-14 годешен ПИКЛЬО ще ми пуши :razz: :razz: :razz: :razz:
заслужаваш да те пребие някой например баща ти ..ако пък не е пропаднал пияница да те е оставил-- горкия ти : (
100% си ужасно грозен гнусен ..а от такива съм на Километри!

Неможе да се сравняваш с мен защото си тъп
ако те питам нещо сега не може да ми отговориш ..нали
каде си тръгнал с мен да се мериш лайно такова
от сега не пиши нищо защото

Напускам темата
Eй, Курво смотана ти не ме познаваш а си тръгнала да ми викаш, че съм грозен. И аре обясни ми Как съм влезнал в АНГЛИЙСКА БИЗНЕС ГИМНАЗИЯ като съм пропаднал пушач :-x да ви я еба логиката да ви я еба.

bbabyy
11-07-2010, 20:30
КИФЛО, ти не се ли досещаш, че момичето, което според теб е грозно, щом си е пуснало снимките тук, значи няма проблем да ги пуснеш на 'първата страница' ?? И ти кво, бате, 2 сантиметров ток, аз имам обувки, например с 3 см, но кво?! те не ме правят нитоо по-висока нито по-стройна просто такива си харесах.. И какво е лошото на височината да те питам аз ?! Можело с ток да станеш по -висока.. :-D Много са ми смешни такива гномчета, с 15 см. ток, пък се подиграват на височината на другите...

fenastz
11-07-2010, 20:59
Ще те посъветвам да смениш картинката си, защото никой не иска да гледа безформения ти зaдник. Спри да ядеш, за да не растеш.

chemist9009
11-07-2010, 21:17
Ще те посъветвам да смениш картинката си, защото никой не иска да гледа безформения ти зaдник. Спри да ядеш, за да не растеш.


ХАХ....то не е от яденето бе друже....всичко е свързано генетично...т'ва че е на 13г. и 1,83 висока....не я прави нещо различно от останалите.Няма идеални хора!!! . И толкова простотии не бях чел в никоя друга тема отколкото тука.Пък и в крайна сметка за аватара кой квото си иска т'ва ще слага нали си живеем в демокрацийка... и айде лека вечер!!

SladkaZagadka
11-07-2010, 21:21
И ти кво, бате, 2 сантиметров ток, аз имам обувки, например с 3 см, но кво?! те не ме правят нитоо по-висока нито по-стройна просто такива си харесах.. И какво е лошото на височината да те питам аз ?! Можело с ток да станеш по -висока.. :-D Много са ми смешни такива гномчета, с 15 см. ток, пък се подиграват на височината на другите...

Ако се отнася към мен ..
Няма нищо лошо да си по-висока или по-ниска . Аз, например, съм взела малко от гена и на мама и на тате , мама не е висока, тате е страшно висок . Той е започнал да расте към 8ми клас, до тогава е бил меко казано джудже, гледам навсякъде и по снимки . И от тогавашните 150 см някъде, сега е около 190 . А относно това с "гномчетата" - аз лично НЕ нося ток, по простата причина, че не ми е никак удобно :D . И наистина , признавам, смешни са ми тия от класа, които мин.година бяха 6 клас и се разхождаха в поледицата с пролетно - летни чехлички с 7 см ток . Но задължително ли е да наричаме "гноми" всички, които имат по-различно развитие и даже след 1 или 2 години могат да задминат почти всички в "редичката"? То по тази логика високите са небостъргачи. :D И както казва chemist9009 , няма идеални хора ... Дори и да си по-висока или пък обратното - да не стигаш високите клони на дърветата :D това не означава, че трябва да се чувстваш не на място . Човек е такъв, какъвто е и мисля, че отдавна приятелите ти са те приели такъв, какъвто си - с всички недостатъци и с всички качества

fenastz
11-07-2010, 21:44
Ще те посъветвам да смениш картинката си, защото никой не иска да гледа безформения ти зaдник. Спри да ядеш, за да не растеш.


ХАХ....то не е от яденето бе друже....всичко е свързано генетично...т'ва че е на 13г. и 1,83 висока....не я прави нещо различно от останалите. Няма идеални хора!!! . И толкова простотии не бях чел в никоя друга тема отколкото тука.Пък и в крайна сметка за аватара кой квото си иска т'ва ще слага нали си живеем в демокрацийка... и айде лека вечер!!

Уви, така е. За това моето си е просто съвет. А относно ръста няма какво да се направи. Да ходи в спортното и баскетболистка ще я правим 8-) Лека и на теб.

bbabyy
11-08-2010, 11:34
Ще те посъветвам да смениш картинката си, защото никой не иска да гледа безформения ти зaдник. Спри да ядеш, за да не растеш.


ХАХ....то не е от яденето бе друже....всичко е свързано генетично...т'ва че е на 13г. и 1,83 висока....не я прави нещо различно от останалите. Няма идеални хора!!! . И толкова простотии не бях чел в никоя друга тема отколкото тука.Пък и в крайна сметка за аватара кой квото си иска т'ва ще слага нали си живеем в демокрацийка... и айде лека вечер!!

Уви, така е. За това моето си е просто съвет. А относно ръста няма какво да се направи. Да ходи в спортното и баскетболистка ще я правим 8-) Лека и на теб.

Да бе.. баскетболът е ужасен ..

ex7azy
11-08-2010, 12:37
[i][color=darkred]Ще кажа само 1 нещо на xKiFlA!
Виж сега.. и аз съм 8 клас и съм 1,66см. висока , тежа 54кг. ама като ме гледаш тука не съм некаква дето е със самочуствие без покритие! Отстрани изглеждаш повече от смешна, знаеш ли кой го грее дали си някаква яко фешън в истинския живот!! тук си просто човек който трябва да помага а не да си казва колко е прекрасен и да спада самочуствието на другите с измислени приказки!! и какво като е висока 1,83?? няма нищо лошо, след 5 години ще стане манeкенка а ти какво ще станеш като продължваш така?? едно нищо ; ))
айде спираме да спамиме по темата, защото ще я заключат заради нас!!

Не съм искала да се заяждам..предизвикаха ме :?
и аз съм 167 и съм 53-4 кг ...това дебела ли ме прави? Не
даже съм мн добре
но ме нарекоха такава..дебела..какво искаш да направа
Mисля че е много по добре 167см , 53кг....от колкото 183см , 50кг!
и съм сигурна че и ти така мислиш :-)

Виж сега.. то е много ясно че е по - добре, но какво е значението колко си висок когато например си някакъв който го мразят и дразни всички??
Започнаха да те обиждат, защото ти почна да се фукаш колко си висока и колко си прекрасна.. никой не го интересува това!!
Ти обиждаш, ама на теб не ти харесва като те обиждат нали?
Хора осъзнайте се!! тази тема на нищо вече не прилича от толкова обиди и безмислени коментари!

------------------------------------
Още един съвет към авторката!
Виж сега.. сигурно си има причина децата от твоя клас да не те уважават и да ти се подиграват!! ВИНАГИ ИМА ПРИЧИНА!
Просто късно си се сетила да си изграждаш ( нз как да го кажа ) може би ниво в класа!! Не се обиждай, просто изразявам мнение!
Не им обръщай внимание, обличай се хубаво, прави си прически, ама не си дигай кофата много! имай самочуствие но не без покритие! НАЙ - важното е да имаш приятели, ако нямаш гледай да се сприятелиш с повечето, защото това също е начин да спрът да ти се подиграват!! : ))

ex7azy
11-08-2010, 12:48
Да бе.. баскетболът е ужасен ..
Не всички мислят така ; )) няпример на мен ми харесва!

PullMeCloser
11-10-2010, 22:25
^ Трай ма, некъпаната..
Вие пък какво й се връзвате на тая миризлива пръдла?

Пръдла ли ме нарече бе :shock:
аз пръдла?
я млъквай да не ти изваждам снимките който пусна преди време щото си ууужасно Грозна буквално грозна!!!! с едно квадратноо лице.....
да не пиша повече подробности..да не описвам
още един пост за мен и снимките са ти в ТЕМА на първа страница в форума!
Аз пък съм сигурен, че е по хубава от теб.

бъди сигурен че е грозна :D
на 13 е от Плевен
ще потърся снимките!

Спри се вече,не виждаш ли,че си жалка.Във всяка тема ставаш за смях.Може да съм от скоро във форума,обаче ме дразниш изключително много.Ти беше тази,която я мързеше да се къпе,нали?А,не,чакай,не се къпе,защото й е студено. :lol: Какво като й пуснеш снимките?Дори да й е квадратно лицето,кво?Да не си избира формата по каталог?Само се чудя...да ти се смея ли или да те съжалявам...

xKiFlA
11-11-2010, 01:57
^ Трай ма, некъпаната..
Вие пък какво й се връзвате на тая миризлива пръдла?

Пръдла ли ме нарече бе :shock:
аз пръдла?
я млъквай да не ти изваждам снимките който пусна преди време щото си ууужасно Грозна буквално грозна!!!! с едно квадратноо лице.....
да не пиша повече подробности..да не описвам
още един пост за мен и снимките са ти в ТЕМА на първа страница в форума!
Аз пък съм сигурен, че е по хубава от теб.

бъди сигурен че е грозна :D
на 13 е от Плевен
ще потърся снимките!

Спри се вече,не виждаш ли,че си жалка.Във всяка тема ставаш за смях.Може да съм от скоро във форума,обаче ме дразниш изключително много.Ти беше тази,която я мързеше да се къпе,нали?А,не,чакай,не се къпе,защото й е студено. :lol: Какво като й пуснеш снимките?Дори да й е квадратно лицето,кво?Да не си избира формата по каталог?Само се чудя...да ти се смея ли или да те съжалявам...

Кога се къпя си е мой проблем..
и не ме интересува кой дразня :razz:
всеки от вас е НИЩО пред мен
чаоо :-)

trackmaniafan12
11-11-2010, 13:43
Понеже съм висока 1,83 и съм на 13 г. в училище постоянно ме подиграват. От сорта на 'дъглуч' ,'мъркуч' и подобни. Не знам какво да правя. Понякога се и разплаквам, писва ми.

Какво ще ме посъветвате..?

ако дупето на снимката е твоето, мисля че нямаш проблеми, аз поне, като индивид от мъжки пол въобще не бих и забелязал колко си висока :)

Infection
11-11-2010, 14:20
По - добре висока отколкото ниска 1,50..
Не им обръщай внимание ;) Точно така!!!

sp33der
11-11-2010, 14:21
Просто всичките момчета дето са 1,20 на табуретка с вдигнати ръце избиват комплекси от това и си го изкарват на някой...

sp33der
11-11-2010, 14:22
^ Трай ма, некъпаната..
Вие пък какво й се връзвате на тая миризлива пръдла?

Пръдла ли ме нарече бе :shock:
аз пръдла?
я млъквай да не ти изваждам снимките който пусна преди време щото си ууужасно Грозна буквално грозна!!!! с едно квадратноо лице.....
да не пиша повече подробности..да не описвам
още един пост за мен и снимките са ти в ТЕМА на първа страница в форума!
Аз пък съм сигурен, че е по хубава от теб.

бъди сигурен че е грозна :D
на 13 е от Плевен
ще потърся снимките!

Спри се вече,не виждаш ли,че си жалка.Във всяка тема ставаш за смях.Може да съм от скоро във форума,обаче ме дразниш изключително много.Ти беше тази,която я мързеше да се къпе,нали?А,не,чакай,не се къпе,защото й е студено. :lol: Какво като й пуснеш снимките?Дори да й е квадратно лицето,кво?Да не си избира формата по каталог?Само се чудя...да ти се смея ли или да те съжалявам...

Кога се къпя си е мой проблем..
и не ме интересува кой дразня :razz:
всеки от вас е НИЩО пред мен
чаоо :-)
Ама тя и си вярва :lol: :lol:

0Scorpion0
11-11-2010, 16:18
xkilflo случайно да си от 7 б клас Иван вазов

TVDQueen
11-11-2010, 16:26
Боже, боже колко спам :? Все едно.. искам да ти кажа, че може наистина да не е нормално, но това ти е гена какво да се прави.И ти им се подигравай.Щом те базикат значи избиват комплекси, ами супер кажи им джуджета, забити в земята и т.н. ,, е не точно такова нещо по-готино 8) Щом наистина си толкова висока и слаба от теб ще излезе модел и кой знае още какво.Просто намирай положителното на всичко 8) И не им обръщай внимание :-)

Destroyer89
11-11-2010, 16:29
Много се кефя как се връзвате на тролове като кифлата :razz:

bbabyy
11-11-2010, 17:21
Понеже съм висока 1,83 и съм на 13 г. в училище постоянно ме подиграват. От сорта на 'дъглуч' ,'мъркуч' и подобни. Не знам какво да правя. Понякога се и разплаквам, писва ми.

Какво ще ме посъветвате..?

ако дупето на снимката е твоето, мисля че нямаш проблеми, аз поне, като индивид от мъжки пол въобще не бих и забелязал колко си висока :)
Да де, ама не е ли смешно момичето да е по-високо от момчето .. ?

GossipGirl89
11-11-2010, 18:08
Да де, ама не е ли смешно момичето да е по-високо от момчето .. ?

Това си зависи от самите хора. Ако на момчето не му пука, че си по-висока защо на теб трябва да ти пука? Аз лично съм против всякакви такива общоприети простотии като "мъжа трябва да е по-висок", "Мъжа трябва да е по-голям на години", "винаги мъжа трябва да прави първата крачка" и т.н.

xKiFlA
11-11-2010, 19:18
xkilflo случайно да си от 7 б клас Иван вазов

защо :shock:

Reaper93
11-11-2010, 19:47
Толко много простотия братче... отивам да се напуша направо
http://weed-forums.com/images/smilies/bongload.gif http://weed-forums.com/images/smilies/bongload.gif http://weed-forums.com/images/smilies/bongload.gif

^ абе ти ли ...13-14 годешен ПИКЛЬО ще ми пуши :razz: :razz: :razz: :razz:
заслужаваш да те пребие някой например баща ти ..ако пък не е пропаднал пияница да те е оставил-- горкия ти : (
100% си ужасно грозен гнусен ..а от такива съм на Километри!

Неможе да се сравняваш с мен защото си тъп
ако те питам нещо сега не може да ми отговориш ..нали
каде си тръгнал с мен да се мериш лайно такова
от сега не пиши нищо защото

Напускам темата
Eй, к***во смотана ти не ме познаваш а си тръгнала да ми викаш, че съм грозен. И аре обясни ми Как съм влезнал в АНГЛИЙСКА БИЗНЕС ГИМНАЗИЯ като съм пропаднал пушач :-x да ви я е** логиката да ви я е**.


А така деа тъпата кифла, ходи пафни една!
Тва безмозъчно същество изкарва всички на 12-13 и пълни боклуци ама не се вижда, че и тя е на толкова...
И много ми е странно като намираш всички за грозни, що не сложиш ти една снимка кифльок смешен?

И едно като за тебе:

Да си кифла туй е мания голяма,
но ще е*а твойта мама!
Косата ти гориш си с преса
иде ми да те обеса.

Постоянно ти се къпеш
Някой ще ти бута пъпеш.
Защо се ти обличаш толкоз' шумно
като вечно си оставаш гола и на тъмно?

На всяка манджа меродия
кифла със синдром на затъпия!
Никога ти не сереш и не пикаеш
но като ти дойде от лайната ще се смаеш.

MuTuTyYy
11-11-2010, 20:12
Е, ти пък :-D . Има толкова много момичета, които когато пораснат още малко (предполагам, че нямаш 15 щом се връзваш на такива тъпортии) ще ти завиждат супер много :), ти си направо манекенка :oops: , по нормално би било ако ти им се подиграваш :) . А ако не си такъв човек, просто започни да тренираш някакъв спорт за високи хора :), не е задължително да се занимаваш професионално, просто да се водиш да речем волейболистка :), много приятели момчета ми са се хвалили, че ходят с волейболистки :lol: . Между другото и аз бях много висок, 8 клас - 186, сега съм 192.. ама май не е същото :lol: :) Тези обиди са толкова изтъркани, не знам как може да обръщаш внимание (дано не съм повторил някой, мързела е голяма работа) :oops:

mrazqkindergarten
11-11-2010, 20:44
Малеее, колко комплекси избихте ... :lol: Към авторката споко, аз пък съм супер ниска и кво от тва? Абее, хората да не се делят на ниски и високи .. Не мога да разбера кво значение има кой колко е висок, ебати .. Пък и има достатъчно високи момчета за високите момичета, както има и ниски момчета за ниските момичета.. А и дори някоя ниска да се хване с висок, има токове за тая работа .. Изобщо аз съм ниска и съм се научила да се приемам такава каквато съм и не може да ме обиди мнението на Сульо и Пульо ;)

WaterLilly
11-11-2010, 20:47
Ако дупето на снимката е нейно, значи има проблеми, ГОЛЕМИ!
Що за несигурен в себе си човек си снима гъза и си го слага за аватар?
Оценявам, че е облечена, де.

chemist9009
11-12-2010, 04:39
И едно като за тебе:

Да си кифла туй е мания голяма,
но ще е*а твойта мама!
Косата ти гориш си с преса
иде ми да те обеса.

Постоянно ти се къпеш
Някой ще ти бута пъпеш.
Защо се ти обличаш толкоз' шумно
като вечно си оставаш гола и на тъмно?

На всяка манджа меродия
кифла със синдром на затъпия!
Никога ти не сереш и не пикаеш
но като ти дойде от лайната ще се смаеш.


яко0о00о :lol: :lol:

0Scorpion0
11-12-2010, 13:48
xkilflo случайно да си от 7 б клас Иван вазов

защо :shock:

по пълна любопитност уверявам те че нищо няма да ти направя(кръстосвам си пръстите)

0Scorpion0
11-12-2010, 13:52
bbaby ти осъзнаваш ли се !!! Ти забога си 1,86 и позволяваш да ти се ебават леле зле си!! Бий ги тея дето ти се отварят и ще видиш как даже и покрай теб няма да минават!!!

anonymous546178
11-12-2010, 14:23
Ей, тая тема гъмжи от бисери :D :D :D

BaffaLsc
11-12-2010, 15:24
xkilflo случайно да си от 7 б клас Иван вазов

защо :shock:

по пълна любопитност уверявам те че нищо няма да ти направя(кръстосвам си пръстите)
Тва па са 7 клас.. беше на 15 ,16.. ся ко се оказа.. знаех си аз ,че не може такъв акъл за 16 годишна :)

xKiFlA
11-13-2010, 11:13
xkilflo случайно да си от 7 б клас Иван вазов

защо :shock:

по пълна любопитност уверявам те че нищо няма да ти направя(кръстосвам си пръстите)

ти и да искаш нищо не може да ми направиш!

StolenBliss
11-13-2010, 12:39
^ Деа нямам познати от Иван Вазов, само една фр учи там. Пфу че не я знам кифлата :D Жалко

StolenBliss
11-13-2010, 12:40
Ааа ама мойта фр ми е казвала, че там 7-8 клас са ууууужасТТни :lol:

xKiFlA
11-13-2010, 13:49
^ Деа нямам познати от Иван Вазов, само една фр учи там. Пфу че не я знам кифлата :D Жалко

ооо искаш да ме познаваш ли.. :shock:
:razz:

Crazytu
11-13-2010, 13:59
Понеже съм висока 1,83 и съм на 13 г. в училище постоянно ме подиграват. От сорта на 'дъглуч' ,'мъркуч' и подобни. Не знам какво да правя. Понякога се и разплаквам, писва ми.

Какво ще ме посъветвате..?

ако дупето на снимката е твоето, мисля че нямаш проблеми, аз поне, като индивид от мъжки пол въобще не бих и забелязал колко си висока :)
Да де, ама не е ли смешно момичето да е по-високо от момчето .. ?
Е да ама има и високи момчета ..
И аз съм 1.77, но не ми пука особенно. Какво като съм висока, нали фигурата си ми е добре. И на мен в 6-7 клас ми се подиграваха, ама всичките бяха някакви тапишонки ... пълен игнор. Просто завиждат.
Така че горе главата, израстнала си по-бързо, а на другите тепърва им предстои. :)
Btw: Сега ти се подиграват .. след време ще ти се възхищават.

anonymous546178
11-13-2010, 14:08
От кога да си висок е признак на непривлекателност :shock: :shock:
По мое време се бъзикаха с ниските... Явно откакто на мода дойдоха кифлите и кроасаните, се изпари и естетиката :D

BaffaLsc
11-13-2010, 14:12
От кога да си висок е признак на непривлекателност :shock: :shock:
По мое време се бъзикаха с ниските... Явно откакто на мода дойдоха кифлите и кроасаните, се изпари и естетиката :D
Още е така.. :D

StolenBliss
11-13-2010, 14:34
^ Деа нямам познати от Иван Вазов, само една фр учи там. Пфу че не я знам кифлата :D Жалко

ооо искаш да ме познаваш ли.. :shock:
:razz:

Интересно ми е коя си, че кат глеам си някъв странен образ :D

SladkaZagadka
11-13-2010, 14:39
Добре де, ама защо всички мислите, че щом й се подиграват, значи 100 процента й завиждат? Ако на някого му е мазна косата и му се подиграват, то означава ли че му завиждат заради мазната коса ? Не мисля .
Според мен ти нямаш проблем . Някой ти е казал , че си висока с нотка на заяждане и уж е голям проблем . А може би ги дразни държанието ти или нещо друго, и те се хващат за ръста . Замисляла ли си се?
Не съм от високите, не съм и от много ниските, просто съм по-дребничка , държа се човешки с всички, колкото мога съм полезна . И нямам "проблем " като твоя .

Spikeey
11-13-2010, 18:53
xkilflo случайно да си от 7 б клас Иван вазов

защо :shock:

по пълна любопитност уверявам те че нищо няма да ти направя(кръстосвам си пръстите)

ти и да искаш нищо не може да ми направиш!
ХАХАХАХАХ и ми вика на МЕН малък пикльо :razz: :razz:

xKiFlA
11-13-2010, 20:49
^ Деа нямам познати от Иван Вазов, само една фр учи там. Пфу че не я знам кифлата :D Жалко

ооо искаш да ме познаваш ли.. :shock:
:razz:

Интересно ми е коя си, че кат глеам си някъв странен образ :D

вечер към 9 минавам покрай вазов
лесно ще ме познаеш на вид по ника :razz:

0Scorpion0
11-13-2010, 21:29
^ Деа нямам познати от Иван Вазов, само една фр учи там. Пфу че не я знам кифлата :D Жалко

ооо искаш да ме познаваш ли.. :shock:
:razz:

Интересно ми е коя си, че кат глеам си някъв странен образ :D

вечер към 9 минавам покрай вазов
лесно ще ме познаеш на вид по ника :razz:

ми ок леля ми живее до Иван Вазов ще мина някой път от там и се сещаш какво ще стане с теб 8)

xKiFlA
11-13-2010, 21:36
^
Какво ще стане с мен бе пикльо ...да не мислиш хода сама
деба боклука ти сигурно си и грозен!!!
кажи кой си като си смел да видим щом си в Вазов те познавам.
кой си

chemist9009
11-13-2010, 21:37
:lol: :lol: :lol:

Reaper93
11-13-2010, 21:41
^
Какво ще стане с мен бе пикльо ...да не мислиш хода сама
Д**а боклука ти сигурно си и грозен!!!
кажи кой си като си смел да видим щом си в Вазов те познавам.
кой си

С охрана ли ходиш? Ебаси мафията.. :D;d
А и от къде знаеш кво точно ше стане с тебе?
Какво си помисли, че почна да го пцуваш?

chemist9009
11-13-2010, 21:43
^
Какво ще стане с мен бе пикльо ...да не мислиш хода сама
Д**а боклука ти сигурно си и грозен!!!
кажи кой си като си смел да видим щом си в Вазов те познавам.
кой си

С охрана ли ходиш? Ебаси мафията.. :D;d
А и от къде знаеш кво точно ше стане с тебе?
Какво си помисли, че почна да го пцуваш?

мръсното й подсъзнание което е мн развито при 14-годишните й подсказа кво ще и се случи :lol: :lol: :razz: :razz:

xKiFlA
11-13-2010, 21:47
^
Какво ще стане с мен бе пикльо ...да не мислиш хода сама
Д**а боклука ти сигурно си и грозен!!!
кажи кой си като си смел да видим щом си в Вазов те познавам.
кой си

С охрана ли ходиш? Ебаси мафията.. :D;d
А и от къде знаеш кво точно ше стане с тебе?
Какво си помисли, че почна да го пцуваш?

мръсното й подсъзнание което е мн развито при 14-годишните й подсказа кво ще и се случи :lol: :lol: :razz: :razz:

деба глупака ти да се случи с майкати го пожелавам!! боклук

chemist9009
11-13-2010, 21:50
^
Какво ще стане с мен бе пикльо ...да не мислиш хода сама
Д**а боклука ти сигурно си и грозен!!!
кажи кой си като си смел да видим щом си в Вазов те познавам.
кой си

С охрана ли ходиш? Ебаси мафията.. :D;d
А и от къде знаеш кво точно ше стане с тебе?
Какво си помисли, че почна да го пцуваш?

мръсното й подсъзнание което е мн развито при 14-годишните й подсказа кво ще и се случи :lol: :lol: :razz: :razz:

Д**а глупака ти да се случи с майкати го пожелавам!! боклук


То с майка ми няма да се случи...ама на теб ти е време...ако не се е случило де...кифла си все пак :lol: :lol: :lol:

и познах че е съзнанието :P :P :D :D :D

Reaper93
11-13-2010, 22:22
Не разбрах кво ше се случи? Никой не е споменавал за нищо....;д

chemist9009
11-13-2010, 22:23
Не разбрах кво ше се случи? Никой не е споменавал за нищо....;д

Тя кифлата разбра...тя си знае :lol: :lol:

PoRcHeTaTa1
11-13-2010, 23:24
Кажи : По-добре маркуч отколкото кюфте като теб...Не има позволяваи да ти се качват на главата....критикувай ги и ти !!!

SwEtyy
11-14-2010, 12:29
^
Какво ще стане с мен бе пикльо ...да не мислиш хода сама
Д**а боклука ти сигурно си и грозен!!!
кажи кой си като си смел да видим щом си в Вазов те познавам.
кой си

С охрана ли ходиш? Ебаси мафията.. :D;d
А и от къде знаеш кво точно ше стане с тебе?
Какво си помисли, че почна да го пцуваш?

мръсното й подсъзнание което е мн развито при 14-годишните й подсказа кво ще и се случи :lol: :lol: :razz: :razz:

Д**а глупака ти да се случи с майкати го пожелавам!! боклук


То с майка ми няма да се случи...ама на теб ти е време...ако не се е случило де...кифла си все пак :lol: :lol: :lol:

и познах че е съзнанието :P :P :D :D :D

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Разбихте ме от смях :lol: :lol:

SladkaZagadka
11-14-2010, 13:24
Кажи : По-добре маркуч отколкото кюфте като теб...Не има позволяваи да ти се качват на главата....критикувай ги и ти !!!
НЕ е задължително по-нисичките да се дебели кюфтета, не мислиш ли?

Spikeey
11-14-2010, 13:30
Ако е 7ми клас не е ли 13 годишна, освен ако не е повтаряла годината, в което не се съмнявам...

П.с. Много ме кефиш, като казваш, че напускаш темата форевър и след няколко часа се връщаш :D

free0free
11-14-2010, 13:51
Хората ни се подиграват, коато ние самите не се харесваме, няма как да убедиш външния свят, че си готина, когато ти самата не си сигурна в това...всеки човек намира нещо в себе си ,което не харесва, или е недостатъчно висок, или е прекалено висок...а умните хора се замислят само за съществени неща,като това да бъдат в добро настроение, в добро здраве и т.н не се вглеждат в детайли,които по никакъв начин не вредят на здравето и настроението. Ако тялото ти е здраво няма значение дали е високо, или ниско, а аз се надявам че е такова. Затова просто се забавлявай и се наслаждавай на живота и се обгради с хора, с които се чувстваш добре. Проблемът е че често търсим именно компанията на хора с лошо чувство за хумор или такива, които живеят за да дразнят околните. Когато намериш готини хора, които те разбират и допринасят за доброто ти настроение, няма да забелязваш другите и дори ще им се надсмиваш съвсем естествено, че никога не са в добро настроение и затова само търсят ,хора с добро настроение, за да им горазвалят :) това дори можеш да им гокажеш задължително с широка усмивка :) успех

bbabyy
11-14-2010, 18:11
Eхоо.. Темата ми се превърна в селски пазар...!!

За тези, които са писали коментари по темата:

Благодаря ви, ще се опитам да правя нещата, които ме съветвахте. А и като се замисля- и да съжалявам, че съм висока, и да се дразня- това няма как да ме 'смали'..

SwEeTMuFFiN
11-15-2010, 13:30
еми една от моя клас също е висока ама не я подиграват защото е като овчица :o еми ти щомси висока стани баскетболистка ако те влече спорта или се запиши някъде където висотата е + . те други те са идиоти с бебешки акъл. остаи ги ... да си приказват квото искат. на тоя свят някои ден ще настъпи справедливост :oops: :oops: :oops:

Zarity
11-15-2010, 15:45
Може би пък ти се подиграват,щото си на 13 и си снимаш задника и го качваш в нета :-o :?

bbabyy
11-15-2010, 15:47
Може би пък ти се подиграват,щото си на 13 и си снимаш задника и го качваш в нета :-o :?

Те не знаят.. :-D

kuklichka_bg
11-15-2010, 17:41
И аз минаги съм била по-височка от приятелките ми,ама вече и те пораснаха и се чуствам добре.. :) С времето няма да ти прави впечетление..

WaterLilly
11-16-2010, 08:18
Може би пък ти се подиграват,щото си на 13 и си снимаш задника и го качваш в нета :-o :?

Те не знаят.. :-D
http://www.baka-raptor.com/porn/sarcasm_detector.jpg
Подарявам ти го.

everythingisrelative
11-16-2010, 17:16
иди на фитнес и почни да правиш клекове със щанга :D :D :razz: :lol:

П.С.:гледай да не им обръщаш внимание,въпроса е,че това рядко помага :(

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

del1ncee
11-16-2010, 19:05
niskite sa djobni gadjetaa :-P :-P :-P :-P :P :P :P :P :P